Policja wmawia, że rozmawiałeś za kierownicą

/ 28 odpowiedzi
Policja wmawia, że rozmawiałeś za kierownicą.Uważaj jak jedziesz sam.
Policja w Sochaczewie, po zgłoszeniu kradzieży z włamaniem, publikuje informacje na stronie Ekspressu Sochaczewskiego - cytuję "mieszkanie było otwarte"
A poszkodowana posiada zdjęcia, na których są wyraźne ślady uszkodzenia drzwi i włamania się do środka :]
Wszystko, byle sobie podnieść statystyki - również oszustwo.

(2014/10/20 09:43)
Teraz zapłacę za wykroczenie, którego nie popełniłem.Aż mnie ściska !!!!!! Ale wiem , że nie wygram.

(2014/10/20 20:33)
panowie, panie.. kamerki.. tak juz popularne przeciez, szczegolnie w rosji :) w naszym panstwie bezprawia jak nie chcesz ponosci konsekwencji za cos czego nie zrobiles.. nagrywaj wszystko, choc przy tych lapowkarzach w urzedach to i nagranie moze ci nie pomoc jak wjedzie w ciebie pan W. nagranie zaraz zginie, sprawa zostanie utajniona, policja zezna co innego..

(2014/10/21 08:09)
wszystko wiesz, wszedzie jestes, na wszystkim sie znasz.. olaf nie ukryjesz sie pod zadnym nickiem... sam nie masz za grosz honoru ani szacunku do siebie, przynajmniej nie przynos wstydu rodzinie, znajomym...

(2014/10/21 11:30)
Na ebole jest lek, na Olafa ,CWKS i inne jego klony nic nie działa.Ta zaraza spustoszy forum e-sochaczew.Admin dalej śpi!

(2014/10/21 11:37)
Kacpersky ty rodziny nie mieszaj do forum, tym bardziej że  ze swoim patologicznym pochodzeniem raczej nie masz się czym chwalić.

Przez chwile myślałęm że to jednak nie olaf/dobry/lacoste..., ale po tym wpisie już wiem :)

(2014/10/21 12:29)
grzech i plastek zaistnieli-dawno ich tu nie było pewnie byli zajęci sobą.

(2014/10/21 12:35)
Natomiast polscy naukowcy odkryli, że z każdą zmianą nicku, Olafowi zanika 10.000 szarych komórek, po zmianie na cwks, został bezmózgiem totalnym :)

(2014/10/21 20:27)
Olaf, Subara, Lacoste, Cwks, po co to wszystko, nieważne ile razy byś zmienił nick, to po pierwszych dwóch-trzech wypowiedziach od razu wiadomo że to Ty, brak sensownych argumentów, składnia zdania na poziomie podstawówki, wiedza profesorska na każdy temat, żarty suche że aż chrupią, a jak próbujesz komuś dosrać, to najczęściej kończy się na wyzwiskach bo łeb Ci się gotuje bardziej niż silnik w tej twojej 20 letniej beemce lub golfie opc :) Dlatego skończ już ten cyrk, wróć do nicku Olaf, i najlepiej zmień forum na jakieś, specjalistyczne dla osób z problemami.

(2014/10/22 07:20)

subtelna, przemyslana, cieta riposta. I liga :)

(2014/10/22 10:15)
subtelna, przemyslana, cieta riposta. I liga :)

Tak pierwsza liga-ale chyba Giblartaru

(2014/10/22 10:45)
Uderz w stół a nożyce się odezwą, w obronie Olafa stanął kolejny internetowy napinacz czyli MWJS, którego zdążyliśmy już poznać jako bajkopisarza nie mniejszego od Olafa, oraz konfidenta chcącego wysłać jednego z użytkowników forum do prokuratury za jego wpisy obnażające nieudolność Pana MWJS. Jego riposta miała być cięta, jednak poziomem nie dorównuje nawet średniej wysokości nad poziomem morza kraju w którym obecnie przebywa (Holandia).

(2014/10/22 11:28)
Wszystko co napisałem, potwierdziłeś w tych dwóch postach :)

(2014/10/22 11:50)
jednak poziomem nie dorównuje nawet średniej wysokości nad poziomem morza kraju w którym obecnie przebywa (Holandia).

niezle wrzucil na fb co? :) netherland :) chyba zbierac truskawki tam jezdzil zeby dlugi splacic :D

(2014/10/22 12:38)
Ja truskawek kacperskyy zbierać nie muszę bo mam ceniony na zachodzie zawód i tobie jeszcze daleko do tego.
Chociaż gdyby płacili dobrze to może i na truskawki bym poszedł,żadna praca mnie nie hańbi.
W przeciwieństwie do ciebie,cieniasie,bo tobie jak matka kazała kurek od kranu zmienić to całą baterię urwałeś,zafaidańcu.
Pamiętasz?

(2014/10/22 15:02)
widzieliście zdjęcie bartosz9 na fb-koniecznie zobaczcie.

(2014/10/22 15:25)
Posuwasz się do bardzo śmiałych czynów, chciałeś mnie sprowokować ale nie pykło, bo szybko Cię zablokowałem. Ciekawe czy gdybyś był w Polsce pozwoliłbyś sobie na takie rzeczy.

(2014/10/22 15:42)