POLSKA POLICJA DOBRA NA POSPRZĄTNIE PO.....

/ 6 odpowiedzi

Tak wlasnie wkurdwu Policja chroni obywateli: "Dożywocie grozi 51-latkowi, który zaatakował kwasem siarkowym Katarzynę Dacyszyn, łódzką projektantkę i modelkę. Kobieta została zaatakowana w sądzie, tuż przed początkiem rozprawy o nękanie. Poszkodowana została na trwałe oszpecona, a jak ustalili biegli - dramat mógł skończyć się jej śmiercią"

jedynie co mogą to pozniej zlapac takiego osobnika jak zrujnuje komus zycie? wiecie co? teraz to sie mozecie wypchac.

zdrowia jej to nie przywroci a mozna było tego uniknać. Obywatele rządają zmiany zasad obrony koniecznej i rozszerzenia dostepu do broni palnej w celach samoobrony!

w żadnym wypadku nie chodzi o zabijanie kogo kolwiek. W zupelnosci wystarczy jesli odchyle kurtke a napastnik zobaczy broń i się wycofa. To jest sukces i cel posiadania broni. Wyjęcie broni i ewentualne jej użycie to ostateczność.

Ale tępe głowy tego nie chcą zrozumieć i na ręke im jeśli naród jest bezbronny a policja tylko wykonuje czynności po ... morderstwie, gwałcie, takich efektach stalkingu.... my potrzebujemy narzędzia żeby się przed tym obronić!

POLICJA DOBRA to Oksymoron

(2017/05/17 08:35)

nie no robroy, to ze jakies jednostki wypaczone sa w danej grupie nie oznacza ze cala grupa jest taka. w sytuacjach ktore mi sie przytrafiły z policją no nie trafilem na debila co by mnie palowal od razu za nic, powiem ci ze szlo sie dogadac po ludzku :)

a to ze powinno byc wiecej szkolen i lepszy sort to co innego.. tylko z drugiej strony wybierasz z tego co masz.... a za 2300 do łapy to nie ma z czego wybierac za bardzo... niestety.

(2017/05/19 13:12)

@kacperskyy-napisałem że nagłaśniane są sytuacje w których Policjanci wychodzą nie za bardzop dobrze,nie napisałem że wszyscy pracują w zakładzie pracy chronionej,też się dogadywałem jak była taka potrzeba

(2017/05/19 14:07)

Nurtuje mnie jeszcze jeden paradoks rozsiewany przez lewaków. mianowicie: rząd twierdzi, że w żadnym razie żadneg dostępu do broni palnej, to policja jest od ochrony obywateli. oooookeeeeej....

z zatem jak ide sobie droga i widze ze czterech łbów leje panne lub ją gwałci i sobie przejde spokojnie obok to jestem znieczulica, bandyta itd?? dlaczego... chwila chwila,, po pierwsze to nie mam narzędzi żeby skutecznie dokonac interwencji w tym przypadku i nie bac sie o swoje zdrowie lub zycie a po drugie primo to rząd i policja mi wmawia od dziesięcioleci że to oni są od ochrony obywateli. skoro tak, to nie mam sie czym przejmowac, na pewną tą pania ochronią.

i nie mowcie mi o dzwonieniu na policje, pier*** to, potem chodzic na sprawy i byc traktowany jak przestepca i jeszcze mi zarzuca ze nic nie zrobilem. grzecznie sie oddalam z miejsca zdarzenia z zaktowiczonym mocno przekonaniem ze to policja chroni obywateli.

tak ze wszyscy lewacy badzcie tego swiadomi i nie pier*** mi tu o znieczulicy, jakby wam na prawde zalezało zeby takich sytuacji unikac to w naszym kraju juz wiekszosc miala by pozwolenie na bron i z cała pewnosci śmiem twierdzic, ze jak ta pani omawiana w tym przykładzie miala by bron, to uniknela by takiego losu.

wiecie ile takich przypadkow jest? a wiecie ile razy ktos kto jednak poczul sie do ochrony kogos stracił zdrowie albo zycie po poszedl z golymi rekami na bandytów? zobaczcie przyklad tych dwóch nastolatek co probowaly bronic kolege, obydwie maja pocięte twarze i blizny do konca zycia.... na prawde nie warto. nie masz broni, siedz cicho.

(2017/05/24 11:06)

i to jest panowie policjanci KPINA! Macie nagrania i nic kur... nic gosc dalej jadł sobie kebaby gdyby dziewczyny nie wziely sprawy w swoje rece! gowno zrobiliscie gosciowi który pociął im twarze butelką. a tlumaczenie policji?

"(...)Ustawa o policji pozwala nam wtedy na publikację wizerunku podejrzanego, jeśli nie znamy jego danych osobowych. Ale sprawca nie jest ścigany z urzędu, tylko z oskarżenia prywatnego, bo biegły uznał, że poszkodowane mają obrażenia poniżej siedmiu dni. Sprawca mógłby nas pozwać do sądu. I mamy związane ręce - wyjaśnia Nowara." wiecej na: http://www.tvn24.pl/pocial-im-twarz-butelka-same-znalazly-sprawce-przez-internet,742589,s.html

taaaa policja nas obroni,,, mozemy spac spokojnie...

(2017/05/24 14:07)