Popierajmy Czubackiego Bogumiła na urząd Burmistrza

/ 42 odpowiedzi
Zachęcam do głosowania na Bogumiła Czubackiego na urząd Burmistrza Sochaczewa to dobry wybór  .Słyszałem ,że jeden z kandydatów na urząd Burmistrsza zaczynał od pracy providencie 
normalnie na wymioty mnie już na chodzi od tych wpisów... dobry wybór? Miał swoją szanse i pokazał co potrafi a raczej że nic nie potrafi dziękuje i nie pozdrawiam.

(2014/10/12 13:02)
na wymioty to mało powiedziane,a już dopisane coś na temat prowidenta ,normalna poj....ka.

(2014/10/12 14:39)
Jak chce ci się wymiotować to twe miejsce jest w klozecie Czym się karmisz taki jesteś 

(2014/10/12 14:54)
czasami może i lepsze miejsce w klozecie ,niż w gronie obłudy.

(2014/10/12 14:57)

Bogumił Czubacki nie miał nic do powiedzenia w zarządzaniu miastem. Wie to każdy, kto choć trochę interesował się samorządem. Pan Bogumił był marionetką. Jego szczęście, że faktycznie decydujący nie uszył mu takiego futra, jak Ciura Korysiowi.

Poza wszystkim, to już stary człowiek. Raczej ogródek, wnuki, wycieczki all inclusiv itd. Sił brakowało już 4 lata temu. Za 4 kolejne lata Pan Bogumił bedzie miał ponad 70 lat. Proszę, nie męczmy starca. Raczej powinien pomyśleć o miejcsu w DPS.

(2014/10/12 15:26)
Cóż, Pan Bogumił Czubacki miał swoje nie pięć minut, a osiem lat i przez te osiem lat nawet na swoim rodzimym terenie niewiele zrobił. Wiem, bo mieszkam niedaleko.

Na pewno mógł, pewnie chciał, niestety nie wyszło ... przez osiem lat!

Niestety, drugiej szansy nie będzie....

Podobnie zachowuje się obecny etatowy członek rady powiatu, również kandydat na fotel burmistrza. Też dla miasta niewiele zrobił, żeby nie powiedzieć nic!

Tyle tylko, że ten drugi wie jak zarabiać pieniądze ... dla siebie.  ;)

Dla mnie mizeria totalna! Trzeba dać szansę innym.

(2014/10/12 16:04)

(2014/10/12 16:17)
Szanse innym Przemysław Gaik jest kojarzony z sochaczewską PO  robi zdjęcia z Julią Piterą  bliską współpracownicą Donalda TusKa   druga Pani Urszula również ubiegała się  o mandat na urząd Burmistrsza Sochaczewa z list PO  pamiętacie ? To za czasów ich Czubacki nie otrzymał już poparcia PO i tym wygrał Osiecki być może i tym razem będzie tak gdyż jak mówi powiedzenie trzeci zawsze korzysta Nie wystarczą duże bilbordy reklamy lecz trzeba patrzeć na głosowania jak ci ludzie glosowali  .Czubacki  doprowadził miasto do rozwoju  pozostawił bez długów  W samorządzie trzeba mieć doświadczenie a on takie wykazał  

(2014/10/12 16:19)
Siwy czy ty wiesz jakie bzdury piszesz, czy udajesz nieświadomego?
Nie rozśmieszaj mnie pisaniem o doświadczenie Bogusia o doprowadzeniu miasta do rozwoju ha ha ha. Swoim głosem dajesz mu tylko szansę na dobrą emeryturkę a jerzykowi wickowi na pracę w Sochaczewie. Gdzie ten rozwój bo nikt z kim rozmawiam tego nie zauważył a przegrał bo olał mieszkańców Chodakowa.

