Poranne zablokowane miasto

/ 28 odpowiedzi
Policja dzis rano zafundowała nam wspaniałe korki w miescie -  poprzez kontrole trzeźwości wszystkich kierujacych. Czy nie mozna robić kontroli wyrywkowych - aby się trzeba w pracy tłumaczyc za spóxnienia.
stanie w korku zajęło mi mniej niż 5 minut pytanie tylko o której wyjeżdżasz do pracy mając 8 minut do jej rozpoczęcia?? Już nie marudź i dobrze że takie akcje są robione bo inaczej byś gadał jak by jakiś pijany zabił kogoś z twojej rodziny... np....

(2015/10/23 09:02)
bardzo dobra inicjatywa z tym kontrolowaniem trzeźwości,a do pracy tak się jedzie by zdążć a nie za pięć ósma.

(2015/10/23 09:08)
Po pierwsze : To nie nasza komenda KPP wpadla na taki pomysl tylko taki rozkaz przyszedl z wojewódzkiej komendy ( ewentualnie z Plocka ) a do nich z glownej....itd.Po drugie : badanie wyrywkowe stanu trzezwosci jest za kazdym razem przy kontroliPo trzecie : ciekaw jestem jak by ktos z waszej rodziny ucierpial przez pijanego kierowce czy dalej byscie byli za tym aby takich porankow nie robic??????? Pierwsi byscie podnieśli glos w stylu gdzie jest policja i czemu nie ma kontroli Po cczwarte: Kazdego dnia zawsze moze sie zdazyc rzecz/zdazenie przypadkowe ktore spowoduje wasze spoznienie wiec wtedy tez macie pretensje????AMEN.

(2015/10/23 09:26)
Co wy piszecie, wyjechać wcześniej ??? To mam być jasnowidzem i wiedzieć, że będę stał na moście 20 minut??? jeżdżę z dzieckiem do centrum na 7.30 i wyjeżdżam 7.20 i "zdanżam". Dziś wyjechałem 7.15 czyli wcześniej i nie zdążyłem. Więc nie chrzańcie o tym ,że ktoś ma wszystko przewidzieć. Może wyjadę o 6 bo jakiś forumowicz przyklei się klejem do mostu na znak protestu i nie będzie można do odkleić...??? Na tym ma to polegać, czy na rozsądku kontrolującej policji? Łapankę sobie urządzili kosztem naszych spóźnień do pracy, szkoły i najważniejsze: do Kościoła. CHAOS

(2015/10/23 09:58)
raz trafiłem na taką łapankę w Wawie,trzy pasy ruchu,6 naukowców z aparaturą,na czerwonym badali wszystkie trzy pasy -po dwóch na jednym,obliczam że dmuchało ok 24 kierujących-zapaliło się zielone i grzecznie zeszli na pobocze,do następnych czerwonych,a jak to było u nas?jeden kazał dmuchać?

(2015/10/23 10:32)
Czy nie mozna robić kontroli wyrywkowych - aby się trzeba w pracy tłumaczyc za spóxnienia.

Nie można. Ani wyrywkowych, ani takich jak ta, którą widziałem na zdjęciach i tych wszystkich innych kontroli trzeźwości na skrzyżowaniach, rondach itp. Akcje trzeźwość są niezgodne z prawem, Policja nie ma prawa ot tak sobie zatrzymywać samochodów i sprawdzać trzeźwości kierowców. Dopóki jednak ludzie o tym nie wiedzą i się nie buntują oni będą to robić i wielu przez nich gdzieś się kiedyś spóźni.

