Podręcznik szkolny poszukiwany

/ 8 odpowiedzi
Ma ktoś może ten podręcznik albo wie gdzie można go kupić (poza sklepami internetowymi)?

no i co w związku z tym?

to jest temat do dyskusji?

(2015/09/15 07:54)
ktoś szuka książki, a nie tylko o dupie Maryny pisać ,i podniecać się sensacjami bezsensownymi czasami.

(2015/09/15 07:58)

to niech szuka w dziale ogłoszeń

moim zdaniem jest to  po prostu zaśmiecanie forum

(2015/09/15 08:09)
powtarzasz się fioletowa
w każdym temacie ten sam tekst, ale ostro domagasz się dyskusji :D

w dziale ogłoszeń są jak sama nazwa wskazuje ogłoszenia
a ja jak widzisz niczego nie ogłaszam :)

(2015/09/15 11:23)

ja niczego się nie domagam szczawiu tylko uważam, że puszczanie tematu na forum typu:

"...gdzie można zrobić sobie hybrydowe paznokcie lub gdzie można kupić książkę mnie po prostu rozwala ..."

proponuję załóż następny wątek pt" już mam wcześniej poszukiwaną książkę" :)

(2015/09/15 14:03)

ja niczego się nie domagam szczawiu tylko uważam, że puszczanie tematu na forum typu:

"...gdzie można zrobić sobie hybrydowe paznokcie lub gdzie można kupić książkę " jest nie na

miejscu...

proponuję załóż następny wątek pt" już mam wcześniej poszukiwaną książkę" :)

(2015/09/15 14:06)
Masz do tego pełne prawo uważać że coś jest nie na miejscu. Ja uważam inaczej.
Skoro w każdym wątku, w którym zabrałaś głos piszesz jedno i to samo to uznałem, że domagasz się wątków do dyskusji. Wątków takich jednak tu jest mnóstwo. Czasem nawet jeden temat w kilku wątkach. Twojej dyskusji tam jakoś nie widzę.
Jak widzisz niczego tu nie reklamuję i nie ogłaszam. Po prostu szukam pewnego podręcznika, który jest ciężko dostępny. Nie widzę innej możliwości jak zapytanie ludzi na forum. A nuż się ktoś znajdzie? Czy nie do tego właśnie między innymi służy na tym forum pokój Konsumenci?
Czy gdybym miast pytać o ewentualne posiadanie tego podręcznika napisał "Co możecie powiedzieć o podręczniku... Jeśli ktoś posiada takowy to proszę o opinię" byłoby już w porządku na forum?

(2015/09/16 12:47)

Szczawiu,

wyraziłam swoją opinię na temat wątków poruszanych na forum

mam do tego prawo....

dobrze, że Twoja aktywność i wiedza na temat funkcjonowania portalu jest ogromna 

nawet taki portalowy gamoń jak ja jest się w stanie wiele od Ciebie nauczyć....

to pisała fioletowa

która uczyć się wiele

jest gotowa

:P

(2015/09/16 14:02)