Podziękowania Piotr Osieckiego

/ 11 odpowiedzi
Ponieważ przestał działać blog burmistrza Osieckiego (nie można zamieścić na nim żadnej wiadomości), przestał także działać mój blog (także nie można zamieścić żadnej wiadomości), w imieniu Piotra Osieckiego pozwalam sobie tą drogą zamieścić podziękowania za oddanie głosu na jego kandydaturę w I turze wyborów. Zapewne wśród czytelników e-sochaczew.pl są również wyborcy Piotra Osieckiego.  

Dziękuję za zaufanie, proszę o Państwa głosy 30 listopada

Szanowni Państwo
Jestem bardzo wdzięczny za zaufanie jakim obdarzyliście mnie i kandydatów Sochaczewskiego Forum Samorządowego we wczorajszych wyborach. Do Rady Miasta Forum wprowadziło aż ośmiu radnych. Nasz koalicjant Prawo i Sprawiedliwość pięciu. Gratuluję też pozostałym radnym, którzy znaleźli się w składzie rady.
Z wielką satysfakcją pozwolę sobie przedstawić osoby, które będą Państwa reprezentowały w Radzie Miasta z ramienia Forum – są to Marek Kosieradzki, Sylwester Zdzieszyński, Krystyna Dybiec, Kamila Gołaszewska-Kotlarz, Magdalena Zborowska, Marek Książek, Edward Stasiak, Marcin Cichocki. Jeszcze raz dziękuję w ich i swoim imieniu. Z całego serca im gratuluję. Państwu obiecuję, że się na tych ludziach nie zawiedziecie.
O stanowisku burmistrza zdecyduje II tura głosowania. Znalazłem się w niej z wynikiem 5372 głosów, co stanowi 40,5% wszystkich oddanych głosów. Bardzo dziękuje za każdy z nich. Już dziś bardzo proszę o poparcie mojej kandydatury w dniu 30 listopada.
Na koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w kampanię wyborczą na rzecz Sochaczewskiego Forum Samorządowego. Podtrzymuję deklarację, że także w II turze wyborów będziemy prowadzić wyłącznie merytoryczną dyskusję.
Mamy jasną wizję miasta, którą chcemy realizować. Miasta, w którym słowa pasja, rzetelność, skuteczność i uczciwość są najważniejsze. Przez najbliższe dwa tygodnie postaram się przekonać do mojej wizji także tych z Państwa, którzy głosowali na innych kandydatów. 

Z wyrazami szacunku
Piotr Osiecki

Dość burmistrz zadłużył miasto i to my podatnicy będziemy płacić .  Rozwalił sekcję piłki nożnej na orkanie , rugbiści mieli walczyć o medal ,  a są w wielkim dołku .  Panie rzeczniku pozostanie tylko Solorz , tam jesteś niezły .     

(2014/11/18 18:03)
Jaki burmistrz - taki rzecznik, proste :)

(2014/11/18 18:17)

Wolne, bezstronne media ?

akurat te blogi niedzialaja? Czy inne blogi również są zablokowane?

Czy może zawiść redakcji wzięła górę PO przegranych wyborach?

może redakcja wyjaśni to zjawisko?

(2014/11/18 18:29)

no i co ?

(2014/11/18 18:37)

Zakłamanie, fałsz i obluda bija w tym momencie od tego portalu.

Co chwila fake-konta zakładane (nie miałem pewności do tego momentu).

(2014/11/18 18:48)

Tak samo dzialaja ogólnopolskie media (tzw. resortowe).

właśnie w ten sam sposób zaklamuja rzeczywistość .

(2014/11/18 19:40)

Skoro redakcja kasuje wpis w jednym  z tematów, to może znajdzie czas aby odpowiedzieć na pytania zawarte powyżej?

Z kamerami to z daleka ode mnie.

jak mnie spotkacie to nasluchacie się co o was myślę.

(2014/11/18 22:24)
ale co ma wyjasniac? oni blokuja komentarze to i e-socho zablokowalo ich komentarze... :)

(2014/11/19 08:00)
Patrzcie przypomniał sobie rzecznik o nas,to mamy nowe święto.Niech żyje BĘDZIE,BĘDZIE.Postuluję o wystawienie pomnika obu panom ,najlepiej w Parku Zadumy,niech ciemny lud klęka przed mędrcami miejskimi.

(2014/11/19 09:14)
Ja cię człowieczku nie wyzywam! Hamuj swoje zapędy!

(2014/11/19 10:56)