popis MZK na święta

/ 4 odpowiedzi
ale się popisali odpowiedzialni za świąteczny rozkład jazdy autobusów !!!!!!czy widzieliście ,że tak hucznie opisywane kursy "3'  i 3A" zaczynają się około 8 - 9 rano , zatem dla kogo ma być ten autobus  bo dla nas pracujących na zmiany, w Chodakowie , w szpitalu czy  dojeżdżających do PKP to żadna łaska , ZAPOMNIELIŚCIE ,że w święta pracuje się  też od 6 rano i wraca po 21 !!!!!  S K A N D A L
Wystarczy wejść na  www.sprawdzsamorzad.pl  i sprawdzić ile poszło na transport a ile na administrację!!!!

(2014/12/22 21:55)
Kampania wyborcza zakończona. Władza autobusami nie jeździ. Urzędasy z magistratu w święta nie pracują.Mieszkańcy wybrali...

(2014/12/22 22:07)

poza tym skandalem jest wprowadzanie specjalnego rozkladu jazdy! ZKM nie jest prywatnym folwarkiem pana pseudo dyrektora, rozklad jest podzielony na dni robocze, swiateczne oraz soboty I te pieprzone zlomy powinny jezdzic zgodnie z rozkladem... I tak samo jak dyrektora ZKM gowno obchodzi ze ktos nie skasowal biletu bo kontrola wpadla sekunde po tym jak wszedl do autobusu I ma zaplacic za to kare, tak gowno powinno nas obchodzic ze sa swieta... do roboty! a jak juz beszczelnie robicie co wam sie zywnie podoba to oddajcie wszystkim ludziom 1/15 ceny za bilety miesieczne I kazdemu przelew na konto te kilka zlotych. podejmujecie decyzje? to ponoscie konsekwencje a nie bando kolesi przyzyczailiscie sie do tego ze robicie co chcecie w tym miescie I nikt wam nic nie zrobi.

drugim beszczelnym zagraniem, tym razem PKP, jest nie sprzedawanie biletow kwartalnych w ostatnich dniach grudnia. pytam sie pani czy cos zmienilo sie w ofercie PKP,, pani mowi ze nie. to ja mowie to poprosze kwartalny a ona ze mi nie sprzeda, pytam sie jaki jest powod? to ona mowi - bo nie.

wiadomo jaki jest cel takich zagran.. wzrastaja ceny biletow w styczniu. oczywiscie zagranie jest calkowicie niezgodne z prawem ale komu chce sie szarpac po sadach ale jakby jakis pozew zbiorowy? inaczej dalej bedziemy ru*** w d***

(2014/12/23 08:12)
W jakim sensie niezgodne z prawem?
 Raczej bezzasaadne, poniekąd ceny paliwa  coraz tańszego nie uprawniają do podwyżek cen biletów, 30?$ za baryłkę, czy może być jeszcze taniej, myślę że tak o ile nie będą się pojawiały szalone i kuriozalne pomysły darmowej i taniej komunikacji miejskiej, bo coś takiego po prostu nie istnieje.

(2014/12/24 11:37)