Poseł Małecki

/ 98 odpowiedzi
Olaf

Teraz pozwolę sobie trochę ja pokrytykować.

Jesteś wszechwiedzącym bubkiem, który jeśli nie ma argumentów, zaczyna innych uczestników dyskusji wyzywać, mieszać z błotem.

Piszesz, że jesteś wierzący, do kościoła chodzisz regularnie, a tymczasem ziejesz taką nienawiścią do bliźnich, że ręce opadają.

Na zadane konkretnie pytania nie odpowiadasz rzeczowo.

Każdy temat zmieniasz w krytykę rządu.

Wszędzie wrzucasz swoje trzy grosze, które nie zawsze mają coś wspólnego z tematem.

Musisz być strasznie samotnym i zakompleksionym człowiekiem, bo żeby zwrócić uwagę na siebie obrażasz innych. Współczuję Ci, że wybrałeś taki sposób, żeby zaistnieć w sieci.

Zrozum wreszcie człowieku, że jeśli kilka - kilkanaście osób twierdzi, że nie masz racji, to coś w tym musi być.

A wracając do tematu... Wniosek nasuwa mi się jeden. Pan Małecki, może się stara, ale póki co efektów za bardzo nie widać. Ma jeszcze kilka lat, żeby nas przekonać. Mimo, że nie jestem za żadną partią, to trzymam za niego kciuki jako za mieszkańca naszego miasta, który może coś zdziałać w interesie naszego miasta.

(2012/10/23 14:13)
 Tak  każdy polityk robi to w zależności  od tego czyim jest reprezentantem. W następnej kadencji jak M.Małecki będzie w rządzie i będzie jakimś Ministrem będziemy wymagać konkretnych działań dla Sochaczewa.
 Ja jednak widzę że ty kompletnie nic nie rozumiesz.
 A co PO zrobiło dla Sochaczewa będąc opozycją albo teraz będąc opcją rządzącą. Nic, kompletnie nic poza rujnowaniem i dewastacją majątku Narodowego jeszcze pod szyldem Kongres Liberalno Demokratyczny a następnie Unia Wolności. Proponowałbym się przyzwyczajać do nowej nazwy twoich idoli, prawdopodobnie jakiś tam Ruch... bo znowu jak szczury będą uciekać z tonącego okrętu.

(2012/10/23 14:13)
A projekcje  filmów : Solidarni 2010,Mgła i  Rotmistrz Pilecki to mało? To robi konkretnie dla swoich wyborców

" Wam szczać kury prowadzać a nie politykę robić"-J.Piłsudski

(2012/10/23 14:24)
Olaf,

W poprzedniej kadencji sejmu i byłego burmistrza miasta Sochaczewa zrobiono / rozpoczęto:
- wyremontowano ul. Żeromskiego,
- remont ul. Chopina,
- remont ul. Traugutta,
- remont ul. Warszawskiej,
- rozbudowano szkołe wyższą,
- powstały miejsca pracy na polach czerwonkowskich,
- rozpoczęto bardzo duży projekt wymiany kanalizacji,
- remonty szkół i przedszkoli,
- dofinansowano policje, czego efektem były nocne patrole w mieście,
- w małym ( za małym ) stopniu wyremontowano park Garbolewskich wraz ze stawem,

A czym może pochwalić się Pan Małecki i popierany przez niego burmistrz Osiecki ???

(2012/10/23 14:26)
Dodać należy do tego organizację wyjazdów na manifestacje i protesty do Stolicy.

(2012/10/23 14:26)
Brawo Olaf,
Facet zarabia 12 000 tys zł. miesięcznie, a jedyne co robi to organizuje wyświetlanie filmów z serii "szaleni 2010".
I nic więcej.

(2012/10/23 14:29)
Co ty za bzdury opowiadasz , władza samorządowa wypełniała swoje obowiązki i teraz też je wypełnia, a wybudowanie szkoły wyższej to akurat prywatna inicjatywa chyba że jest tu jakaś Państwowa Uczelnia o której nie wiem. Teraz powstało znacznie więcej potrzebnych inwestycji.
 Zresztą skąd ty mały człowieczku przesiąknięty komsumpcjonizmem jak twój premierek możesz wiedzieć czego inni ludzie potrzebują?. Bo w demokracji chyba od pajdy chleba i pęta kiełbasy ważniejsza jest wolność , Prawa człowieka i swoboda wyboru co pod obecnymi rządami jest poważnie zagrożone.

(2012/10/23 14:34)
Teraz powstało znacznie więcej potrzebnych inwestycji.

Konkrety proszę. Wymień proszę te inwestycje.

(2012/10/23 15:31)
O konkrety proszę pytać rzecznika prasowego Burmistrza , ja mówię tylko co widzę, a wy nie widzicie jak miasto rozwija się gospodarczo? No fakt w TVNie o tym nie mówią :))))

(2012/10/23 15:45)
Ale napisz chociaż co widzisz. Może coś przeoczyliśmy po prostu.

