Poranna akcja anty parkingowa PKP

/ 39 odpowiedzi
Witam

Dziś rano czekała na kierowców "miła" niespodzianka. Straż kolejowa pilnowała wjazdu na dodatkowy parking przy PKP do tego nieoznakowana policja wlepiała mandaty jeśli ktoś postawił auto w miejscu niedozwolonym. Sochaczewska porażka. Na pytanie gdzie można zostawić auto straż odpowiedziała że na starostwie??!! a jeśli mi godzina nie odpowiada to mogę jechać następnym pociągiem. Może wreszcie Pan Burmistrz spełni swoje obowiązki, obietnice i dla niektórych nadzieje. Chyba że trwa akcja zarobkowa na święta co jakoś to wszystko wyjaśnia!
Z tego co mi mówił pan ze straży kolejowej że ogólnie to jest zakaz parkowania na terenie pkp, ale dziś jet bardziej rygorystyczna ponieważ ma przyjechać duży ładunek z węglem. I nikt nie może dziś parkować przy pkp. A nie oznakowanej policji nie widziałem ale pewnie zobaczę mandat za wycieraczką bo zaparkowałem na chodniku :D

(2013/12/17 10:00)

oczywiscie beszczelna akcja zarobkowa marionetki urzedu miejskiego czyli naszej zapyzialej policji.. dostaja zlecenie - jada zarobic na swieta zeby budzet domknac.

wstyd przed swietami tak ludzi z kasy ograbiac i nie mowcie mi ze takie prawo bo to zenujace jest. rownie dobrze mozecie zrobic jedno jedyne miejsce do parkowania i wstawic tam zakaz zatrzymywania sie i postoju i co dzien bedziecie mieli jelenia bo kur*** gdzie zaprakowac w tej dziurze pod stacja?? ludzie pracuja do 17 a czasami dluzej.. wiec parking pod starostwem nie wchodzi w gre

chociaz moi kochani mala podwpowiedz.. da rade wyjechac chodnikiem na tylach intenatu i panowie policjanci niech pocaluja mnie w dupe wraz z tym co wymyslil ze beda ten parking zamykac o 19.00

(2013/12/17 10:03)
Sochaczewska masakra piłą parkingową.

(2013/12/17 10:43)
Zamiast wlepiać mandaty ludziom, którzy po prostu próbują po dostać się do pracy i zarobić na utrzymanie burmistrza wszyscy powinni pomyśleć jak im pomóc. 
To właśnie oni panie burmistrzu wypracowują wartość aby was utrzymać - cztery lata temu pan obiecał natychmiastową budowę parkingu przy PKP, obiecał pan nowych inwestorów i miejsca pracy, tak aby ludzie nie musieli wyjeżdżać z naszego miasta.  Ciekawe czy w Nowej Suchej gdzie pan mieszka też się tak traktuje podatników. 
Po prostu jak kolejni mieszkańcy wyprowadzą się z naszego miasta i nie będzie kto miał płacić podatków to zmądrzejecie.  

(2013/12/17 11:46)
Mariola, naprawdę wierzysz, ze oni kiedykolwiek zmądrzeją...? Współczuję....

(2013/12/17 12:15)
Ta akcja z parkingiem trwa już kilka lat, co tylko pokazuje nieudolność władz w Sochaczewie. Z tego co można zauważyć to przy samym dworcu nie ma wystarczającego miejsca na parking. Jest za to parking przy Starostwie. Czy to tak trudno się dogadać i rozbudować ten parking w górę? Można zrobić parking 2 poziomowy (poziom gruntu i jeden w górę) i koszt chyba nie będzie jakiś kosmiczny.  Dla porównania koszt parkingu w Sanoku (konstrukcja bardziej zaawansowana link http://sanok.naszemiasto.pl/artykul/1623997,sanok-trwa-budowa-wielopoziomowego-parkingu-w-centrum,id,t.html

(2013/12/17 19:13)

wogole te akcje sa smieszne. dzis mimo ze samochody stoja juz zadnego z wyslannikow UM nie bylo? czyzby dzis parkujac nikt nie lamie przepisow? :)

to juz dawno nie policja... powinni zmienic nazwe na komornik urzedu miejskiego. albo czaja sie przy kauflandzie albo w innych miejscach gdzie latwo zarobic. co miesiac w tym samych dniach... jak trzeba dorobic pare zlotych do kasy urzedu to lapia "pirata" co przechodzi przez pusta ulice jak dluga i szeroka po pasach tylko nie wciskajac przycisku uruchamiajacego zielone a obok ktos okrada piwnice a oni sobie czatuja na takich "przestepcow" - komornicy!

