Pomocy - światła na Płockiej i Traugutta

/ 6 odpowiedzi

Po rozpoczęciu remontu ul Staszica - szczególnie rano zwiekszyły się korki na Płockiej - efekt jest taki, że dojeżdżając do skrzyzowania (po ok 20 minutach  od Gawłowskiej) na ul Traugutta czeka 5-7 aut a od strony mostu ze 300. Czy nie wiecie kto decyduje o tych światłach? Czy nie mozna choćby na czas remontu wydłużyć zielone dla samochodów jadących przez most?

Przecież to nic nie kosztuje a bardzo by pomogło - szczególnie rano.

To prawda

Ale co ma Gawłowska do remontu Staszica?

- otóż MA, bo okazuje się, że cokolwiek w mieście by nie remontowano Gawłowska STOI

(2015/05/20 06:34)
Wystarczy aby burmistrz poprosił o pomoc policję,może znalazł by się jakiś funkcjonariusz ,który potrafi kierować ruchem.Nie wystarczy tylko wypisywać mandaty, co od rozpoczęcia remontu jest głównym zajęciem naszej policji.Trzeba też pomagać mieszkańcom.Jeden policjant i lizak a było by łatwiej żyć,trzeba tylko wysadzić tyłki z samochodów służbowych.

(2015/05/20 08:07)
dlaczego zablokowany skręt na Staszica tak utrudnił ruch?raczej nie powinien . korki od mostu to problem nie do rozwiązania-,światła na Warszawskiej blokują w trzech miejscach-Traugutta-Staszica, 1-go Maja -Żeromskiego  i Piłsudskiego-600 lecia ,przy dużym natłoku samochodów Warszawska będzie zatkana, do Warszawy lepiej ruszyć albo obwodnicą na Łowicz,albo przez Żuków i Chodaków,problem mają ci co w tym czasie dowożą dzieci do szkół albo jadą do pracy w Sochaczewie,jadąc obwodnicą i skręcając na rondzie na Żyrardowskiej do Sochaczewa na wiadukt oszczędza się czas i paliwo nie grzejąc silnika  w korku,przy budowie skrzyżowania pisaliśmy-TYLKO RONDO!!, samochody jechałyby płynnie a tak- światła trzymają Łowicz i Gawłowską,jedzie  Płocka,potem zmiana i ciąg wozideł z Łowickiej,potem z Gawłowskiej po kilkadziesiąt samochodów w krótkim czasie dojeżdża do Traugutta,czasem stoję na światłach na Gawłowskiej i nie ma ruchu z mostu,a Gawłowska stoi i czeka a potem 5 samochodów i red light!!za krótko

(2015/05/20 08:34)
te światla to juz dawno pisalem że porażka,auta mijaja korek jadą Pułaskiego,Bolechowskich ,Chelmońskiego itd..,istnieje w ten sposob dla mieszkających tam ludzi jeden wielki wyścig ,każdy pędzi jak wariat by nadrobic czas.

(2015/05/20 14:06)
a poborcy sie czaja na nasze prawo jazdy i kieszenie :)

(2015/05/20 15:19)

Czy naprawdę nic się nie da z tymi światłami zrobić - choć na czas remontu? Czy ta naprawdę tak dużo aby ułatwić ludziom życie?  To nic nie kosztuje i brak środków nie jest wymówką.


Zapraszam rano na most wtedy jasno widać setki samochodów od strony mostu i pojedyncze od strony Warszawskiej i Traugutta - wydłużenie  zielonego dla jadących od mostu rozwiąże problem. 


Czy ktoś wie kto zarządza tymi światłami?

(2015/05/21 21:16)