Poseł Małecki

/ 98 odpowiedzi
Nasz Pan poseł Małecki zaproponował ostatnio temat interesujący osoby dojeżdżających do Warszawy, a mianowicie budowe 3 toru na trasie Łowicz - Warszawa.

Jeżeli faktycznie wybuduje 3 tor z Sochaczewa do Warszawy to zawsze będę glosował na Małeckiego i na PIS, natomiast jeżeli to się nie stanie to Oni PIS zniknie z polityki.
Ciekawe czy przyjmie zakład ???!!!
Jego słowa są szczególnie irytujące jeżeli pamięta się czasy rządów PIS kiedy wstrzymano w Polsce wszystkie inwestycje autostradowe, drogowe i kolejowe w obawie przed istniejącym "układem", którego nigdy nie nazwano z imienia i nazwiska.
Nie wierze w jego słowa. Podobnie jak w budowę parkingu przy stacji PKP w Sochaczewie.

Lepiej wychodzi mu wyświetlanie w kościołach obiektywnych filmów nakręconych przez grupe wsparcia " szaleni 2010", czy też organizowanie spotkań politycznych w ..... jakby inaczej w kościele !!!

aby pieprzyc glupoty nie wazne co potem.. wybuduje 3 tor hahahah! metro od razu niech pociagnie.. a gosc wydawal sie taki inteligentny.. porazka + te akcje z kosciolem.. szuka po prostu poparcia w ludziach ktorym mozna do glowy wladowac wszystko z ambony.

(2012/10/22 13:44)

iks
czemu sami nic nie potraficie a innych tylko komentujecie i obrzucacie błotem pewnie polowa z was nie byla na wyborach ,ja bardzo popieram styl pana Maleckiego w przeciwienstwie do was cokolwiek robi a nie tak jak wy wylapujecie tylko urywki zdan i szukacie czyjegos podwiniecia nogi. ps Małecki slurzyl do mszy juz jako dziecko wiec napewno nie robi tego podbublikie ani po to aby zdobywac wasze głosy i co to za głupota mieszac te dwie sprawy tory z Bogiem gdzie wasze rozumy

(2012/10/22 15:50)
ojojoj co za belkot... fakty .. prosze pisz co robi? co takiego zrobil? po drugie porownaj do tego co obiecal a co zrobil
dziekuje tak to mozesz sobie pisac z 11 latkami

(2012/10/22 17:39)
Liwio każdy chwali swego , jeden chwali bo postępowanie tego , którego chwali mu się podoba , chwali bo chwalić musi lub chwali bo coś mu zawdzięcza . Z Twojej tak zażartej wypowiedzi wynika , że Panu Małeckiemu coś zawdzięczasz i chyba wszyscy podejrzewają to samo co ja .

(2012/10/22 20:35)
Przepraszam ale jeszcze dodam , że ten trzeci tor to bardzo się przyda , bo można będzie go pociągnąć do dawnej cegielni w Boryszewie tam gdzie Osiecki poprzez sprzedanie terenu ma podobno stworzyć nowe miejsca pracy .Zapamiętaliśmy tą datę.

(2012/10/22 20:40)
 kacpersky chyba  nie masz racji. Przeceniasz Ryśka dając mu 11 lat, on pisze na poziomie 5 latka. Poplątał wszystko i pomieszał Kampanię M.Małeckiego na Burmistrza z kampanią Parlamentarną. Jest chyba logiczne iż jako poseł nie będzie realizował  obietnic składanych w kampanii na Burmistrza, bo  nie jest to nawet możliwe.
 A od kiedy to PIS wstrzymał za swojej kadencji budowę autostrad? Oddano do użytku może trochę mniej ale tych budowanych w 2005- 2007 nie trzeba budować od nowa jak za tych brakorobów z PO co to budują autostrady co to  do jeżdżenia się nie nadają.