(2013/12/18 08:46)

Na którym przejściu w Sochaczewie jest przycisk pozwalajacy na uruchomienie nim zmiany świaieł ?! Serio pytam, nigdzie nie zauważyłam.

(2013/12/18 09:59)
dla dzieciakow zrobili przy statoilu, wyjscie z dawnej szkoly nr 6. kolejne przyciski to na skrzyzowniu przy jordanku i rynku. o tych wiem.

(2013/12/18 10:03)
Na skrzyżowaniu Płocka-Gawłowska

(2013/12/18 10:20)
Parkingiem dla normalnych śmiertelników zapieprzających po pracę i do pracy w Warszawienikt się nie będzie interesował , a tym bardziej Osiecki . Przecież przed UM ma parking prawie dla siebie . Czasem parkuje tam ze trzy samochody , ale Ciebie zwykły śmiertelniku , przegonią zaraz chociażbyś nie wiem co zrobił . Szlaban dla normalnych ludzi.  

(2013/12/18 10:42)
Wyjdźcie na ulice, idźcie pod UM, zablokujcie wyjazd pseudo burmistrzowi, domagajcie sie tego co wam się należy, pare jajek rzucić. Niech niezadowolenie społeczne będzie widoczne nie tylko na tym forum :)

(2013/12/18 11:23)

dobry pomysl! powaga.

tylko jak pewnie kazdy w TV zauwazyl ze na kazdym wiecu to albo gieriatria PIS albo gornicy albo pielegniarki... ci pierwsi z wiadomych powodow (tych samych co przesiaduja calymi dniami w poczekalniach w przychodniach) a ci drudzy - praca zmianowa wiec w dzien moga sobie wyjsc

a my dojezdzajaca szara masa? kiedy? jak "burmiszcza" o 15 juz nie ma :) ja wracam czasami o 18-19 do socho.. a urlop jak wziac? jak czlowiek w kredytach, dwojka dzieci...

sluchajcie a moze by tak pisiorow wynajac niech za nas ida? :)

(2013/12/18 12:09)
Policja miała w tym interes aby robić akcję zarobkową przed świętami, puknijcie się w głowę?. Ja osobiście pochwalam tę akcję!!!. Nauczcie się do jasnej anielki wreszcie parkować tak jak was uczyli na kursie.

(2013/12/18 13:01)
Wyjdźcie na ulice, idźcie pod UM, zablokujcie wyjazd pseudo burmistrzowi, domagajcie sie tego co wam się należy, pare jajek rzucić. Niech niezadowolenie społeczne będzie widoczne nie tylko na tym forum :)

Rzuć jajami w Tuska, ale osobiście odradzam, poniekąd jest to złamanie prawa i znieważenie osoby publicznej, a  dodatkowo będziesz odpowiadać za zniszczenie mienia jakim jest np. garniak za 2000 baxów hahaha. Porządek musi być , Prawo jest Prawo.

(2013/12/18 13:05)
Czytając komentarze można wywnioskować kto nie ma samochodu! Przykro mi z tego powodu!

(2013/12/19 09:33)
  Jak ktoś niema to mogę mu jakiś sprzedać: duży, mały, diesel,benzyna do wyboru i koloru.
 Aczkolwiek twoje wnioski nie muszą być trafne  bo nie każdy kto jeździ autem korzysta z Dworca  PKP i nie każdy jest analfabetą przepisów drogowych tudzież odnoszących się również do kwestii parkowania.

(2013/12/19 09:47)
Olaf, jak była mowa o rozkładzie  zkm, to pisałeś, że autobusy są niepotrzebne, bo każdy powinien samochodem do stacji dojeżdzać.
A samochody sprzedajesz z miejscem parkingowym w pakiecie?
Prawda jest taka, że UM ma w d. tych, co wstają przed świtem, żeby do tej Wawy do roboty dojechać. Jeśli coś można utrudnić, to dlaczego nie?