(2012/10/23 17:41)
No może masz zbyt mało czasu aby przechadzać się po mieście i rozejrzeć tu i tam. Nie będę ci ułatwiał sprawy i nie zamierzam być tu drobiazgowy , ani wyliczać kolejno. To typowe dla was lemingów aby uprawiać propagandę i przeinaczać wasze porażki w pseudo sukcesy, wszak najważniejszy dla was jest wynik wyborczy a za 5 lat niech się cała Polska zawali.

(2012/10/23 23:35)
A także typowe dla zwolenników ultra prawicy jest coś takiego jak:

"Ja coś wiem ale nie powiem"
"wiem kto to zrobił ale nie powiem"
"Oni są moralnie winni i mam dowody ale ich nie dam"
i tak dalej.

Rzucanie pustych sloganów, a jak ktoś się zapyta o szczegóły to się zmienia temat.
To są najbardziej karygodne zadania propagandy.
Rzucenie mocnego hasła daje +80% zainteresowania. To że tego hasła nie da się zweryfikować daje tylko 20% zainteresowania.

(2012/10/24 09:39)
Typowe dla lemingów, brak argumentów i automatyczna zmiana tematu.Ludzie chorzy na władzę , wasze parcie do koryta jest większe niż jakiekolwiek zasady.
POdpalicie Polskę byle by tylko do żłobu

(2012/10/24 12:41)
Olaf popieram Cie  sami nie potrafili rządzic ale krytykuja dokonania innych by tylko skosztowac smaku górowania nad innymi i dostac sie do koryta

(2012/10/25 09:25)
Podajcie chociaż 3 słownie trzy dokonania obecnego burmistrza i posła Małeckiego ???!!!

(2012/10/25 10:59)
ide teraz do szkoly zaprowadzic swoje dziecko jak wroce podam ci mnostwo przykladow które zauwarzylam z wlasnej obserwacji 

(2012/10/25 11:20)
grzech ma racje i tyle. nie chce mi sie udowadniac i podawc przykladow. dziesiatki postow bylo na ten temat napisanych na tym forum

(2012/10/25 11:36)
Tylko że oni nie rozumieją że lepsza jest jedna rzecz zrobiona porządnie niż 100 na odwal razem z rozpadającymi się autostradami, zalanym metrem i zatopionym stadionem Narodowym, bo oni inaczej nie potrafią.

(2012/10/25 22:04)

Rozwalające się autostrady???!!!

Olaf,

Sprawdż kto, kiedy zakładał sławetne DSS ( budowali autostrade w wiskitkach) i kto zasiadał we władzach spółki.

Dla ułatwienia są tam ludzie związani z pisiorami ??? Może dlatego tak niewiele pisiory mówili o DSS.???!!!

(2012/10/25 22:55)
Zaraz mi napiszesz że Prezesa PZPN też pisiory wybrały, no bo ostatnie wybory za ich kadencji były. No nieważne kto rozpoczynał autostrady i stadion ale ten kto kończył i robił odbiór mógł to poprawić i zadbać aby  było zrobione dobrze. O rodzaju murawy  i drenażu na stadionie decydowano przed Euro z rządów PO

(2012/10/25 23:05)
A kto prywatyzował Polskę likwidując większość zakładów i miejsc pracy. Dokładnie to robił PIS wspólnie z PO tylko  że pod innymi szyldami. Różnica jest taka że teraz PIS chce to naprawić a PO dalej dąży do likwidacji i wyprzedawania majątku Narodowego celem utrzymania się u koryta

(2012/10/25 23:11)
\Rysiek szalony to jesteś ty, tym ludziom , bohaterom  którzy oddali życie pod Smoleńskiem chyba należy się jakiś szacunek. Facet zarabia a kto tobie broni zarabiać, robi w Sejmie to co do niego należy. Co ty chcesz żeby przez jedną kadencję w opozycji nadrobił 20 lat rujnowania  i dewastacji Polski w tym  też naszego miasta  pod szyldem III RP ?

Ty mi lepiej odpowiedz dlaczego w poprzedniej kadencji  radny PO rozdupcył plan kanalizacji ul. 600 Lecia i skierował inwestycję w innym kierunku zamiast ciągnąć tę inwestycję wg. planu, bo mnie mieszkańcy o to pytają a jak widać radny miał siłę przebicia i partykularne interesy znowu wzięły górę nad interesem mieszkańców?

(2012/10/25 23:20)
A kto oddal życie pod smoleńskiem i kto tak bohatersko walczył ???

(2012/10/26 09:31)
:)

(2012/10/26 09:39)
Olaf,

Zaciekawiłeś mnie. Bohaterom którzy oddali życie pod Smoleńskiem?
To brzmi jakby to była planowa akcja tych ludzi. Jakby świadomie poświęcili swoje życie i samolot pełny ludzi chcąc osiągnąć jakiś cel.
I pytanie teraz kto najbardziej na tym teraz korzysta? Kto najbardziej wymachuje smoleńską szabelką?
I kto na tym finansowo zyskał najbardziej?

Włącza mi się tryb "macierewicz". ;)

(2012/10/26 10:00)