Pomysł na prezent dla dzieci

/ 11 odpowiedzi
Zbliżają się Święta i najwyższy czas już pomyśleć o zakupie prezentów dla dzieci. Pomyślałem, żeby w tym roku kupić im fantastyczne gry Granna. A wy jakie macie pomysły na preznety dla swych dzieci?
ze względu na skromność portfela u mnie dostaną tylko paczki ze słodyczami .

(2013/12/13 11:31)
książki,bajki do czytania dla najmłodszych i jakieś poważniejsze dla starszych,czytać,czytać,sam się wychowałem na np. przygodach Tomka Wilmowskiego (A Szklarski) ,m.in. "Tomek na czarnym lądzie-Tomek w krainie kangurów i innych,bogactwo opisów flory i fauny,poznawcze,poza ty powieści Centkiewiczów,książki Arkadego Findlera,a nawet Karola Maya o Winnetou,,chyba idzie gdzieś je kupić?http://allegro.pl/listing/listing.php?string=alfred+szklarski&search_scope=category-66781http://allegro.pl/listing/listing.php?string=czes%C5%82aw+centkiewicz&search_scope=category-66781
http://allegro.pl/listing/listing.php?string=arkady+fiedler&search_scope=category-66781
kopalnie wiedzy o krajach,ludności,przyrodzie

(2013/12/13 11:49)

u mnie tez na pierwszym miejscu książki. Wychowałem się na tych samych co Ty robroy, najgorsze, że część kolekcji Przygód Tomka Wilmowskiego przepadła mi podczas przeprowadzki :( Zostało mi raptem 4 książki. Niestety, żona wprowadziła embargo na książki, bo nie mamy już miejsca na nie (muszę najpierw zainwestować w nowe półki).

Dla małych dzieci warto wybrać książki które bawią i uczą, np. nauka rysowania, 1000 pomysłów na prace techniczne i tego typu.

(2013/12/13 12:00)
z książkami jest tak że przeczytamy za młodu,niektóre 2-3 razy i na półkę,dzisiaj byłyby dla dzieci lub nawet wnuków,ale cóż tak jak w Twoim wypadku-przeprowadzki,darowizny dla dzieci znajomych(żeby tylko czytane były),ten odruch czytania trzeba wyrabiać u kilkulatków i dziesięciolatków,pozdrawiam

(2013/12/13 12:09)

moja córka codziennie domaga się czytania bajek na dobranoc i w dzień również. I denerwuje się że sama nie umie czytać jeszcze (ma 3,5 roku).

No ale czytamy jej bajki praktycznie od początku jak jest z nami. Widzi też, że my czytamy książki, tych jest w domu dużo. Sama na razie bierze książeczkę do ręki i opowiada co widzi, wymyśla fabułę dla wydarzeń z obrazków :)

(2013/12/13 12:44)
i tak ma być! a nie laptopy,nowe gry -niektóre gry pomagają w rozwoju,ale te trzeba szczególnie starannie dobierać,no a dla chłopaków-nauka w Pokera,to się może przydać:-)

(2013/12/13 13:01)
                                 nauka szybkiego mnożenia

(2013/12/13 13:04)

po monster high i zigzaku mac quinn nadszedl sezon na ferbiego... maaatko 300 zloty za maskotke ktora je z tableta :)

(2013/12/13 13:26)
moje siostrzenice zażyczyły sobie lalki o których istnieniu nawet nie wiedziałam. Przeszukałam sklepy i udało się kupić. No ale nie bez problemów.
A Więc mam do sprzedania świetną lalkę winx stelle gdyby ktoś chciał to wystarczy napisać wiadomość.
Tak wybierałam że kupiłam dokładnie taka jaka już ma.
pozdrawiam

(2013/12/15 12:24)
niedługo wielkanoc - ja swojemu urwisowi ostatnio kupiłam tą książkę - jak ktoś chce coś dać dziecku to polecam

(2014/03/30 20:31)