(2012/10/22 23:04)
 A ostatnio sprawdziłem ceny za odcinek  autostrady pana Kulczyka- Autostrady Wielkopolskie 13.50
  Taki sam odcinek- Agencja Budowy Dróg i Autostrad-17.50
 Lepiej niech raczej będą tylko prywatne

(2012/10/22 23:06)
Liwio,

Zgadzam się z Tobą urządzanie wieców partyjnych w kościele jest poplątaniem rozumu z bogiem.

(2012/10/23 09:32)
nie zawdzieczam mu nic poznałam go nie dawno przez merza zainponował mi ten czlowiek bo wporuwnaniu do innych cos robi i choc troche sie stara a nie siedzi tylko na stolku i komentuje innych tak jak wy

(2012/10/23 09:50)
A co Małecki jako poseł zrobiła dla miasta Sochaczewa i jego mieszkańców ???

(2012/10/23 09:56)
Opozycja w Polsce jest stanowczo zbyt słaba i przez to znowu przejdzie makulatura Roztowskiego pogrążająca dalej Polskę w marazmie gospodarczym

(2012/10/23 11:05)
Pan Małecki jako poseł kojarzy mi się tylko i wyłącznie z sochaczewską "obroną" Tv Trwam.  Poza tym nic

Na marginesie...
Droga Liwio, czytając to co piszesz, człowiek musi się nieźle namęczyć, żeby zrozumieć. Polecam zakup słownika ortograficznego.

I co z tego, że Pan Małecki był ministrantem. Jakoś nie widzę sensu, co ma piernik do wiatraka. Że niby taki z niego ideał? Otóż rozczaruję Cie. Nie ma ludzi idealnych. A Pan Małecki napewno nie jest wyjątkiem potwierdzającym regułę.

(2012/10/23 11:10)
Katunia ty ideałem też nie jesteś, a w ogóle co to ma do rzeczy czy ktoś jest ideałem czy nie?
Poseł Małecki robi to co powinien robić poseł opozycji. Konstruktywna krytyka negatywnych  decyzji  rządu oraz  nagłaśnianie złych i patologicznych  oraz anty demokratycznych działań obecnej ekipy rządzącej, wszystkiego co psuje Polskę a jest tego nie mało.

(2012/10/23 11:25)
Olaf
Po pierwsze -  gdzie napisałam, że jestem idealna?
Po drugie - mam prawo wyciągać wnioski z wypowiedzi innych i dzielić się nimi. Czasami mogą być mylne, w końcu nie jestem ideałem.
Po trzecie - może mi coś umknęło, więc mnie świeć i daj proszę przykłady tej, jak to ładnie nazwałeś "Konstruktywnej krytyki negatywnych  decyzji  rządu oraz  nagłaśnianie złych i patologicznych  oraz anty demokratycznych działań obecnej ekipy rządzącej, wszystkiego co psuje Polskę..."

PS. Nie obrażaj przy tym innych.

Czekam i pozdrawiam

(2012/10/23 11:40)
Anty demokratycznym działaniem rządu jest np. utrudnianie dostępu do informacji, ograniczanie dostępu jakiejś telewizji. Patologia i inne negatywne skutki działań: źle funkcjonujaca służba zdrowia gdzie przyczyna  są działania na szczeblu decyzyjnym:

1 Uchwała gdzie o rozstrzygnięciu przetargu decyduje najniższa cena a nie najlepsza oferta jak było dotychczas, co skutkowało wygraniem przetargu przez szwagra pani Marszałek a nie przez kompetentną wyspecjalizowaną firmę.
 2.  Kolejna sprawa w której interpelował poseł Małecki była ograniczanie lekcji Historii

3. Budżet księgowego Rostowskiego jest na poziomie bezużytecznej makulatury pogrążającej kraj w  marazmie gospodarczym.
4 Wstyd jaki przynosi ten rząd na cały świat z Europą włącznie

(2012/10/23 12:29)
Zadaje pytanie ponownie - CO MAŁECKI ZROBIŁ DO SOCHACZEWA I JEGO MIESZKAŃCÓW ???