(2015/10/23 10:33)
Co wy piszecie, wyjechać wcześniej ??? To mam być jasnowidzem i wiedzieć, że będę stał na moście 20 minut??? jeżdżę z dzieckiem do centrum na 7.30 i wyjeżdżam 7.20 i "zdanżam". Dziś wyjechałem 7.15 czyli wcześniej i nie zdążyłem. Więc nie chrzańcie o tym ,że ktoś ma wszystko przewidzieć. Może wyjadę o 6 bo jakiś forumowicz przyklei się klejem do mostu na znak protestu i nie będzie można do odkleić...??? Na tym ma to polegać, czy na rozsądku kontrolującej policji? Łapankę sobie urządzili kosztem naszych spóźnień do pracy, szkoły i najważniejsze: do Kościoła. CHAOS

Widać jak Tobie na pracy zależy jedziesz aby na ostatnią chwilę zdążyć  ciekawe czy jak wychodzisz z pracy to wychodzisz punktualnie.Co ty byś chciał zeby policja na forum pisała Uwaga Pijani kierowcy jutro bedziemy kontrolowac was na zawartosc alkoholu w wydychanym powietrzu wiec nie wsiadajcie za kółko po pijaku, a osoby 

Trzeźwe

niech wyjadą z domu wczesnie.Nie pierwsza taka akcja w Sochaczewie i nie ostatnia .Więc trzeba troszkę pomyśleć to nie boli że moga byc z rana korki wszyscy jadą do pracy nie tylko ty.

Ps : Napisz  do Policji że tego i tego dnia bedziesz rano jechac do pracy i prosił bys aby w tych dniach nie kontrolowali kierowców bo spóżnisz się do pracy no a bez ciebie firma w której pracujesz upadnie :)

(2015/10/23 10:56)

(2015/10/23 11:13)

@Uznany

a gdzie ja napisałem, że JA jadę do pracy ???

(2015/10/23 11:20)

@Uznany

a gdzie ja napisałem, że JA jadę do pracy ???

No tak zapomniałem że ty nie pracujesz że mamusia cie utrzymuje.

(2015/10/23 12:32)
@Szczawiu - dokładnie.

(2015/10/23 12:45)
Hamują wszystko, a później ludzie jadą na łeb, na szyję żeby zdążyć na czas, a to do pracy,a to na pociąg!
A wszystko w imię, a jakże, słusznej sprawy.
Ona zawsze jest piękną kobietą, szczytnym celem, wyższą potrzebą... ;)
Kto o tym pisał? :)

(2015/10/23 12:49)

@Uznany

daruj sobie takie prywatne obrazy. Może masz odwagę to się spotkamy w realu i porozmawiamy. A rodzice raz są a raz ich nie ma...................................

A Twoi rodzice żyją? To pozdrów ich ode mnie. Mają dobrze wychowanego syna.

(2015/10/23 12:55)
Żal mi tych starych "forumowych" ujadaczy, którzy odpowiadają w trymiga na KAŻDY post, który się tu pojawia. Musicie sobie jakoś pomóc fizycznie bo cierpicie na nie.. :) Tak Wam powiem Lem wiedział co mówił....

A co do tematu.
Jeżeli człowiek codziennie wyjeżdża z domu o tej samej porze i zawsze zdąża do pracy, która jest oddalona o XX km to dzisiejsze blokowanie miasta i jakże słuszna akcja nie przyczyniła się do niczego pożytecznego. Dobrze, że są objazdy...i wyrozumiali szefowie...choć nie wszędzie!! Chyba z braku laku są organizowane takie akcje... Już bym wolała wieczorem podlegać kontroli niż rano, gdzie każdy gdzieś śpieszy....

(2015/10/23 13:03)
ZAMIAST PISAĆ TU BEZ SENSU PROPONUJE UDAĆ SIĘ- SOCHACZEW WARSZAWSKA 23,TAM JEST KOMENDA I MOŻE CHĘTNIE WYSŁUCHAJĄ ŻALI.

(2015/10/23 13:10)
tyle o ile mandaty radary, suszary i drogowka na 600-lecia polujaca na frajerow to żenua w wykonaniu policji eee przepraszam to juz sa komornicy a nie policja, tak kontrole trzeźwości popieram z cala stanowczością + do tego na prawde surowe kary wspolmierne do promili np za 0,2 promila tydzien robót spolecznych, 0,5 miesiac plus fotka do publicznej wiadomosci nazwisko i podpis: ta osoba jezdzi po pijaku samochodem. powyzej promila do kicia.

