Po tragicznym wypadku na trasie S8 prokuratura bada wątek mgły :)

/ 4 odpowiedzi


Chodzi o zamgławianie sadów w obawie przed przymrozkami- rutynowe działanie. Chyba to rozumiesz ale wtykasz kin w mrowisko. 

(2014/05/13 17:42)

dolicha, przekopiowalem to ze strony tvn zeby pokazac wlasnie to co potwierdziles.. zobacz jak sformulowana jest naglowek wiadomosc.. "Po tragicznym wypadku ..... prokuratura bada wątek mgły" z czym to sie ma kojarzyc? to jest celowo tak napisane zeby przykuc uwage i liczba odslon sie nakreca a tam 4 reklamy...

albo mozemy spotkac sie nie raz z manipulacja typu np: pogrobiony link duzymi literami: Polska zagrozona! ... klikasz na link a tam w 2156 roztopia sie lody andarktydy... a pod spodem 3 reklamy jogurcikow :) wszedlbys jak tytul bylby "w 2156 roztopia sie lody andarktydy"... kogo to obchodzi :) no i kasy z reklam by nie bylo.... :)

miejmy swiadomosc... po prostu :)

(2014/05/15 09:58)
Kacpersky ale dlaczego piszesz to tak jakbyś chciał podgrzać ten temat, liczysz na spory czy co?. Tak czy inaczej nie będziemy tu pieprzyć o Katastrofie Smoleńskiej ani niejasnego  związku żadnego mgły z wypadkiem na S8 przypisać się raczej nie da.  O Macierewiczu to mi nic nie mów bo jak traktować poważnie człowieka który najpierw twierdzi że katastrofę przeżyły 3 osoby a następnie wymyśla iż wybuch rozerwał samolot jeszcze w powietrzu, tak więc jedno wyklucza drugie, chyba się zgodzisz?.

 Każdy kto widział chociaż raz wypadek samochodowy i ma trochę oleju w głowie wie że nagłe zatrzymanie pojazdu przeszkodą przy dużej prędkości spowodowało by śmierć pasażerów bez konieczności zaistnienia jakiegokolwiek wybuchu, a nawet obrażeń zewnętrznych. Mgła przy trasie tej czy tamtej no to w Polskich warunkach klimatycznych bardzo częste zjawisko a stan jej nasilenia zależy od uwarunkowania terenu. Sorry taki mamy klimat.

(2014/05/17 00:02)
 Kacpersky ale musisz przyznać, że za nasze skojarzenia odpowiadamy my , ściślej nasz mózg. I zawsze możemy poddać je chłodnej obróbce.

(2014/05/17 11:49)