Podziękowania dla miłośnika psów

/ 9 odpowiedzi
Bardzo dziękuję kolejnemu miłośnikowi psów, który pozbył się swojego czworonożnego przyjaciela jak byle śmiecia. Mianowicie wyrzucił psiaka ( suczkę dokładnie ) w bliskiej okolicy bloku przy ulicy Osiedle Kolejowe 1. Typowe zachowanie - w niedzielę do Kościoła modlić się gorąco i głośno, a w tygodniu - bach psa na bruk ( bo nie ma dla niego miejsca w nowej koncepcji "szczęśliwej" rodziny ). Mam tylko nadzieję, że pies znajdzie godnego następce swojego "pana" (a wszystko na to wskazuje) i oby jak najdalej od tego pozbawionego wyobraźni HOMO ale nie wiem czy SAPIENS
prezent komunijny,100/100

(2011/05/20 06:42)
Może piesek po prostu uciekł temu właścicielowi ?

(2011/05/20 08:46)
jak masz psa Madziu,to wiesz że na obroży można zapisać choćby numer kontaktowy w razie zagubienia się pupila,sezon komunijny i gwiazdkowy to czas obdarowywania milusińskich zwierzątkami,jak chomik czy świnka morska-to po stracie zainteresowania przez dziecko zajmą się nim rodzice-ale pies jest po prostu wywożony i porzucany,być może i mały zagubił się,na tym portalu jest wiele ogłoszeń o zaginięciu psa,również na mieście zdarzają się ogłoszenia ze zdjęciem nawet i to pozwala  wierzyć że są dobrzy ludzie

(2011/05/20 09:04)
Nie ma co od razu oceniać, bo cholera wie czy właściciel wyrzucił prezent komunijny czy nie komunijny czy może teraz siedzi i płacze i szuka go gdzie się da ale nie tam gdzie pies jest. Trzeba by się skupić na tym by pies znalazł dom.

kociołek123 co znaczy, że wszystko wskazuje na to że znajdzie swojego pana? Juz ktos sie zainteresował psiną?

(2011/05/20 09:56)
tak mam pasa adoptowałam suczkę z Azorka .... która trafiła tam bo uciekła zapewne jakimś ludziom bo miała obróżkę ale nikt jej nie szukał - być może to starsi ludzie nie mający dostępu do medi

(2011/05/20 12:03)
Może i piesek uciekł. Różnie bywa, ale to nie pierwszy taki przypadek w tym miejscu. Poza tym widać było. że piesek czeka na właściciela, bo nie oddalał się od bloku. Szczawiu tak, ktoś się zainteresował psiną i pewnie znajdzie nowy dom.

(2011/05/20 21:27)
Szczawiu tak, ktoś się zainteresował psiną i pewnie znajdzie nowy dom.

To wspaniała wiadomość. Gdyby coś poszło nie tak proponuję zrobić mu zdjęcie i wrzucić tutaj, rozesłać znajomym, znajomi znajomym itd. itd. Tak łatwiej znajdziemy mu się dom.
No cóż takich ludków co to traktują innych jak zabawki jest w naszym kraju i na całym świecie niestety dużo za dużo i ciężko to zmienić. Na szczęście coś się powoli rusza, mówi się o tym w TV, pisze się w gazetach itp. i są ludzie myślący tak jak Ty, ja, robroy czy madziaf i inni. To cieszy.

madziaf wybacz, ale muszę. Tak na przyszłość "mediów" nie "medi" ;)

(2011/05/21 09:44)
Kurczę posiadam 7 psów ,chyba jestem nienormalna, że trzymam je w domu...Oczywiście żartuje nie rozumiem ludzi co porzucają swoje pupile. Dla mnie to chore...To albo trzeba być nie dojrzałym do podjęcia decyzji albo po prost głupim... i nie konsekwentnym.

(2011/05/24 23:16)
Niestety muszę przyznać, że moją porażką zakończyło się szukanie domu dla porzuconej psiny. Uciekła w nocy z zamkniętej posesji. Jestem jednak dobrej myśli, bo są jeszcze ludzie czuli na psią niedolę. Po zamieszczeniu ogłoszenia w radiu Fama cztery osoby dzwoniły z zapytaniem o suczkę. Dodatkowo odezwał się do mnie Pan, który przygarnął psiaka, ale niestety jemu też uciekła. Mam nadzieję, że za trzecim razem już u kogoś zostanie. Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt

(2011/05/26 17:52)