Poranne zablokowane miasto

/ 28 odpowiedzi
Właśnie i apropo bo teraz doczytałam. Ja nie jeżdże po pijaku i nie mam żadnej pretensji i stałam spokojnie w korku. A Ci co sie tak bulwersują to moze sie bali poprostu ? ;) i mieli coś na sumieniu. Gdyby ktoś z waszej rodziny zginoł przez takiego bezmyślnego człowieka przestał by wipisywac beznadziejne teksty na forum i jeszcze by się cieszył że coś wkońcu robią.

bla bla bla takie typowe bla bla bla w tej sprawie.
Ilu kierujących policja zatrzmała i ukarała za jazdę po spożyciu a ilu za jazdę w stanie nietrzeźwości? Są takie dane? Ile kierujących w ogóle sprawdzono?Ilu zapytano przed badaniem kiedy ostatnio spozywali jakieś jedzenie czy picie? Pewnie takich danych nikt nigdy nigdzie nie poda, ale za to odtrąbią sukces zatrzymania kilku, u których wykryto powyżej 0 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. O niezgodnym z prawem działaniu nikt nie powie, bo to mogłoby źle wpłynąc na PR :) Ważne że statystyki sa OK. Akcja była znaczy "drgówka" o nas dba :D

(2015/10/25 15:20)

Policja ma gdzies to, że ktoś sie spóźni do pracy. Dostali takie polecenie na odprawie i muszą je odbębnić.

(2017/08/04 12:36)

Żanetko, odkopywać post z 2015? 

Czuje po kosciach, że to szanowna administracja, usuwająca niewygodne posty reaktywuje dyskusje;] 

(2017/08/04 17:12)