Karol

(2014/10/12 17:37)
Chodaków nie ma za co być wdzięczny Panu Czubackiemu. Pan Osiecki przez trzy lata pieniądze dla Chodakowa skutecznie blokował. Tak było w przypadku naszego Zespołu Szkół. Była Pani Dyrektor tak naprawdę nie miał szans cokolwiek zrobić, no chyba że za własne pieniądze...
A teraz, w roku wyborczym worek się rozpruł i obrazkami kolorowymi acz w mojej ocenie kiepskimi chce mieszkańców Chodakowa burmistrz zauroczyć?
Boiska, na które i ja osobiście  składałem wniosek do SBO ale w innej, praktyczniejszej, lepszej i tańszej, co nie znaczy gorszej wersji, stanowią przykład totalnego niezrozumienia idei Budżetu Obywatelskiego, który zdaje się kojarzy się burmistrzowi z promowaniem własnego układu trzymającego władzę.
Teraz burmistrz zatrudnić ma nowego człowieka do ...dbania o trawę na boisku. Zakupiono maszynę za tysiące złotych która już nawaliła.
Rodzice i nauczyciele mówią wprost, że to boisko to kicha nieprzystosowana dla maluchów ze szkoły.

Taka właśnie propaganda sukcesu, wspierania kolesi  i siebie na wzajem nie licząc się z ludźmi którzy płacą podatki w naszym mieście!

(2014/10/12 20:44)

Reage77 w dwóch swoich postach w tym temacie skrytykowałeś trzech kandydatów na burmistrza - czyżby zaczełą się walka przedwyborcza?

ja np. chciałbym się dowiedzieć jakie doświadczenie w zarządzaniu ma kandydatka na burmistrza z której listy i ty startujesz - bo zarządzenie projektami unijnymi to nie to samo co 40k miastem.

co do boisk w chodakowie - koledzy i koleżanki moich dzieci są zadowolone z boisk , rodzice z którymi rozmawiam również - nauczyciele- pewnie nie będą zadowoleni ze względów politycznych bo za tym projektem stoi nowy dyrektor szkoły za którym delikatnie mówić nie przepadają.

(2014/10/12 22:35)
NovJan

Niestety za Osieckiego to miasto się wyludniło , i na dzień dzisiejszy liczy niespełna 36 tys.
Ludzie uciekają za pracą , ale także do gmin ościennych z powodów kosztów utrzymania .

A jak czytam te bzdury Osieckiego , że w 2015 roku na terenie cegielni powstanie fabryka , to tylko pozostaje się uśmiechnąć , następna ściema przedwyborcza .Ja osobiście nie wierzę w ani jedno słowo Osieckiego.

(2014/10/12 23:01)

kuc miasto się wyludnia corocznie już od 2002 roku.

(2014/10/12 23:06)
A dlaczego zadawałeś sobie to pytanie. I małe sprostowanie w latach 2005-2008 miasto liczyło najwięcej bo blisko 38,900 ludności , więc bądź ścisły w swoich wypowiedziach . Dane można sprawdzić w UM>

(2014/10/13 00:12)

jeden kandydat sciagal dlugi, wyglad mu w tym pomagal na pewno :) plus zalatwie wszystkim ziomalom posadki w urzedzie
drugi kandydat biznesmen - wyplaca pensje w 4 ratach i wszystko w barterze.

po co nam ludzie kierujacy miastem z takimi umiejetnosciami? tylko pogorsza ten marazm.

(2014/10/13 08:00)

kuc

""A dlaczego zadawałeś sobie to pytanie"

tego nie rozumiem?

"I małe sprostowanie w latach 2005-2008 miasto liczyło najwięcej bo blisko 38,900 ludności , więc bądź ścisły w swoich wypowiedziach . Dane można sprawdzić w UM>
"

miasta wyludnia się rokrocznie od 2002 i to widać na stronach GUS, Sprawdz sobie rokroczne dane po latach - od 2002-2010 ,ludzi ubywało cały czas

2002 38 387  
2003 38 302  
2004 38 201  
2005 38 066  
2006 37 911  
2007 37 752  
2008 37 665  
2009 37 611  
2010 37 585 *38 208

*zmiana w sposobie liczenia nastąpiła w 2010-Dane z tego zakresu dla 2010 roku zweryfikowano(kolor zielony) uwzględniając wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011.

