Podręczniki do oddania

/ 6 odpowiedzi
Witam , Chciałbym się pozbyć książek z klasy 1 gim wiem , że na forum można wstawić ogłoszenie , ale ja chciałbym oddać je do jakiegoś skupu. Więc jest w sochaczewie jakiś skup książek gimnazjalnych i podstawowych ? Jak tak to prosze o podanie ulicy i jak znacie adres to też poprosze :)

Za odpowiedzi Dziękuje

Czy w Sochaczewie jest skup makulatury?

(2011/07/06 13:51)
Na rogu ulic Żeromskiego i Pokoju jest taka budka, w której jeszcze chyba tydzień temu sprzedawano warzywa a wczoraj widziałem właśnie Skup i Sprzedaż podręczników szkolnych.

(2011/07/13 08:58)
a dziś na warszawskiej dostałem ulotkę reklamującą tenże skup podręczników.

(2011/07/13 22:45)

smt
Dziękuję za tą informacje , przyda mi się , przejadę się jutro i zobaczymy ile mi za nie dadza :)

(2011/07/17 21:03)
Odswierze troszke gdzie w obecnej chwili mozna odsprzedac uzywane podręczniki szkolne chodzi mi o jakis skup na miescie
dzieki

(2013/07/17 10:54)
Z podręcznikami zawsze jest problem, ponieważ program nauczania zmienia się tak szybko, że nawet podręczniki z zeszłego roku już się do niczego nie nadają. Jak już masz podręcznik, który mógłbyś sprzedać to w skupach mają ich multum i dziekują, ale nie są zainteresowani. Jedynym wyjsciem na jakiś zarobek jest skup makulatury, ale pieniedzy dużo tam nie dostaniesz. Ewentualnie mozna jeszcze popytać w skupach książek, które są prowadzone przez antykwariaty! Antykwariat czasami skupuje stare podręczniki, ponieważ za kilkanaście, kilkadziesiąt lat mogą być coś warte. Możesz zapytać czy nie byliby zainteresowani - https://skupujemyksiazki.pl/ ?

(2019/09/11 10:37)