POLICJA - JEJ ZADANIA!

/ 12 odpowiedzi
Mam dość tego kraju, a szczególnie polskiej policji. Otrzymałam dziś mandat za postawienie auta na chodniku w miejscu gdzie w żaden sposób nie utrudniał on ruchu drogowego, nie przeszkadzał pieszym. Pytanie pana policjanta na moje argumenty: A czy na chodniku w ogóle wolno parkować? Proponuje całą drogówkę wysłać we wtorek lub inny dzień targowy na miasto, niech wypisują mandaty wszystkim stającym na chodnikach, bloczków im zabraknie a i tak wszystkich " słusznie nie ukarzą" Nie zdenerwowała mnie perspektywa oddanie naszej kochanej policji 100 zł (nich chłopaki maja na prezenty a święta :/) ale to ze policja zajmuje sie duperelami anie poważnymi sprawami. Przestępca, na którego dwukrotnie składano doniesienia (podkreślam - popełnił przestępstwo z k.k ja wykroczenie)) chodzi sobie po ulicy, wszyscy go widza ale policja nie moze go złapac???? Menele pijący wina pod sklepami, na ławkach pod blokami, zataczający sie po ulicy - sparawujący prawdziwe zagrożenie dla innych osób chodzą sobie swawolnie, i im nic sie nie robi????? Zamierzam napisać oficjalne pismo do komendanta na temat działań naszej policji. I z każdą duperelą, widzą c pijaczka na ławce choćby będę dzwonić na policje i nie rószę się z miejsca dopóki nie zobaczę wypisywanego mandatu. Przecież pouczenie - i tak nic nie da jak mi dzis pan władza oznajmił. Ncayztałam sie mnóstwo postów o policji, nigdy nie miałam z nimi styczności jako ich " ofiara" bo tak sie powinnam nazawć w tym momencie. Żyjemy w chorym panstwei. Siedząc na facebooku, na zagranicznych czatach, forach, przestabę już sie przyznawać z jakiego jestem kraju. Szkoda słów.
I Popieram !Zajmują sie duperelami zamiast prawdziwymi przestępstwami !

(2009/12/05 12:06)
Przyjęłam mandat, pomimo, że sie z nim nie zgadzam. I nie zostawie tego tak. Pisze podanie o uchylaenie go. Myślą ze moga sobie tłuc na mnie premie??? To sobie złą osobe wybrali :)

(2009/12/05 14:41)
Widzę że policja coś jednak robi żeby dało się jakoś jeździć i chodzić po mieście.Uważam że od tego są żeby karać za złe parkowanie.Skoro nie wolno gdzieś parkować to nie wolno i już, a kraj mamy taki jak ludzie którzy w nim mieszkają dlatego dobrze FENK@ że nie będziesz się przyznawać skąd jesteś. Mam nadzieję że ten symboliczny mandat czegoś cię nauczy.

(2009/12/05 17:24)
Drogi Mefisto - gdyby ten mandat był słuszny i rzeczywiście popełniłabym wykroczenie przyjełabym go bez mrugniecia okiem, ale ja wykroczenia nie popełniłam.
Mój samochód nie utrudniał ruchu, piesi mieli ustawowe 1,5 m wolnego chodnika, nie byyło znaku zakazu zatrzymywania ani postoju. Pan policjant uznał ze było mniej niz 1,5 m. Tego nie udowodni ani on ani ja, poniewaz chcac dojechac na komende musiałm samochód przestwic to chyba oczywiste. Nie mniej dzis moj samochód stoi dokładnie w tym samym miejscu, tak samo zaparkowany a ja metrówką odmierzyłam 1,50m, więc czekam czy dziś również otrzymam wezwanie na komendę. Jeśli tak, zanim odjadę z miejsca zdarzenia, wezwę na to miejsce policję z przyrządem do odmierzania i poczekam az dokładnie wyjasnia mi zarzuty.

(2009/12/05 18:47)
A tak na marginesie, dziś chodziłam po cantrum kilka godzin. Może szanowni policjanci wyjrzą przez okno komisariatu co się dzieje na ich podwórku tuz koło Orange, Kebaba, Troj Sportu. Tam naprawdę nie raz musiałam niezłe manwery wykonac zeby z wózkiem przejechać.

(2009/12/05 18:50)
Oj z tym się zgodzę, w naszym Sochaczewie żeby z wózkiem w niektórych miejscach przejść to ulicą trzeba iść bo na chodniku miejsca nie ma, (normalnie mam ochotę takiemu cały samochód porysować).

(2009/12/05 19:40)
W stolicy podobno i takie praktyki co niektórzy stosują. Oczywiście gdy samochód PRZESZKADZA.

(2009/12/05 20:05)
na kawę chciał się z Tobą umówić-a ty zaraz-upierdliwy,było go załatwić urokiem osobistym-no chyba że to gey?

(2009/12/06 08:27)
kilka tygodni temu byłem świadkiem jak dzielny policjant Szwejk załapał dwie dziewczyny bo weszły na jezdnię ok 2 metrów przed pasami,weszły na pasy i ten 007 zgłosił się do nich po 50 zeta mandatu od każdej,jak Boga noga nie były w zasięgu samochodów ani rowerów,pusta ulica,incydent miał miejsce przy przejściu dla pieszych na Traugutta przy Reymonta,może to ten sam pogromca kobiet?pozdrawiam

(2009/12/06 08:38)
PARANOJA !!!!

(2009/12/06 12:07)
Podaj miejsce FENK@ gdzie to było to zweryfikuje swoją wypowiedź.

(2009/12/06 15:32)
No FENK@ daj mi szansę żebym cię przeprosił i podaj miejsce gdzie stał twój samochód.

(2009/12/14 19:15)