POMÓŻMY Kacprowi Kamińskiemu!

/ 5 odpowiedzi / 2 zdjęć
Kacper Kamiński 

- 11 lat, uczeń Szkoły Podstawowej nr 4, 
 - diagnoza lekarska : ostra białaczka szpikowa, choruje od dwóch lat. 

Od dziś Kacper przyjmuje drugi blok chemii przed przeszczepem, który ma mieć we Wrocławiu. Trudna sytuacja finansowa rodziny nie pozwala na zapewnienie Kacprowi odpowiednich warunków po przeszczepie, w tym podstawowych rzeczy użytku codziennego, pobytu mamy we Wrocławiu, czy przygotowania mieszkania na jego powrót do domu - musi mieć sterylne warunki.Rodzina nie jest bogata a potrzeby duże !!!!
Pomóż i TY - liczy się każda złotówka !!!!!!
8 czerwca -  podczas imprezy na placu targowym przy "Bajlandii" od godz. 12:00 1 czerwca - podczas imprezy z okazji DNIA DZIECKA
Witam,

znam Kacpra osobiście, poznałam Go, kiedy kilka miesięcy temu myślał, że jego choroba to już przeszłość. Niestety, białaczka powróciła. Kacper to bardzo inteligentny i uczuciowy chłopak. Przyjmuje z pokorą co niesie mu los, ale ma też chwile zwątpienia. Wielkim wsparciem obdarowuje Go jego Mama. Teraz są razem w szpitalu w Warszawie, ale przeszczep ma odbyć się we Wrocławiu. Potrzebne są pieniądze na ich pobyt w tym mieście. Przydadzą się też inne rzeczy np. środki czystości (chłopiec musi mieć sterylne warunki).

W ostatni czwartek na "Czwartkowym Wieczorze Kobiecym" Panie o wielkich sercach przekazały na rzecz Kacpra konkretną kwotę pieniędzy. Bardzo im za to dziękuję w imieniu mojego Małego Przyjaciela.

Chciałabym aby Kacper wrócił do Sochaczewa ( tu się urodził tu mieszka) zdrowy i szczęśliwy. Pomóżmy chłopcu i jego rodzinie w tych trudnych chwilach. Przed Nim jeszcze całe życie.

Teraz my mu pomożemy, kiedyś On pomoże nam:)

(2014/05/20 22:23)

www.pm-sport.pl

Będziemy i my

Zapraszamy całe rodziny na gry i zabawy, z których cały dochów przeznaczony będzie na pomoc KACPROWI....

z naszej strony zapewniamy jedyną okazję poskakania na profesjonalnym batucie sportowym, nauki żobglerki, spróbowania swoich sił w ekwilibrystce i wielu innych niespotykanych atrakcji....

(2014/05/21 15:54)

Dobrze, ze są ludzie którzy chcą pomagać, bo słyszałem że robi to Stowarzyszenie co nagrywa Na miejscówie :)

Chwała im za to

Ale nie zapominajmy, ze to Ziemia Sochaczewska była głównym inicjatorem zbierania kasy dla Kacpra.

(2014/05/21 17:37)
Ziemia Sochaczewska pomaga rodzinie Kacpra już od dwóch lat, jak tylko Kacper zaczął chorować.
W pomoc Kacprowi zaangażowana była także Szkoła Podstawowa nr 4 i wiele osób prywatnych.

Ja może podam nr konta Komitetu Organizacyjnego  "Daj szansę Kacprowi"

Bank Pekao SA 24 1240 1822 1111 0010 5770 8839

Pozdrawiam
Tara

(2014/05/21 17:44)
witam. mam pytanie dotyczace przeszczepu szpiku Kacpra,dlaczego niepobrali go od ojca dziecka tylko od obcych dawców?

(2014/10/29 12:13)