(2015/10/23 14:48)
policja nic nie robi - źle
policja coś robi - jeszcze gorzej
zdecydujcie się malkontenci. Ja osobiście biję brawo za takie akcje. Po pijaku nie jeżdżę więc się nie boję. A problem ze spóźnieniem się do pracy kilka minut to naprawdę mała niedogodność. Jeśli ktoś jedzie do warszawy i spieszy się na pociąg to raczej jedzie wcześniej niż 7 rano.
Poza tym nie łapali wszystkich na Jutexie.

(2015/10/23 15:01)
Nie dajmy się popaść ze skrajności w skrajność. Niech czynią takie akcje wieczorem..każdy jeździ jak mu odpowiada i nic, o ile spełnia wymagania społeczne nie powinno nikogo ograaniczać..
STASZICA zamknięta, do PLECEWIC ruch wahadłowy ciężko jest w Naszym mieście się poruszać w ogóle, ludzie szukają objazdów.. wszystko się blokuje...i tu jeszcze takie akcje..

(2015/10/23 15:48)

ZAMIAST PISAĆ TU BEZ SENSU PROPONUJE UDAĆ SIĘ- SOCHACZEW WARSZAWSKA 23,TAM JEST KOMENDA I MOŻE CHĘTNIE WYSŁUCHAJĄ ŻALI.

Chyba mamy zbyt wysokie bezprawie momentami, byśmy wyszli z takich rozmów obronną ręką :-)

(2015/10/23 15:51)
@Zyzyk: to idź trzeźwy ;)
a na poważnie to po co wieczorem? przecież to akcja Trzeźwy Poranek. Jeszcze lepiej by taka akcja była w poniedziałek rano.

A tak w ogóle to zobaczcie jakie święto jest za pasem. Prawdopodobnie dlatego w ostatnim czasie to już druga taka akcja w mieście. Kto rozsądny ten zrozumie ostrzeżenie.

(2015/10/23 16:13)
Poprostu nie chce mi się tego czytać... Najpierw narzekanie że nic nie robią, no i co z tego że dostali taki nakaz z góry ale jednak gdyby nie złapali tych kilku osób pijanych i to z samego rana. może znów by się zdarzył jakiś wypadek i znów by zgineło 5 osób? i tak żle i tak nie dobrze . taka chyba natura ludzi że tylko narzekają. ja też stałam w tym korku i nie wypisuje to Bóg wie czego, oczywiście ale lepiej napisać. idz jeden z drugim na policje i złuż zarzalenie jestem ciekawa co by Ci powiedzieli:)

(2015/10/23 19:06)
Właśnie i apropo bo teraz doczytałam. Ja nie jeżdże po pijaku i nie mam żadnej pretensji i stałam spokojnie w korku. A Ci co sie tak bulwersują to moze sie bali poprostu ? ;) i mieli coś na sumieniu. Gdyby ktoś z waszej rodziny zginoł przez takiego bezmyślnego człowieka przestał by wipisywac beznadziejne teksty na forum i jeszcze by się cieszył że coś wkońcu robią.

(2015/10/23 19:09)

Nie jestem mężczyzną to po pierwsze.
Po drugie czemu mnie obrażasz?  Wiesz jestem w 5 msc ciąży..to z tym alkoholem słabe było i takie nie na miejscu.
Katarzyno.. tak wszyscy mamy coś na sumieniu..goniące nas terminy,.. i od dzisiaj pół godzinowe spóźnienia.................................trzeba do pracy wyjeżdzać z godzinowym zapasem...

(2015/10/23 21:03)
a i Katarzyno jeśli już to zginął....i jest roznica miedzy tym co jest, a co by było gdyby

(2015/10/23 21:06)
Nie miałem intencji nikogo obrażać i nie rozumiem Twojej reakcji. Niestety na niezrozumiałe dla mnie oburzenie reaguję dowcipem i sarkazmem. Bo dokładnie takiej reakcji jest warty ten topik.

(2015/10/24 12:14)