Pomnik Kaczyńskiego w Sochaczewie bez naszej wiedzy!?

/ 74 odpowiedzi / 9 zdjęć

Czemu mieszkańcy mają dowiedzieć się ostatni o tym projekcie czemu miała by służyć ta konspiracja „ POMNIK KACZYŃSKIEGO W SOCHACZEWIE” JAK TO WYTŁUMACZY NAM NASZ MIEJSKI GOSPODARZ kto wydał na to zgodę i ŚRODKI!? KTOŚ COŚ WIE NA TEN TEMAT???

Ten pomysł już jakiś czas temu forsował radny Karaś. Coś mu się w głowie pomyliło, a może uderzył się rano w głowę.

Co Kaczyński ma wspólnego z Sochaczewem ??? Co takiego zrobił dla kraju żeby mu pomniki stawiać ???

Chore umysły naszych pseudo radnych, którzy nie mają żadnego pomysłu na miasto, to pomniki chcą stawiać :) 

(2014/04/17 12:31)
A gdzie miałby ten pomnik stanąć??? Jak dla mnie niczym sobie nie zasłużył i nic nie zrobił dla Sochaczewa żeby pomniki mu stawiać.

(2014/04/17 12:47)
 Po co ten wątek? Nikt się  Was o zgodę nie będzie pytał. Pomnik Polskiego Prezydenta ma być i będzie!!!

(2014/04/17 12:47)
Władza Autorytarna PIS-u.Z kąd my to znamy.Stała praktyka Burmistrza Osieckiego -cichaczem,w zaciszu pokoi urzędu.Mam nadzieję że ta pycha ich zgubi.

(2014/04/17 12:54)
Olaf - Metro,

Do budy :)

(2014/04/17 13:03)
W/g mnie to poroniony pomysł . Zajmijmy się raczej innymi sprawami , wszak od tego ani pieniędzy ani miejsc pracy miastu nie przybędzie .

(2014/04/17 13:39)
Ale pomnik prezydenta czy Jarosława?-chory temat to i Gierkowi powinno się pobudować pomnik,jemu bardziej się należy bo więcej zrobił-dla Sochaczewa też.

(2014/04/17 13:44)

Wystawę mamy taką ładną i okazałą, pomnik był by ładnym ukłonem w stronę elektoratu PISU w roku wyborczym koszt jak w Radomiu 300 000 tyś zł??? A że Radom to ostatnio nasze „bratnie”miasto...? jak coś się robi nie za swoje a za cudze czyli nasze!!! czemu tu się dziwić swoją drogą to bardzo chytry plan przedwyborczy z tego co widzę potwierdza się ta informacja?  

(2014/04/17 13:59)
Nadchodzi czas ,który pozwala pozbyć się PIStrutni wykorzystajmy go .Idżcie wszyscy na wybory.

(2014/04/17 14:14)

tadeusz

uznaje to za jakis zart swiateczny. nie znajduje nawet jednego powodu dla ktorego temu czlowiekowi nalezalo by stawiac pomnik a przy okazji nie stawiac ich innym. a druga sprawa to dlaczego mialby ten pomnik stac w sochaczewie?? ktos niezle na ryj upadl zeby wymyslec cos takiego.

miernotą mozesz byc cale zycie ale jak zginiesz z hukiem to juz masz pomnik murowany :)

(2014/04/17 14:20)
Łatwo się domyśleć jedyny i cudowny Poseł na Sejm Pan M.pewnie przy poparciu jedynego słusznego Proboszcza.Ż.

(2014/04/17 14:59)
Ciągle patrze na kalendarz i ciągle widzę że dziś nie jest prima aprilis.
Pieniędzy nie ma na drogi a jakieś 300k pójdzie na pomnik nie wiadomo po co.

Czy założyciel wątku ma jakieś dokumenty potwierdzające zamiar "naszej" władzy?

(2014/04/17 16:01)
Grzechu, wyjąłeś mi to z ust - a raczej spod palców.Po przeczytaniu tytułu myślałam, ze ktoś odświeżył jakiś primaaprilisowy wątek....

(2014/04/17 16:42)
Niestety margot45 w dzisiejszej rzeczywistości politycznej granica pomiędzy fikcją, żartem a rzeczywistością jest mocno zatarta. ;)

(2014/04/17 16:51)
a niech stawiają,co mi tam,jak chcieli stawiać pomnik b. Prezydentowi Kaczorowskiemu,mówiłem o godnym miejscu,nie-cymbały postawili na zadupiu i 99,9 % Sochaczewian go nie widziało ani nie wie gdzie jest ukryty,może pomnik Prez. Kaczyńskiego też postawią w jakimś zakątku? na Długiej,Farnej, Cmentarnej?,omonitorować 3 kamerami  bo jakaś swołocz będzie tam wysypywać karmę dla gołębi i kto ten pomnik później domyje?

(2014/04/17 17:38)
Nie widzę przeszkód, pod warunkiem, że pomysłodawca oraz wszyscy popierający przeznaczą na ten cel swoje diety. Może uda się pobić Świebodzin.

