Politruki politbiura?

/ 6 odpowiedzi
Mam wrażenie, że na forum mamy do czynienia ze zmasowaną działalnością politbiura wyborczego p.Osieckiego w postaci anonimowego @Zirgu2. Jest zawsze tam, gdzie gdzie na kandydata pada cień, albo na kontrkandydata światło. Zawsze ma przygotowany elaborat lub stosowne linki, jakby nic innego nie robił tylko siedział na lokalnych portalach i czytał roczniki lokalnej prasy po to, aby wykazać jakież to "czarne" powiązania ma kontrkandydat i takież same "mroczne" powiązania mają wszyscy którzy go popierają. Po prostu w sztabie wyborczym się nudzą, postanowili więc stworzyć @Zirgu2 i wciskać wszystko co zebrali do kampanii. Stąd wciąż tyle gotowego materiału dot. starostwa, które już przecież zostało "zdobyte" i kontrkandydatów. Tak skrupulatnie zebrany materiał trzeba jeszcze wykorzystać, może przyprawiony propagandą wyda jeszcze owoce. 
Podejrzewam też, że w tym wypadku mamy do czynienia z efektem odwrotnym do @Olafa. Tam jedna osoba ma wiele wcieleń, tu jedno wcielenie służy wielu osobom, bo kto normalny zadawałby sobie tyle "trudu" w walce o każdy metr na wyborczym froncie.

Może tak wyszkolony sztab to efekt doradztwa p.Kownackiego?

Takie oto widzę powiązania, ale cóż to w porównaniu z powiązaniami, które widzi @Zirgu2.

I od razu do @Zirgu - 
Ale w cudowny sposób znikają wpisy:) Pan każe,  sługa musi :)

(2014/11/29 01:40)
@wbienkoNapisałem Ci brachu dlaczego i po co toczę tę swoją batalię.... ale nasi "czyściciele kamienic".. stop "czyściciele forum" to wycieli... jak nie zapomnę, to w poniedziałek "już po" ponownie Ci napiszę, bo teraz wiesz... kara 5.000 zł za naruszenie ciszy wisi :) 

(2014/11/29 07:25)