38900 miasto nigdy nie liczyło w tych latach a ewidentnie widać trend spadkowy

(2014/10/13 10:06)
A ja i moi znajomi będziemy głosować na kobietę. Pan Czubacki jest już na emeryturce i niech sobie odpocznie, zostawił obecnej ekipie blisko 100 milionów do zagospodarowania środków z unii, z czego pewnie ze 30 trzeba będzie oddać. I chwała mu za to, ale teraz czas na świeże spojrzenie, kobiecy punkt widzenia.

(2014/10/13 11:54)
Bardzo ładne zdjęcie :)

(2014/10/13 12:06)
Słyszałem o tej Pani ze ma ekonomiczne przygotowanie i doświadczenie w pozyskiwaniu unijnych środków. Kogoś takiego nam teraz potrzeba, wygląd to rzecz drugorzędna. Miasto wymaga uzdrowienia jego finansów i pobudzenia przedsiębiorczości gdyż jest drogim miastem. Powinno stać się MIASTEM finansowo przyjaznym ludziom. Tak by chcieli nadal w nim mieszkać, a nie tylko za wszystko przepłacać. 

(2014/10/13 12:20)

a czy wypieprzy te gadziny niekompetentne co kibluja po lokalnych urzedach??? to przede wszystkim trzeba wyplenic! zwolnic tych ziomkow bez kompetencji a zatrudnic ludzi ktorzy swoja praca i umiejetnosciami wniosa cos dla tego miasta... ku*** po prostu krew mnie zalewa jak przypomne sobie akcje:

http://www.sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=28638

(2014/10/13 13:58)
Zgadzam się że Osiecki to Burmistrz straconych szans. Straconych szans na normalność, rozwój infrastruktury czy promocję gospodarczą miasta. 

(2014/10/13 15:38)
NovJan
Chodzi mi o to , czy zadawałeś sobie trud , aby odpowiedzieć sobie na pytanie , dlaczego tak się dzieje . Pozdrawiam.

(2014/10/14 09:47)
KUC, to proste egzystencja ....nie da się żyć w mieście w którym rosną koszty utrzymania i jest ciągły brak pracy. Tak dzieje się w wielu podobnych miastach jak nasze.

Karol

(2014/10/14 10:56)
"Chodzi mi o to , czy zadawałeś sobie trud , aby odpowiedzieć sobie na pytanie , dlaczego tak się dzieje . Pozdrawiam." kuc, zgadzam się z Karolem - to nie jest tylko przypadłość naszego miastazwróć uwagę ze ten ubytek nie jest duży - ca. 1000 mieszkańców w ciągu 8-10 latludzie może wyprowadzają się np. do W-wy, gdzie mają bliżej do pracy, wygodniej itp...a drugie: może te kilkaset osób po prostu wyprowadziła się go gminy gdzie np. pobudowała domua że nie działa to w druga stronę - no cóż takie mamy miasto a to ze miasto nie tworzy nowych miejsc pracy to już inna historia i tego raczej nie zmienią nowe władze bo aby tworzyć nowe miesiąc pracy trzeba mieć coś do zaproponowania inwestorom a nie tylko "przyjazny samorząd" lub "gmina przyjazna inwestorom" novjan

(2014/10/15 09:16)

a to ze miasto nie tworzy nowych miejsc pracy to już inna historia i tego raczej nie zmienią nowe władze bo aby tworzyć nowe miesiąc pracy trzeba mieć coś do zaproponowania inwestorom a nie tylko "przyjazny samorząd" lub "gmina przyjazna inwestorom"

novjan

Kto wie, kto wie, a może , i wiem że są na to pomysły , tylko poco to obiecywać przed faktem.
Łapanie ryb przed siecią już nie jednemu nie wyszło na dobre.

(2014/10/15 11:37)