Policja zablokowała możliwość komentowania

/ 7 odpowiedzi

artykułu o akcji "BLOKERS"

Czyżby p. Radzikowski również sie bał, ze jego działania ktoś skrytykuje?

Mam propozycję następnej akcji - nazwa dowolna. Niech się patrol prewencyjnie przejdzie / przejedzie po ulicach: Żeromskiego, Wojska Polskiego, Żwirki i Wigury, najlepiej w sobotę i wlepi parę mandatów tym idiotom, którzy nagminnie parkują samochody na środku chodnika tudzież jeżdżą rowerami (również środkiem chodnika) z pełna prędkością.  Najzabawniejszy jest widok auta parkującego pod tablicą "zakaz zastawiania pasa drogowego pod karą grzywny do 1 000 zł". Ciekawa rzecz, ze to akurat policji jakoś nie przeszkadza....

margot rozumiem i popieram ale akcja blokersi nie byla zla. nie to ze mam cos do tego zeby dzieciaki sobie siedzieli na osiedlach... mam cos do tego jak sie zachowuja. nie jestem jeszcze dziadkiem i nie mam akcji typu "ale ta mlodzierz niewychowana" ale sikanie na klatkach, pozostawianie sterty puszek po piwie, słanie k***w, ch**i i innych takich na cale osiedle przez pol nocy albo ogladanie grup narabanych po pachy alko... to troche lipa. jak zwykle czesc pewnie tych grzeczniejszych i nie rozrabiajacych dostala rykoszetem ale nie ma idealnych rozwiazan. niestety.

(2013/10/22 15:00)

A gdzie ja napisałam, ze ta akcja była zła?

Jeśli już, to moge skrytykować załozenie blokady na komentarze - podejrzewam, ze w komentarzach znalazłyby się raczej pochwały i podziękowania ze strony mieszkańców patrolowanych okolic. Sama mieszkam w spokojniejszej części miasta, ale gdybym była mieszkanką rejonów, w których występuje problem "bezstresowo wychowywanej młodziezy", sama po takiej akcji odetchnęłabym z ulgą.

Co nie zmienia faktu, ze jako pieszej byłoby mi miło przejśc chodnikiem nie zastanawiając się, czy kolejny samochód mam ominąć idąc środkiem jezdni czy raczej przejsć mu w szpilkach po dachu i czy kolejny skretyniały rowerzysta nie wjedzie mi znienacka w cztery litery.

(2013/10/22 15:53)
ups sorry juz tak sie przyzwyczailem do hejterow na tym forum ze podswiadomie wywioskowalem negacje tej akcji :)

(2013/10/22 15:56)
I bardzo dobrze, kiedyś się doigracie!

(2013/10/22 20:26)
Zgadzam się z margot45 - chętnie zaprosiłabym Panów Policjantów na stare osiedle (Żwirki i Wigury, Wojska Polskiego, Lotników) i oczywiście na Żeromskiego koło telekomunikacji na tzw. "kółko" - 3/4 z tego całego towarzystwa nie ma 18 lat, a legalnie stoją i piją alkohol niczym się nie przejmując i śmiejąc się władzy w twarz.

(2013/10/22 22:15)
To że ktoś pije alkohol nie znaczy że ma coś na sumieniu, jeżeli dajmy na to grupa kolegów się spotka i nie pije na placu zabaw, lub pod oknami, to czemu zabraniać im spotkania i pogadania przy piwku? Rozumiem że jak banda naje... gówniarzy drze jape pod blokiem po godzinie 22 to trzeba reagować ale najgorsze w tym jest to że osoby nie zakłucające ciszy i spokoju mieszkańców też dostają mandaty po 100pln, skoro już policja chwali się takimi akcjami to może też zrobi coś związanego właśnie z parkowaniem, bo w tym aspekcie jest wolna akerykanka w Sochaczewie.

(2013/10/25 12:37)
 No akurat to się zmienia, powstają przy  parku Armii Ludowej miejsca wyznaczone aby parkować prostopadle do krawędzi jezdni. Ja bym proponował aby Policja  kierowcom którzy nie potrafią parkować i parkując wzdłuż zajmując 3 lub 4 miejsca jednym autem , równolegle do jezdni wypisywała wnioski o ponowny egzamin z Prawa Jazdy. Ja nie wiem gdzie oni kończyli kursy i kto ich tego nauczył ale wiem że nigdzie na świecie nikt tak nie parkuje.

(2013/10/25 16:02)