(2013/12/19 09:52)
 Nie mówię że nie są potrzebne, są i jeżdżą tylko że rozkład nie może być dostosowany do każdego indywidualnie lecz do większości, a niech se jeżdżą czym chcą tylko dobrze jakby jeszcze nauczyli się parkować. Takie akcje Policji powinny być częściej i zamiast pisać i wylewać krokodyle łzy na forum lepiej gdyby zastanowił się jeden z drugim co źle zrobił, bo to zawsze ktoś jest winny tylko nie ja, macie te rozbuchane ego  :P

(2013/12/19 10:12)
Policja miała w tym interes aby robić akcję zarobkową przed świętami, puknijcie się w głowę?. Ja osobiście pochwalam tę akcję!!!. Nauczcie się do jasnej anielki wreszcie parkować tak jak was uczyli na kursie.

Co za zacofanie. Człowieku zastanów się najpierw, co mają tu zasady parkowania a przestrzeń, jaka jest zagospodarowana. Gdyby nie parking kolejowy ( który nie jest wcale parkingiem), samochody zablokowałyby całą ulicę. Ludzie nie mają gdzie zostawić samochodów, BO NIE MA NA TO WYZNACZONYCH MIEJSC!!! Jeśli miasto stworzy możliwości, kierowcy zaczną się do tego stosować. Autobusy jeżdżą z częstotliwością przypominającą komunikację w RPA. Zastanów się, zanim coś napiszesz.. Jeśli miasto stworzy warunki, ludzie nie będą zajeżdżać sobie na wzajem powierzchni. STWÓRZCIE TYLKO DO TEGO GODNE WARUNKI!!

(2013/12/19 11:31)
Zacofany to ty jesteś i obłąkany na dodatek, są Parkingi prywatne, płatne i nie parkuje się tam gdzie nie wolno a nie w taki sposób jak wy parkujecie, jeden tak drugi siak, zajmując więcej niż potrzeba miejsca przez te wasze graty. Tylko debil  i niedorozwinięty może coś takiego napisać że to akcja zarobkowa bo Policja nie bierze tych pieniędzy do własnej kieszeni a nawet nie zasilają one konta Policji, tylko idą jako haracz do Budżetu Państwa bo rząd zakompleksionych nieudaczników nie potrafi rządzić.
 Idź z Bogiem i nie grzesz więcej!

(2013/12/20 16:37)
m1234
Olaf to pojeb osieckiego, jego należy unikać jak ognia, zresztą sama to widzisz. i zdanie o olafie i o obecnej władzy mam nadzieję że sobie wyrobiłaś.

(2013/12/20 20:12)
"MACZETATĘPA", a ty to jesteś od kogo?
Z jakiej PO-jebanej opcji politycznej jesteś, że w tym poście, o problemach parkingowych w okolicach pkp wzywasz PIS do odpowiedzi?
Z parkowaniem w tym miejscu, przy PKP nie było problemu od dawna, gdyby normalny człowiek tym terenem zarządzał to postawiałby znak kilka dni wcześniej, (a nie wysyłał SOK) że nie można parkować w dniach..... bo ma wjechać jakiś tam pociąg z towarem i ludziska by wiedzieli i się nie stresowali szukaniem kawałka wolnej przestrzeni dla swoich autek.
 Niestety, obecna władza, na każdym szczeblu obywateli ma w dupie i już.
A propos to Burmistrz ma do powiedzenia w tym temacie tyle co Żyd za okupacji.

(2013/12/20 23:16)
W kaczogrodzie PISiolonych melepetów, wyszczać się nie ma gdzie w centrum i okolicach, a ty maczeta żądasz parkingu dla kierowców, były obietnice Buregomiszcza i głosła, PISki sryski i co?
 a no nic po trzech latach nierządów - mandaciki proszę.
Jak sobie ludzie na nich zagłosowali to teraz mają,.............obietnice bez pokrycia. Parkuj i jedź, chyba , parkuj i jedź na ryju ......wyborco. Trzeba tą lekcję zapamiętać.

(2013/12/20 23:29)
jago, ten twój język :(( ach żal mi ciebie, musisz być bardzo nieszczęśliwym i samotnym człowiekiem.

(2013/12/21 10:26)