po wyborach cisza

/ 33 odpowiedzi

Wszedłem dzisiaj z ciekawości na blogi, np. kandydatów na Burmistrza z poprzedniego roku. Chciałem poczytać, co po wyborach mają do powiedzenia, bo tak bardzo byli zaangażowani w zmianę miasta, ale widzę że wszystko im się podoba w zarządzaniu Pana Osieckiego, bo nikt nic nie pisze. Tylko się cieszyć :)

Aktywność niektórych spadła do zera :)

@kolo - słuszna uwaga. Niestety. Jeśli się chce traktować wyborców poważnie, to jednak potrzebne jest jakieś zaangażowanie, choćby poprzez aktywne komentowanie bieżącej sytuacji. Nie sądze jednak, że wynika to ze stwierdzenia "że wszystko im się podoba w zarządzaniu Pana Osieckiego" :))))).

(2015/03/10 14:09)
ale po co maja byc aktywni jak nauczyli sie ze oglupiony narod nabiera sie co 4 lata na te same numery?... miesiac przed wyborami jestesmy aktywni potem mamy ich w dupie a za 4 lata robimy to samo i znow beda na nas glosowac
problem raczej jest w wyborcach

(2015/03/10 14:30)
Święta racja Kacperskyy.Wybrali to co wybrali. Teraz musztarda po obiedzie.Przecież solidnych, powaznych programów nikt nie czytał. Po co teraz dyskutować jak to i tak nic nie da przynajmniej przez 4 lata.Alleluja i do przodu.

(2015/03/10 15:47)
No ja jednak uważam, ze jeśli się chce być burmistrzem i kandyduje to losy miasta są ważne przez 4 lata, chociażby w konstruktywnej krytyce lub pochwale, a nie tylko przed wyborami

(2015/03/10 15:54)
Tak... ta ''Cisza'' to z całą pewnością cisza przed burzą, hehehe :) 

(2015/03/10 19:18)
Kolo, nie bądź idealistą, bo Ci ktoś krzywdę zrobi. Rację, co byśmy o tym nie myśleli, ma kaspersky.

(2015/03/10 22:22)
Co słychać w mieścinie bez publicznego sracza......? a no, gówno panie, gówno na wałach kwitnie!

(2015/03/11 12:44)
 No niestety nie cała Polska kocha tak swoje miasto jak Sochaczewianie dając wreszcie temu miastu szansę. Polska się zwija, cofa w rozwoju, aby patrzeć jak furmanki po ulicach zaczną jeździć. Władza przez 8 last nie potrafiła załatwić ani jednego z najważniejszych problemów których jest bez liku. Władza wydaje  marnotrawi gigantyczne kwoty na jakieś kłamliwe spoty propagandowe. Władza nikczemnie  przeznacza nasze składki zdrowotne, grabi je na jakieś szemrane eksperymenty z in vitro, nikomu do niczego nie potrzebne.

(2015/03/11 21:51)
Słusznie piszesz,choć nic odkrywczego.Wiele wpisów miało taką treść, wcześniej pisaliśmy podobnie ale może wielokrotność powtórzeń sprawi,że ktoś zacznie to analizować i się ocknie.

(2015/03/12 11:49)
Tylko  283 głosy i Bindon jest. Świat według Bindona, miasto cofające się do tyłu. I dobrze nam tak jak się nie chodzi na wybory, pis duda, nudna buda. 

(2015/03/12 14:20)
 Ty się cofasz nie miasto,  analfabeto" z peło, cofa się do tyłu", heh a można do przodu wg. ciebie?

(2015/03/12 15:44)
Powiedziała mądra głowa co ogląda seriale oparte na: ,,faktach autentycznych'' :)

(2015/03/12 16:47)
Weź człowieku  nie brzęcz bo kiepsko brzmisz. mowiejakjest a  o czym ty mówisz o jakiej świeżej krwi, ci   od których kandydowała pani kandydatka na Burmistrza, już byli, już  wszystkich oszukali i musieli odejść, teraz tylko jątrzą bo urwało się im koryto. Ich  afery nie były wymyślone tylko rzeczywiste! Fałsz, obłuda i hipokryzja bo nawet jak obecny Burmistrz zrobił różne rzeczy to i tak mówicie że nie zrobił. Nie chce mi się z wami gadać bo reprezentujecie poziom rynsztoku albo jeszcze gorzej!

