Podwórko Nivea

/ 37 odpowiedzi
Już na 14 miejsce.

(2015/04/22 07:27)
nawet chcialem glosowac.. ale jak wyskoczylo mi pole.. podaj maila, zaloguj sie.. powiedzialem pierdziele... kolejny spam bedzie poniej na skrzynke mi przychodzil
wyludzanie przy okazji adresow mailowych... a konta na jedno glosowanie nie chce mi sie zakladac na wirtualnej czy gdzies indziej

(2015/04/22 08:05)
W innych miastach potrafią się zmobilizować, ale co się dziwić, to przecie słynny Sochaczew....

(2015/04/22 08:22)
@kacperskyy
...nie marudź tylko zakładaj te konta i głosuj!  ;)
Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka .... :)

(2015/04/22 08:25)
no i mnie namowiles... :)

(2015/04/22 10:37)
Wiedziałem, że równy z Ciebie gość .... :)

(2015/04/22 12:58)
gdzie te czasy kiedy żeby zdobyć serce Beatki z klasy VI b wyczyniałem fikołki na trzepaku,wymyki na górnym drążku szły znakomicie,jak wymyknąłem na dolnym,przywaliłem łbem w ziemię,doczekałem się ukochanych rączek głaskających moją głowę  hyyy..! ale głosujmy na to podwórko,mimo świadomości że NIVEA buduje swoją markę dzięki zgłoszeniom i czasem może wykonywać na naszą pocztę napady spamowe,niech dzieciaki i młodzież odejdzie od kompów choć na chwilę :-))

(2015/04/22 20:23)

(2015/04/22 20:41)
Głosujemy dalej!!!!!!!!!!! jesteśmy na 12 miejscu.Zmobilizujmy się,aby wygrać plac dla dzieciaków!!!

(2015/04/23 09:02)
i jak zwykle marudzenie, abo to a bo tamto.
Oczywiście, że chodzi między innymi o reklamę a także i przesyłanie spamu na maila, tylko, że kto Wam broni później kliknąć na dole tego spamu Nie chce otrzymywać Newslettera. A jak nie ma takiego to napisać mail do nadawcy, żeby wykasować wasz adres z zasobów bo nie chcecie dostawać maili tego typu.
Ja mam w sumie 7 swoich skrzynek i z nich głosuję, moja mama też głosuje i nawet o tym nie wie ;)
Wczoraj założyłem sobie 10 skrzynek na różnych portalach, zapisałem na kartce i z domu głosuję. Regulamin pozwala na oddanie 10 głosów dziennie z jednego komputera. W domu, w pracy chwilę można poświęcić.
Władza już się próbuje podpiąć pod ewentualny sukces. Zróbmy tak by się mieli przynajmniej do czego podpiąć.
Dobrze wiecie, że w tym mieście bez nas nie będzie nic. Tu zdecydowana większość rzeczy, która powstaje jest dzięki nam a nie naszym władzom więc weźmy się do roboty.
Zostało 8 dni do końca kwietnia i możemy się zmieścić w pierwszej 20. i mieć maj w głębokim poważaniu. Jak pokazują wyniki o 5 miejsc w dół można spaść w ciągu kilku godzin. Załóżcie kilka kont i głosujcie.

(2015/04/23 10:50)

Apeluję do mądrych głów, głosujcie !!!. Sprężmy się i coś w końcu załatwimy w tym mieście, dla najmłodszych tego miasta.

Pozdrawiam

(2015/04/23 12:44)
Głosuje codziennie i wszystkich namawiam (nawet @Zirgu2 namawiałem, ale nic nie odpowiedział - on tylko aktywuje się "politycznie";) )

P.S.Nivea mogłaby wydzielić jakiś mały podplacyk im. Posępnego Kosiarza z wyposażeniem do tortur, aby dziatwa z mrokiem w duszy również znalazła coś dla siebie ;)

(2015/04/23 14:07)
no i jesteśmy już na 14 :(

czy jutro rano będziemy jeszcze w pierwszej 20.

(2015/04/23 22:47)
jesteśmy na 17.
nie w tę stronę lecimy

(2015/04/24 10:46)
no i nici będą ,można se tylko zanucić ...... na naszym podworku gdzie słoneczko świeci jest taka maszynka do robienia dzieci łoj dana łoj dana ...itd.....

(2015/04/24 10:53)
Obecnie 15, ale to dlatego, że dana grupa właśnie głosuje na kilkunastu komputerach. Ruchyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!

(2015/04/25 13:13)
no to jesteśmy na przedostatnim miejscu. Cacy.

(2015/04/25 21:51)
Szczawiu nie podniecaj się tylko przeczytaj dokładnie regulamin....:) ale nadal głosuj!!!!
pozdro, Karol

(2015/04/25 22:01)
I 20 miejsce.Spadamy coraz niżej.To smutne,ale też ukazuje jaką mamy lokalną społeczność.Dokładnie taką samą,jak rządzących.Leniwych i roszczeniowych.Na zasadzie nic z tego nie mam, to mam to ...z tyłu. Wstyd. Tyle w tym temacie.

(2015/04/26 09:29)
Szczawiu nie podniecaj się tylko przeczytaj dokładnie regulamin....:) ale nadal głosuj!!!!
pozdro, Karol

a o co się Ciebie konkretnie rozchodzi?

(2015/04/26 12:05)
Sorry Szczawiu, też tak reagowałem na pomysł CHOINKOWY SOCHACZEW a gdy zobaczyłem po świętach uschłe choinki przy śmietnikach zrobiło mi się smutno. Teraz na wiosnę nie widzę w okolicy żadnej choinki a tyle osób popierało mój pomysł...powodzenia i walczmy dalej. Dwadzieścia pierwszych miejsc ma szansę na budowę placu zabaw w pierwszej turze.
Karol

(2015/04/26 13:51)
@MowieJakJest
Wiadomo, jak się uda to "Ojców sukcesu" będzie wielu. Ale mniejsza z tym, kto i co sobie zaciera. Spróbujmy zrobić to dla naszych dzieci, dla siebie, dla naszych sąsiadów, dla ich dzieci. Możemy się sprężyć jako lokalna społeczność i powalczyć dla wspólnego dobra bez kaleczenia się myślami o lokalnych układach, czy kimkolwiek, kto będzie chciał to zawłaszczyć jako swój sukces (jeśli się uda :)). Potrzebujemy kilkadziesiąt głosów przewagi nad najbliższymi konkurentami, aby wskoczyć do pierwszej dwudziestki, więc drodzy Państwo: Burmistrzu i SFS zapraszam do oddania głosów :)

(2015/04/27 10:58)
tak jest wbienko
Jak byliśmy na 3 czy 8 miejscu to powstał nawet artykuł na portalu UM jak zaczęliśmy spadać to cisza. Najpierw wygrajmy to podwórko a później się będziemy martwić by ludzie wiedzieli, że to nie władza tego miasta tylko my sami. Jak większość rzeczy zresztą w Sochaczewie.
Wczorajszy wieczór i dzisiejszy poranek to nasza 21 pozycja :( Obecnie 18 więc jest lepiej. Zostały 83 godziny głosowania.

(2015/04/27 12:42)
szkoda szkoda.. burminio by zawiesil banerek swoj na placu i kolejny sukces by oglosil :)

(2015/04/27 13:24)
18 - Powstajemy jak fenix z popiołów. 
@ator - Twoja robota? :)))

(2015/04/27 14:58)