(2014/04/17 19:00)
do - wielkiorety- starczyłoby z tych darowizn na tablicę pamiątkową wielkości pudełka zapałek,dać swoje na jakiś cel? samorządowymi szastać tak! ale swoje wydać? Kozakiewicza gest

(2014/04/17 19:26)
Też o tym słyszałem kolejny poroniony pomysł tej ekipy. Niech burmistrz za swoją kasę w Nowej Suchej przed swoim domem pomnik postawi. 
Dla Sochaczewa PiS i Kaczyński nic nie zrobił no może poza zadłużeniem miasta i podniesieniem podatków.
Wydawanie nawet kilkudziesięciu tysięcy na taki cel przy tak zrujnowanych finansach miasta i drogach jak ser szwajcarski uważam za poroniony.   

(2014/04/17 20:35)
Gierkowi za co, za długi? I za to że byliśmy zepchnięci na marginews pod względem inwestycji kiedy wioska  Skierniewice była województwem?
 A nie chodzi o to co dla Sochaczewa zrobił, bo od kiedy Prezydent funkcjonuje na szczeblu samorządowym, coś wam chyba się pomerdało! Papież też nic konkretnie dla Sochaczewa nie zrobił a pomnik ma bo to o co innego chodzi. Będą chcieli to postawią i nic wam do tego.

(2014/04/17 21:51)
Pójdą na wybory , elektorat PISu to bardzo zdyscyplinowany elektorat, pójdą do kościołka a potem na wybory jak zawsze :)

(2014/04/17 21:54)
Olaf - Metro,

Do budy :)
 ty głupku wioskowy jak chcesz to mogę cię na łańcuchu uwiązać

(2014/04/17 21:56)

tadeusz

uznaje to za jakis zart swiateczny. nie znajduje nawet jednego powodu dla ktorego temu czlowiekowi nalezalo by stawiac pomnik a przy okazji nie stawiac ich innym. a druga sprawa to dlaczego mialby ten pomnik stac w sochaczewie?? ktos niezle na ryj upadl zeby wymyslec cos takiego.

miernotą mozesz byc cale zycie ale jak zginiesz z hukiem to juz masz pomnik murowany :)

Panie Kacperskyy wszystkie pomniki i tablice pamiątkowe jakie zostały kiedykolwiek postawione zostały postawione przez polityków po to aby zyskać zaufanie i sympatie tłumu żerując na osobie i autorytecie czy micie osoby budują oni swój własny wizerunek wykorzystując nie tylko dokonania innych ale wkradają się w ten sposób haniebny w podświadomość tłumu potencjalnych wyborców i za nasze wspólne pieniądze kreują siebie samych, zamiast pomagać polskim dzieciom baaa... naszym małym mieszkańcom Sochaczewa które to widziałem biegające w grudniu na boso w okolicach Straży Pożarnej, dzieci chodzące głodne do szkoły, bez książek bo rodziców na te książki nie stać zbiera się makulaturę dla szczytnych celów budowania studni w Afryce pod patronatem naszego Posła temu człowiekowi pomyliła się rola jaką powinien pełnić czy otwarta wystawa na placu przed kościołem i wywiady razem z naszym GOSPODARZEM MIEJSKIM moim zdaniem się obydwaj zagubili. Panowie zacznijcie słuchać ludzi mieszkańców swojego miasta którzy na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem! Zacznijcie słuchać matek które nie mają co dać głodnym dzieciom jeść! Posłuchajcie starszych schorowanych ludzi którzy muszą wybrać czy zapłacić rachunek za prąd i wodę czy wykupić leki!!!

Zaciąganie długów jakieś obligacje wielomilionowe kredyty i inwestycje POMNIKI, KOPCE z Ziemi wszystkie te miliony a zapomina się o ludziach... WSTYD !!!

(2014/04/17 22:02)
A swoja drogą jestem wdzięczny   Radnym  że spełniają moje postulaty, co prawda wnioskowałem  o ulicę im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego a tu pomnik, nie spodziewałem się że że pójdą dalej niż myślałem.

Wy jak zwykle niczego nie rozumiecie, to jest kontynuacja tradycji Sochaczewa, a jestem przekonany że poprzedni Burmistrz Bogumił Czubacki zrobiłby to samo gdyby teraz był.

(2014/04/17 22:03)
Szkoda tylko, że pomysłodawca i zwolennicy nie wpadną na żaden pomysł, dzięki któremu Sochaczew stałby się pozytywnym przykładem w Polsce. W Radomiu taki pomnik nie zapobiegł ogromnemu zadłużeniu miasta pod rządami PiS. Dlaczego mamy być tacy skromni, a może Kaczogród?

(2014/04/17 22:34)
Przeczytałem wyżej jakieś wypłakane żale ludzi którym nie powiodło się w życiu, no ale pomoc socjalna gwarantuje Konstytucja, a   sposób i wysokość tej pomocy Rozporządzenie Rady Ministrów w formie Ustawy, tak więc nikt nie zapomina o potrzebujących w tym  Socjalistycznym kraju w Socjalistycznej wspólnocie UE, ponadto bardzo wiele innych form pomocy funkcjonuje i nie rozumiem jaki to ma mieć związek z pomnikiem w/w.?
 I do kogo żale bo jak mawiał Milton Friedman
" Jeżeli pracujących karze się podatkiem dochodowym za to że pracują, a bezrobotnych nagradza zasiłkiem za to że nie pracują to  nie dziwcie się że macie bezrobocie"

Jest pare pomników w Sochaczewie, jeden mniej jeden więcej co za różnica, chcą niech stawiają

(2014/04/17 23:53)