Poseł Małecki strzela w stopę PiSu

/ 33 odpowiedzi
Tak się zastanawiam nad krokiem posła Małeckiego , który bez zastanowienia nad skutkami swojej decyzji , przed wyborami popiera oficjalnie Osieckiego .Decydując się na taki krok , odcina się od swoich kandydatów na radnych z PiSu, ciągnąc swoim poparciem listę kandydatów z Forum Osieckiego. W/g mnie to już dziś kandydaci Pisu stracili około 50% szans w wyborach . Powinni za ten krok " podziękować" Małeckiemu , który aby utrzymać zdobyczne stołki z zeszłej kadencji zdecydował się na tak nie przemyślaną decyzję . Jeżeli byłoby to w drugiej turze ( w co osobiście wątpię aby Osiecki się tam znalazł) to jeszcze byłoby wybaczalne, ale nie przed wyborami.
żyjem w wolnym kraju ---gdzie zastasza się osoby mówiące czy piszące prawdę, więc jakim prawem zabaniamy Panu Małeckiemu popierać kogo m się podoba ??

Jakoś nie ma komentarzy na temat wywiadu z Panią JNS w Gazecie P. Szostaków - nie żal Wam tej kobiety ? bo mi bardzo !! 

(2014/10/15 09:32)
Do La Costa;
Nawet gdyby ktoś chciał poprzeć Pana Osieckiego, to taki agitator sympatyk jak Pan La Costa, karze naprawdę się nad takim ruchem zastanowić. Skoro taki Burmistrz ma w swoim otoczeniu podobnie nietolerancyjnych i fanatycznych zwolenników. Ludzie nie chcą przy sterach spraw publicznych fanatyków czy oszołomów jakiejkolwiek maści, gdyż to zwykle źle się dla nich kończy. Tak więc szanowny panie wyrządzasz pan swojemu liderowi niedźwiedzią przysługę, aczkolwiek nie liczę na zrozumienie mojej subtelnej sugestii. Ale rzeczywiście jak pan Burmistrz ma takich obrońców to sukces nie będzie jego udziałem.  

(2014/10/15 10:26)

dlatego olaf nie wymienil na moja prosbe zadnego nazwiska z tych swoich zaprzyjaznionych politykow... :) no przeciez od razu sprawe by mu zalozyli za klamstwo i obraze wizerunku...

olaf na fejsbuku ma tylko 3 przyjaciol: subara, la coste, metro

no chyba ze jeszcze utworzy sobie kilka inny kont ...HEHE

(2014/10/15 10:43)
Hrabia La Coste

Padłem ze śmiechu.

(2014/10/15 12:56)
hrabia w sportowym golfie I OPC hahhah!

(2014/10/15 13:02)
Jak na Hrabiego to zbyt dużo błędów w pisowni.Niech Hrabia włączy sobie słowniczek bo to wstyd tak wysoce urodzonemu i ze stajnią sportowych bryk.(w albumie)Notoryczny obciach .(i to nowe wcielenie 69)

(2014/10/15 13:43)
Ale że ma tytuł szlachecki to już nie raz mówił.
Herbu kozie wnętrzności czy jakoś tak. Nie pamiętam.

(2014/10/15 14:20)
Zabawny jesteś z tymi swoimi tytułami. Tytułami w które człowiek się wradza, a nie pracuje na nie.
Dla mnie czy ktoś jest hrabią, baronem, ławnikiem czy seniorem to nic nie znaczy.

(2014/10/15 15:42)
Tak się zastanawiam , dlaczego Wy z takim lokalnym głupkiem rozmawiacie . Przecież to przygłup , którego na kilometr poznać . Chyba , że Panowie dla jaj , a to jestem w stanie zrozumieć.

(2014/10/15 22:08)
Wracając do strzału w stopę... Myslę, że warto pomyśleć merytorycznie. Współpraca miedzy pisem i osieckim w mieście chyba w miarę dobrze się układa. Skoro pis nie ma kandydata na burmistrza, to czemu ma nie popierać Osieckiego. Popieranie np. Gaika to byłby strzał już w głowę i chęć spuszczenia miasta na dno.

(2014/10/16 09:35)
Poseł Małecki ma naprawdę małe kwalifikacje na rządzenie w mieście i okolicy. Sam atakuje np. starostwo, a chciałbym wiedzieć, jakie ma kwalifikacje i na czym tak naprawdę poza służeniem do Mszy św. się zna.

(2014/10/16 13:52)
Ale może na temat, a nie od czapy... hmm? Bo takie popłuczyny nic sensownego nie wnoszą poza pustym ujadaniem

(2014/10/16 14:44)
La Coste czy ty czasem nie służyłeś kiedyś  u dziedzica we dworze? Bo masz mentalność chłopa pańszczyźnianego który boi się dziedzica i księdza. 

(2014/10/16 19:47)
dziedzicem glupoty i tepoty spolecznej :)

(2014/10/17 07:45)
Hrabia(La Costa,olaf,metro,.....) swoim trolowaniem wykończy forum na tym portalu.Zaśmieca każdy otwarty wątek.Apel do administratora niech coś z tym zrobi bo straci forumowiczów!.

(2014/10/17 10:52)
Hrabia(La Costa,olaf,metro,.....) swoim trolowaniem wykończy forum na tym portalu.Zaśmieca każdy otwarty wątek.Apel do administratora niech coś z tym zrobi bo straci forumowiczów!.

plastek byly proby.. ta tępa dzida jest nie do wyplenienia.. jedynie co to zglaszac jego posty, przynajmniej ograniczymy wylew tego badziewia na forum... masz racje w koncu zarznie to forum bo juz odechciewa sie jego pieprzenia w kazdym watku bez sensu..

(2014/10/17 11:40)
Ciekawe jak wówczas będzie obrzucał obelgami swoje różne "nicki".Może tak :La Costa do Metro ty czubku .Olaf do La Costa ty tępaku itp.Będą się łajać potem kajać straszyć sądem,kraść sobie IP.Całe forum tylko dla człowieka o wielu osobowościach.W końcu wie wszystko na każdy temat ,niepotrzebni mu są adwersarze. Hrabia wyleczy swoje kompleksy i dalej swobodnie będzie pisywał z błędami.Po prostu Eden.

(2014/10/17 17:14)
La Coste  - was po ryju się powinno lać

Oto wpis człowieka , który popiera Osieckiego . Jak wygra Osiecki , jak nic po ryju będą Nas lać , abyśmy zamknęli mordy i klaskali Osieckiemu . Tacy to ludzie i to Nas czeka.
Chcąc uniknąć tego głosujmy na uosobienie spokoju i ciepła do ludzi.

(2014/10/18 23:31)