Ze zdaniem - konstruktywnie krytykuje rządzących, brzmi jednocześnie i śmiesznie i groteskowo.
Chwalenie go za to że był ministrantem jest po prostu .... brak mi słów.                         Oczekujemy działań, a nie pustego ideowego gadania.

Olaf,
Skup się na chwile i pomyśl ( może ci się spodoba) i pisz na temat.

(2012/10/23 12:41)
Ty naprawdę jesteś nienormalny
 Oczekujesz aby opozycja robiła za rząd? Za nieróbstwo   i nieudolność twojego rządu pewnie obwiniasz opozycję, a Prezes Kaczyński pewnie jest winny  Kryzysowi Światowemu oraz w Grecji i Hiszpanii.
 |Co niby poseł opozycji miałby zrobić dla Sochaczewa, ty po prostu jesteś albo zbyt głupi czy naiwny żeby zrozumieć że skoro rzad nic nie robi opozycja tym bardziej niema możliwości aby  coś zrobić.

Ostatnie działania rządu wskazuję wyraźnie na kompletne zagubienie. Nawet cynizm i ściema muszą być prawdopodobne, by zatrybić. Zarówno premier jak i jego rzecznik tę cechę utracili. Już nie wierzą we własne kłamstwa, plącząc się w zeznaniach stają się coraz mniej wiarygodni, a cała taktyka rządu ma na celu jedno: jak dłuższe trwanie przy władzy, bo jej utrata będzie wiązała z realnymi konsekwencjami.

Tego już nie zatrzymacie w tym szkle (in vitro) naród wam postawi ciepłą wódkę

(2012/10/23 12:51)
Od Małeckiego oczekuje że śladem posłów z Żyrardowa, Łowicza czy Skierniewic pozyska środki na remonty dróg, chodników, parkingu przy stacji PKP itd. A nie zajmowanie się wyświetleniem filmów po kościołach.
Jak na razie robi wszystko żeby to była jego 1 i ostatnia praca posła w sejmie.

Olaf,

W powyższym wpisie napisałeś Prezes Kaczyński, bez słowa Pan i Jarosław - nie boisz się że zostaniesz przykładnie ukarany za spouchwalanie się wobec prezesa, przez tych lepszych, bardzie zasłużonych w waszej sekcie pis-rów ?
Jeszcze jedno czy zawsze jak wymieniasz imie i nazwisko wodza stajesz na baczność i śpiewasz bogu rodzice czy coś w tym stylu ???

(2012/10/23 13:08)
Olaf , albo mi się wydaje, albo pytałam o działania posła Małeckiego, a nie o działania PiS-u. Więc ponawiam pytanie. Co zrobił poseł Małecki, jako poseł (jednostka), dla naszego miasta? I podaj  przykłady tej krytyki, oczywiście w wykonaniu posła Małeckiego

(2012/10/23 13:09)
Ty masz niepokolei w głowie rysiek, w Żyrardowie jest aktualnie wicepremier Pawlak  to i ma pewne możliwości w tej kwestii.
 To czego rządasz od posła opozycji jest nierealne i  idiotyczne, a może przeznacz swoją wypłatę na remont dróg i chodników jakes taki mądry

(2012/10/23 13:23)
wszystek rysiek niezbyt fajny to tylko ty na widok swojego premierka stajesz na baczność przed telewizorem , reke wyciągasz i krzyczysz Hai..
 Katunia jakim trzeba byc jełopem żeby nie wiedzieć na czym polega decentralizacja władzy i władza samorządowa w krajach demokratycznych?. Poseł M.Małecki nie jest Burmistrzem.
 Ja ci na wszystko odpowiedziałem ale skoro nie trybisz to wybacz.

(2012/10/23 13:39)
Dla mnie niezależnie czy poseł jest z opcji rządzącej czy z opozycji powinien pracować dla dobra nas wszystkich.
A nie nic nie robić, bo jest w opozycji ? Dosyć łatwe i jednocześnie prymitywne podejście do życia. A wybory coraz bliżej.

(2012/10/23 13:40)