(2015/03/12 17:01)
''Deluxe'' ty nimfomanie novoosieckiej władzy cóż za pozbawiona podstawowej umiejętności myślenia chora wyobraźnia podsuwa Ci sposób postrzegania rzeczywistości...  jak ten kamikadze umysłowy pięknie znieważasz kolegów forumowiczów i jesteś 100%wym dopełnieniem wartości które prowadzą wraz z sochaczewskimi rządami do upadku samorządu w naszym mieście...  subar metro olaf delux cwks i cholera wie jaką pokręconą osobowość internetową jeszcze ubierzesz przebierańcu... Istna wizytówka internetowa PISu każdy przemądrzały poPIS w twoim wykonaniu to niezrównana mieszanka prostACTWA głupoty z odrobiną chamskiego zacięcia z potężną wazeliną novoosieckiej bezmyślności wpychanej z siłą gwałtu od du*py strony w każdym temacie który się ukazuje na tym forum... jesteś jak te modelki które zgodzą się na klocka byle być bliżej tych którzy Ci imponują... czyli taki e-koprofil forumowy który szuka akceptacji... pod tym względem zaczynam cie lubić bo ''tacy'' jak z resztą wszyscy również są potrzebni w naszym małym społeczeństwie ubarwiając go jak ta ''Parada Równości''... pozdrawiam przebierańcu serdecznie...  tadeusz       

(2015/03/12 17:41)
do redakcji 
Co powoduje ,że Państwo aprobujecie tego Olafa na tym forum . Myślę , że powinniście go dopuścić do dyskusji po przedstawieniu pozytywnych badań psychiatrycznych.

(2015/03/12 21:11)
Wal się i odczep odemnie. Mam to gdzieś czy ci czy tamci. Oceniam tylko jak postrzegam życie w naszym mieście. I jesteś w wielkim  błędzie bo na akceptacji czy  jakiejkolwiek opinii tak prostackiej społeczności  zwanej  mieszkańcami tego miasta a w szczególności prymitywami na tym forum to już w ogóle niema o czym gadać. Ty panie doktorku wybij sobie politykę z głowy najlepiej, bo jak nie dała Bozia rozumu to lepiej się z tym pogodzić. W najlepszym, wypadku powrót do polityki będzie skutkowała zataczeniem się na Sochaczewskich chodnikach  z niezapięta walizką i wypadającymi z niej ubraniami. Nie licz na wielki powrót, niema szans!

(2015/03/12 21:56)
Jak ktoś uważa, że czynności administracyjne oraz nadrabianie zaległości cywilizacyjnych, to tak wielkie osiągnięcia, że należy piać peany z zachwytu to współczuję. Gdyby nie bliskość Warszawy, to byłaby tu padaczka na maxa. O tak, wszyscy na kolana bo parking zrobili, akurat przypadkowo przed wyborami. 

(2015/03/12 22:29)
Pisiolony melepetyzm, nieudolność, marność, cynizm, zaścianek, buractwo i lenistwo, ot władza zaściankowa. A teraz płacić i płakać, a z pretensjami do proboszcza.  

(2015/03/12 23:11)

''Delux'' czy jak tam wolisz ''subar'' jako klasycznej ofierze samogwałtu umysłowego uważam że powinno Ci się wiele wybaczyć jednak nie to że w jednym zdaniu jawnie obraziłeś swoją wypowiedzią wszystkich mieszkańców miasta [cyt:(...prostackiej społeczności zwanej mieszkańcami tego miasta... )]

tadeusz...

(2015/03/13 00:02)
@tadeusz daj spokój niech pisze jest śmiesznie w przeciwnym przypadku powieje tu nudą i forum się mocno skurczy.Tak poważnie niestety przedstawia postawę sporej części naszego społeczeństwa.Sympatia polityczna ostatnio przy Nowej Prawicy jak można przeczytać.Pozwólmy sobie na odrobinę luzu.

