Pomoc dla kotków, którymi opiekuje się Pani Danuta Sawa.

/ 13 odpowiedzi

Zwracam się do mieszkańców Sochaczewa i nie tylko o pomoc w zorganizowaniu karmy dla podopiecznych Pani Danusi Sawy, czli gromadki kotów Piekną działalnośc tej kobiety pokazała niedawno redakcja e-sochaczew.  Skutkowało to tym, że podrzucono jej jescze  pięc kotów. Nie miała sumienia wyrzucić tych maleństw na pastwę losu. Pani Danusia nie ma żadnych dotacji na dokarmianie tych wolnożyjących kotów, które powinny być zgodnie z przepisami pod opieką UM. Dużo pomaga jej  Fundacja NERO, ale i ona nie ma już żadnych funduszy na pomoc. NERO wygrzebała jeszcze trochę karmy, może starczy na kilka dni i co potem. Bedą prosić o jedzenie a ona nie będzie miała co im dać. Ma tylko małą emeryturkę. Była w UM miasta, ale tam nie znalazła zrozumienia.  

Może by Państwo,  robiąc zakupy w marketach kupili  dodatkowo trochę najtańszej karmy i przekazali Pani Danusi.

W jaki sposób można przekazać jedzenie dla kotów Pani Sawie?

(2016/12/15 10:48)
Bardzo się cieszę, że jest ktoś kto pomoże Pani Danusi. Podaję swój numer tel.698560756 i proszę o kontakt. Pani Danusia mieszka na ul. Grunwaldzkiej w tzw. domu młodych małżeństw.Zaraz zapytam ją jak to zrobić, czy mogę podać jej nr. tel. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za dobre serce.

(2016/12/15 13:11)
Chociaż nie jestem z Sochaczewa, a tylko przyjeżdżam 2 razy na miesiąc bardzo chętnie pomogę kupując karmę dla kotów. Czytałam artykuł o Pani Sawie i jestem pełna podziwu dla tej Pani. Będę czekała na informację jak przekazać karmę dla kotów.

(2016/12/15 13:54)

Dziekuję w imieniu tej Pani. Bardzo proszę o kontakt ze mna  ,  wtedy podam jej numer.

Jej aders to Sochaczew ?Chodaków/ ul. Grunwaldzka 8 m 3.Przy okazji można zobaczyć jej zadbane kotki.

(2016/12/15 14:00)
postaram się załatwić też karmę dla kotków....... mam pytanie czy może być sucha karma czy inna?

(2016/12/17 19:19)
Kotki Pani Danusi są trochę rozbestwione przez nią i wolą karmę z puszek, ale jedzą i suchą. Są takie tanie puszki w Lewiatanie i na Ogrodowej /ok. 2 zł/ Serdeczne dzięki za zainteresowanie.

(2016/12/17 20:02)
Kotki Pani Danusi są trochę rozbestwione przez nią i wolą karmę z puszek, ale jedzą i suchą. Są takie tanie puszki w Lewiatanie i na Ogrodowej /ok. 2 zł/ Serdeczne dzięki za zainteresowanie.

(2016/12/17 20:04)
.

(2016/12/18 20:27)
Niedawno słyszałam powiedzenie, że jak cię pies nie pokocha to już nikt cię nie pokocha. I to oddaje wszystko. Psa czy kota nie obchodzi czy jego pani czy pan jest brzydki, za gruby czy za chudy, ładnie pachnie czy niekoniecznie. Kocha bezwarunkowo. Dlatego trzeba im pomagać. Kilka osób się odezwało na apel o pomoc. Kotki nie muszą głodować. Pani Danusia im dziękuje.

(2016/12/19 10:28)

Witam

Czy akcja jest aktualna? chciałam kupić karmę

(2017/01/01 01:33)
kania2011 Kotki P. Danusi bez przerwy potrzebują pomocy. Żyją z tego co P.Danusia dostanie dla nich od dobrych ludzi. Bardzo pomaga Fundacja NERO. Przeznacza na to także jakąś część swojej emerytury. Na nasz apel odpowiedziało kilka osób. Jest niewielki "zapasik" karmy, ale mordek kocich jest 17, a więc szybko maleje. A więc każda pomoc w postaci karmy i w każdej chwili jest bardzo mile widziana.Z góry dziękujemy za pomoc.

(2017/01/01 20:06)
Jutro zrobię zakupy dla kotków, pozdrawiam

(2017/01/04 22:27)
Serdeczne podziękowania za dobre serce.

(2017/01/04 23:55)