Po co Osiecki blokuje komentarze

/ 16 odpowiedzi

Pieniądze z nadwyżki budżetowej przeznaczymy na inwestycje

Widać wybory blisko , bo Osiecki postanowił wyjść z podziemia i opowiada następne obiecanki przedwyborcze . Idąc dalej w tym temacie to Ja postanowiłem też wystartować o najwyższe krzesło w tym mieście . I obiecuję Wam , że jak oddacie na mnie głosy to w czasie trwania mojej kadencji wybuduję Wam w mieście 1000 mieszkań komunalnych gdzie wprowadzą się najbiedniejsi i nie będą płacić czynszów. , drogi czteropasmowe w jedną stronę , przedszkola i żłobki będą za darmo, Pobuduję dodatkowo jeszcze trzy przeprawy przez Bzurę i metro do Chodakowa. A na koniec kadencji kosmodrom ,żeby można z góry oglądać to miasto . Takimi kategoriami myśli Osiecki , a przecież wystarczy porównać jego poprzednie obiecanki a istniejącą rzeczywistość. Mieszkańcy nie dajmy się dalej ogłupiać tej władzy.

p.s
Jeszcze pozostaje kwestia blokowania . Mimo takich pięknych obiecanek , blokuje się możliwość komentowania , chyba tylko dla tego ,że samemu się nie wierzy w to co się mówi.

(2014/05/08 12:49)

jak to jest? sa nadwyzki a i oszczednosci tez - (tu nawiazuje to wypowiedzi naszego burmistrza sprzed kilku lat kiedy to na koniec roku budzetowego oglosil wszem i wobec ze zaoszczdzil kilka lub kilkanascie milionow - nie pamietam juz dokladnie)

jak to jest ze mamy tyle kasy miastowej niewykorzystanej a miasto sie sypie? drogi w oplakanym stanie, sprzedaz gruntow na potege - miedzy innymi z taka pompa oglaszana przez burmistrza dolina krzemowa po cegielni... wszyscy widzimy ta doline krzemowa :) ... co dalej? remont nawet jak zrobiony to i tak trzeba poprawiac, ladujemy kase w ruiny ktore kazdy ma gdzies a niszczeje jedyna wizytowka sochaczewa jaka jest kolej waskotorowa, podwyzki wody, sciekow.. itd... I NAJWAZNIEJSZE .... po co burmistrz w takim razie zaciagnal te pozyczki?????? skoro miasto ma nadwyzki i oszczednosci??? wybaczcie ale z nas idiotow robia na kazdym kroku...

(2014/05/08 13:21)
Jako,że nasz Burmistrz jest ''wykształconym ''ekonomistom odkłada nadwyżki do skarpety na czarną godzinę,jak każdy przewidujący gospodarz?Na taki potrzeby stworzono tzw.księgowoś kreatywną,czyli odpowiednie przsówanie środków finansowych

(2014/05/08 14:04)
Burmistrz zapomniał o tym jak wykiwał mieszkańców z podwyżką celową podatku od nieruchomości która miała iść na Staszica a co roku przeznacza ją na co innego.

(2014/05/08 14:40)
Nie mam nic przeciwko temu, aby pieniądze z nadwyżki powstałej z niewyremontowanej ul. Staszica poszły na położenie asfaltu na mojej ulicy, o co proszę i z góry dziękuję. :)

(2014/05/08 15:25)
Jeszcze jedno. Mieszkańcy Sochaczewa powinni podziękować panu Struzikowi. Pięknie nas urządził!

(2014/05/08 15:29)
Naprawdę się wzruszyłem czytając tekst o inwestycjach. Mam również nadzieje, że sochaczewski model ekonomiczny w postaci dwukrotnego oglądania każdej złotówki zostanie wykorzystany w skali całego kraju. I tak zupełnie przypadkowo, tuż przed wyborami, okazuje się, że ruszymy z takim rozmachem, że szklane domy to przy tym szałasy w krzakach.

(2014/05/08 18:51)
do szarma- a wielkie karuzele zrobisz?albo bym chciał takie wagoniki co to jeżdżą z górki i pod górke i do góry nogami,a piwo na wiecu będzie darmowe?

(2014/05/09 07:16)

(2014/05/09 07:21)
zakaz komentowania można ominąć gadając np. na takim jak ten poście albo klikając na zdjęcie i tam umieszczać komentarze , pozytywne oczywiście!

(2014/05/09 08:50)
Coś drgnęło przed wyborami i jak widać inwestycje idą pełna parą.

Bardzo dobrze się stało że Burmistrz nie wykonał żadnej z socjalistycznych obietnic które tu wymienialiście
 A ul. Staszica to taka ważna? ,Są inne które też wymagają remontu i nie widzę powodu aby Staszica MiAŁA BY BYĆ W JAKIŚ SPOSÓB UPRZYWILEJOWANA. Można jeździć 600-Lecia

(2014/05/09 21:00)
Podziekowac to trzeba staroscie za Stasica przeciez to powiatowa road. 

(2014/05/10 13:37)
Podziekowac to trzeba staroscie za Stasica przeciez to powiatowa road. 

Widzę że pan rzecznik burmistrza zakłada nowe konta. :)

(2014/05/10 15:14)
Grzech które, oświeć nas?

A co mnie potencjalnego mieszkańca obchodzi akurat Staszica? Są inne ulice, inne sprawy które też wymagają pilnych prac i pieniędzy, a zreszta ostatnimi czasy ludzi obchodzą bardziej sprawy globalne, miasto poniekąd jak widać funkcjonuje własnym rytmem. Starostwo już dało popis swoich możliwości czy to  w postaci afery z panem lekarzem wydającym lewe zaświadczenia albo mega afera z DPS w Młodzieszynie, ciekawe czy ktoś z tych osób beknie. Miejmy nadzieję że chociaż Prokuratura spełni swoja powinność!

(2014/05/12 12:47)
Osiecki sam nie wierzy w to co mówi. Ja bym tylko porównał jego obietnice przedwyborcze z obecnym stanem. Po prostu bajkopisarz, albo prowincjonalny gawędziarz. W to co mówi wierzą tylko Ci, którym zatrudnił rodzinę w urzędzie i robią to pewnie z obowiązku.

(2014/05/12 21:02)
Można jeździć 600-Lecia

A jak mają jeździć Ci którzy akurat mieszkają przy tej ulicy (jak ja)?

(2014/05/13 10:07)