(2015/03/13 08:57)
plastek wyluzuj, Tadeusz odszedł w niebyt polityczny i nie potrafi się pogodzić z odrzuceniem.Dlatego też będzie obrażał, obrzucał obelgami i pomówieniami, tudzież insynuuje i imputuje mi rzeczy o których niewiem. Mówienie przeze mnie o faktach do innych ludzi stanowi  zagrozenie dla jego nieudolnej próby podźwignięcia się, aczkolwiek daremne bo  trupa politycznego nie da się reanimować. Sam powinien iść do psychiatry bo jak widać chłopina nie radzi sobie, nie potrafi jechać na ryby i przemyśleć co spartaczył i po prostu pogodzić z tym że jest  praktycznie emerytem.

Moje poglądy to moja sprawa i  nic komu do tego
!!!

(2015/03/13 09:28)
Jest  nadzieja na poprawę sytuacji w Polsce

(2015/03/13 11:25)
''Delux'' nie ma forumowicza którego byś nie obraził z wyjątkiem Robert-cika (Zirgu2) i Jarla... jak kundelek omijasz Panów przewodników hehehe jesteś królem obłudy w każdym napisanym swoim zdaniu, pozbawionym kręgosłupa i odpowiedzialności za słowa pisane... za kilka lat okaże się że novoosiecka władza doprowadziła finanse miasta do całkowitej ruiny emitowaniem obligacji i przeżeraniem pieniędzy miejskich... sochaczewski e-koprofilku gdyby nie internet nigdy bym nie uwierzył że istnieje taka uboga umysłowo osoba której percepcja myślenia logicznego jest tak bardzo obca, gdzie rozum nie istnieje... kilka miesięcy temu byłem przekonany że wypisujesz te brednie pod kilkoma osobowościami z premedytacją lecz to wymagało by podstaw logiki i manipulacji... jednak się myliłem ty po prostu jesteś wyjątkowo głupi... więc przyznaje że się myliłem co do Ciebie i mam tylko nadzieje że nie rozmnożysz się czyli nie spłodzisz równie podobnego do siebie potomstwa... jak to mówią ''Sowa Sokoła nie ulęże''Pozdrawiam:)tadeusz 
Ps: Pozdrowienia od Ernesta... :/   

(2015/03/13 13:45)
Weź stary baranie przestań mnie obrażać i kłamać perfidnie że top ja tu kogoś obrażam. A w ogóle przestań mnie nękać, szykanować bo trzecie ząbki ci raczej  nie wyrosną. Jesteś niezwykle chamskim luiem na tym forum i może lepiej zajmij się czymś zamiast pisać w stanie wskazującym na spożycie mimo tego iż ty sam uważasz że to stan normalny, Polecam poradnię  AA czekają na ciebie.

(2015/03/13 16:39)
delux subar metro olaf cwks w każdej tej przebranej kiecce obrażałeś wszystkich po kolei [ jest to około 30 tyś bezwzględnie głupich obraźliwych postów w ostatnich 25 miesiącach] ... a cichłeś... tam gdzie głos zabierał novoosiecki forumowicz z magistratu... pisałeś przypominam na forum publicznym więc wszystko jest do policzenia... i teraz czujesz się urażony za brednie i idiotyzmy własnej produkcji???...  kretynie czujesz się nękany???... i szykowany???... cóż za bezmózgie postrzeganie rzeczywistości przez takiego klona co wpierdacza się bezmyślnie w każdy wątek  bez wyjątku... w prostacki sposób przyłączasz się do każdej rozmowy i na w każdym temacie okazujesz się całkowitym bezmyślnym mitomanem... jesteś złym i zepsutym człowiekiem istną forumową ''ostatnią komórką'' która dostała komputer klawiaturę i monitor... Czyli żywym świadectwem iż na posiadanie dostępu do sieci powinno wyrazić zgodę kolegium lekarskie w składzie co najmniej w twoim przypadku 30stu psychiatrów biegłych sądowych aby stwierdzić stan poczytalności.... w swojej głupocie jak Ci powiem że taka komisja będzie pierwszą i jedyną na skalę światową to poczujesz się dumny z tego wyróżnienia... mam rację ty nasz dumny z siebie deluxsie hehehe      

(2015/03/13 18:57)