POMOC DLA KOTKA

/ 10 odpowiedzi

PROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU DOMU DLA TEGO MŁODEGO ROCZNEGO KOTKA. ZOSTAŁ PORZUCONY OK CZERWCA I DO TEJ PORY PRZEBYWA W OKOLICY UL. TOPOLOWEJ . KOTEK JEST DOKARMIANY ALE ZE WZGLĘDU NA TO ŻE MAM JUZ 3 KOCIE ZNAJDY W DOMU NIE MOGE SOBIE POZWOLIC NA KOLEJNEGO KOTA. PROSZE O POMOC I DOM NAWET TYMCZASOWY NA OKRES ZIMY...... KOTEK JEST BURY O PIEKNYCH ZIELONYCH OCZACH , LGNIE DO CZŁOWIEKA .....MÓJ NUMER TEL 606 744 812

Spotykam tego kotka. Jest bardzo spokojny i przyjazny.  Na tomiast oczy..... takiego pięknego koloru jeszcze u kota nie widziałam.Niestety już mam kotka. 

(2016/10/01 20:42)

MOŻE KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY TYM PIĘKNYM KOTKIEM O NAPRAWDĘ CUDOWNYCH OCZACH......ZIMNO NA DWORZE A ON NIE MA SIE GDZIE PODZIAĆ.....PROSZE O POMOC!!!

(2016/10/01 20:49)

Oczywiście  miało być natomiast a nie nato miast.

Kotek ma oczy zielono-niebieskie a może nawet turkusowe. Bardzo łaknie pieszczot, przewraca się na grzbiet i wystawia brzuszek do pieszczot.Jako właścicielka kotki, namawiam do przygarnięcia buraska. Taki pieszczoch na kolanach bardzo poprawia nastrój, uspokaja.

(2016/10/01 21:25)

Kotek dziś  był na mim wikcie. Dziś było ciepło ale zrobi się zimno. A zauważyłąm, że w blokach przy ul Topolowej, czyli tam gdzie przebywa kotek okienka od piwnicy są szczelnie pozamykane. Jedno okienko zostało dodatkowo upchane styropianem. Na takim dużym osiedlu nie może znaleźć schronienia jeden kotek. Wystarczy nie wyrzucać resztek jedzenia do zamknietego szczelnie pojemnika na śmieci o ddać je kocinie, oraz zostawić w zimie uchylone dla kota okienko. On wejdzie i wyjdzie, załatwi się na dworze. Mogliśmy  na naszym obejrzeć film o Pani Danusi Sawa.

Jak pięknie pomaga 12 wolno żyjącym kotom.Te koty wchodzą do jej piwnicy przez okienko. W piwnicy jest czysto, nic nie czuć.Czy nie znajdzie się choć jedna osoba zdolna uchylić to okienko? Niestety mam piwnicę bez okna. 

Kilka tygodni temu mieliśmy przyblędę na naszym blokowym podwórku. Miły, spokojny kotek chciał trochę czułości. Sąsiedzi  nie pozwolili  mnie i  sąsiadce postawić mu miseczki z jedzeniem. Doszło do tego, że poszarpał go pies  i musiałyśmy go ratować przy pomocy Fundacji Nero i Pani Danusi. Znalazł dom u kobiety, która ma  bardzo małą rentę. Ma za to wielkie serce.

(2016/10/02 20:40)

A MOŻE PANI PRZYGARNIE KOTKA SKORO MA PANI JEDNEGO TO NIE ODCZUJE PANI OBECNOŚCI DRUGIEGO  Z KOTY JAK SĄ DWA JEST O WIELE MILEJ I ONE ZAJMUJA SIE SOBA NAWZAJEM.....JA MAM JUZ TRZY PRZYGARNIĘTE I NIE MAM WARUNKÓW NA CZWARTEGO A KOTEK NIE GŁODUJE BO ZA SWOJE PIENIADZE KUPUJE MU SUCHA KARME I PUSZKI Z MIĘSEM......FUNDACJA NERO DO KTÓREJ SIE ZWRACAŁAM Z PRŚBA O POMOC W ZNALEZIENIU DOMU MILCZY........JAK MOŻE PANI TO NIECH PANI SPRAWDZI CZY KOT NIE JEST CHORY BO W SOBOTE MIAŁAM WRAŻENIE ZE COS SIE Z NIM DZIEJE BO BYŁ DZIWNIE CIEPŁY A WCZORAJ CHODZIŁAM I GO SZUKAŁAM ABY SPRAWDZIĆ ALE GO NIE ZNALAZŁAM

(2016/10/03 09:48)

mucha71 jakoś umknęła mi Pani prośba o pomoc kociakowi. Jakiej pomocy Pani oczekuje od Fundacji - możemy dać jedzenie, ewentualnie opłacić lekarza. Pewnie najlepiej gdybyśmy zabrali kota do siebie - to znaczy do siebie do mieszkania bo schroniska nie mamy. Trochę to trudne bi mieszka z nami 19 kotów, z których jeden wymaga karmienia butelką. Bronię się przed przyjmowaniem kolejnych kotów bo to na prawdę bardzo trudno utrzymać czystość w domu przy takiej liczbie zwierzat ( + kikkadziesiąt psów)

Dokarmiamy przekazując karmę Paniom karmiącym koty na osiedlach miasta i na wsiach, ale wszystkich kotów nie uda się ogarnąć. Niestety, jesli ludzie nie pomożecie nam,  to my nie jesteśmy w stanie we wszystkim Was zastąpić.

"Czym właściwie jest kot? Korektą dzieła stworzenia. Gdy Pan Bóg stworzył mysz, powiedział sobie: "O, chyba się zagalopowałem!" Tak więc kot jest w pewnym sensie poprawką błędnej myszy. Kot i mysz stanowią dowód na to, że obcujemy dziś z dziełem stworzenia w wydaniu przejrzanym i poprawionym." Wiktor Hugo

(2016/10/05 20:00)

WITAM....NIE LICZE NA CUD ŻE KOT TRAFI DO FUNDACJI BO WYOBRAŻAM SOBIE I MAM ŚWIADOMOSC JAK CIEZKO JEST OGARNĄC WSZYSTKIE ZWIERZAKI ......NA TA CHWILE CZEKAM NA ZAKUPIONY DOMEK TAKI ZA ZEWNĄTRZ DLA KOTA ABY GO USTAWIĆ NA DZIAŁCE......KARMA? WIZYTA U LEKARZA?.....BARDZO CHETNIE PRZYJMĘ DLA NIEGO TAKA POMOC , ZRESZTĄ MIAŁAM JECHAĆ I TAK W TYM TYGODNIU BO ŚRODEK NA ODROBACZENIE DLA NIEGO , SZCZEPIENIE TEZ BY SIE PRZYDAŁO......ALE NAJBARDZIEJ MARZĘ ABY ZNALAZŁ CIEPŁY DOMEK .....JEST MŁODYM KOTEM , LGNIE DO CZŁOWIEKA A TO OZNACZA ŻE MIAŁ DOM...PRZYJMĘ KAZDĄ POMOC DLA NIEGO I PROSZĘ TEZ O POMOC W SZUKANIU DOMKU DLA NIEGO NAWET TYMCZASOWEGO

(2016/10/05 20:35)

proszę o kontakt 502 156 186

(2016/10/07 11:49)

DOPIERO ZAJRZAŁAM.....ZADZWONIE JUTRO OK POŁUDNIA BO TERAZ TO NIE PORA......DZIEKUJE I POZDRAWIAM

(2016/10/07 20:57)

Czy kotek zaakceptował domek?

(2016/10/09 21:07)