Poseł Małecki

/ 98 odpowiedzi
wedlug Olafa to byli bohaterowie dla mnie to byli ludzie ktorzy byli w złym miejscu i w zlym czasie to mogl byc kazdy z nas . dla mnie bohaterami byli zolnierze ktorzy walczyli o nasz kraj mimo ze nie mielismy szans nie podawali sie tworzyli podzziemia naszej kochanej Polski o nich juz nie pamieta o wrzesniu 1939 i o latach nastepnych gdzie do 1989 roku naprawde nie bylismy wolnym krajem tylko zawsze pod czyjas widoczna lub nie widoczna dyktatura , gdzie nawet nasz wielki polak Karol Wojtyla musial sie starac o pzwolenie na wygloszenie paru slow prawdy a zolnierze AK byli traktowani jak wrogowie naszego kraju i ukrywaki sie aZ to smierci a jak sie ujawniali zostali wychwytywani przez ustrój i mordowani nasówa mi sie tutaj na mysl film General Nill ,Olaf zachecam do obejrzenia bo dla mnie to byli bohaterowie

(2012/10/26 10:30)
I tu się w pełni z Tobą zgadze liwia. Rzadko ale jednak ;)
I zawsze zasmuca mnie fakt że Polska tyle walczyła o to aby pokazać światu prawdę o Katyniu, a teraz jedyne co słychać to smoleńsk.

Ale może skończmy z tym tematem pobocznym i wróćmy do naszego posła.

(2012/10/26 10:42)
nie wiem czy ktokolwiek to zrozumie jest to moj taki belkot poetycki bo pisze tylko dla siebie raczej nikomu nie daje tych wierszy nikomu do czytania ale tu pozwole napisac sobie jeden moze zrozumiecie                                                                                                                                ..Demokracja.......Puk,puk, puk Zastukal ktoś Puk,puk ,puk Kto tam? Pamięć| Jaka pamięc? Tych poległych| Kto ich pamięta? My| Jacy my ? Patrioci| Kto? Bog,Wiara,Ojczyzna i Honor Kto? SZlag||| Gdzie Polska, Gdzie moj kraj Co? Demokracja,cholerna prywatyzacja...................................................................................................................................

(2012/10/26 10:54)
sory za takie rozszerzenie mojej poprzedniej wypowiedzi ale psuje mi sie klawiatura na razy sie zacina

(2012/10/26 10:56)
I na tym zakończ swoją radosną twórczość.

(2012/10/26 11:05)

Apropos "bohaterów spod Smoleńska"

(2012/10/26 11:14)
To niema nic wspólnego ze Smoleńskiem ani z tematem Jacku

(2012/10/26 11:58)
Olaf to Ty poruszyles tu temat niby bohaterow spod Smoleńska

(2012/10/26 12:35)
Wiem,ale  ten ktoś sobie drwi z tak ogromnej tragedii. Wiem że lemingi nienawidzą pisiorów i cieszyli się z tej tragedii , rozsyłali nawet żartobliwe wierszyki w postaci sms tuż po katastrofie, a przecież zginęli tam  politycy różnych frakcji , nie tylko pis ale także PO, SLD i inni bezpartyjni ludzie. Komuś się chyba mózg wypalił od tej nienawiści politycznej.

(2012/10/26 21:33)

Olaf,

Nikt nie drwi z tragedii smoleńskiej, tylko  z karykaturalnych wypowiedzi pisiorów o bombie próżniowej, wielkim magnezeie czy dobijaniu rannych.

Jesteś jedyną osobą która obraża tu wszystkich i pisze językiem nienawiści.

(2012/10/27 15:02)
sztandarowym stwierdzeniem było że strzelano,nawet w podpisach do różnych filmów dopisywano"1.24 słychać strzały!",taki joke! samolot jest wyposażony w wiele urządzeń mogących eksplodować,proponuję wsłuchać się w końcówce filmu z katastrofy TU-134 nas Krymie http://www.youtube.com/watch?v=UiL_IBwGyFs

(2012/10/27 15:21)
Rysiek naukowcy udowodnili iż katastrofa była po co najmniej 2 wybuchach na pokładzie , samolot przeleciał 60 metrów nad ziemią i nie było nawet takiej możliwości aby zahaczył o brzozę tylko że ty należysz do wąsko myślących  ludzi z ograniczonym horyzontem na świat i wierzysz tylko w to co poda TVN, żałosne :(
 Wyśmiewanie hipotezy o zamachu na Prezydenta nie wyklucza że  istnieje duże prawdopodobieństwo iż ktoś się jednak  dopuścił tak haniebnej zbrodni. Pamiętaj Rysiek oliwa zawsze na wierzch wypływa  i niema zbrodni doskonałej a jeżeli był zamach to wcześniej czy później ale to wyjdzie, jak się wtedy zachowasz i co powiesz?

(2012/10/27 20:54)
 Tylko nie mów że ci naukowcy nie odpowiadają bo są prawicowi , to wtedy można by porównać jak  kiedyś komuniści nie uznawali naukowców z zachodu a socjalistycznych uważali za najlepszych naukowców na świecie.

(2012/10/27 20:57)
RYSIEK TO TYPOWE DLA TAKICH JAK TY  LEMINGOPODOBNYCH , MÓWIENIE PRAWDY ŻE TO JĘZYK NIENAWIŚCI, kiedy mówi się o gangsterskiej prywatyzacji o ludziach wyrzuconych na margines życia społecznego , żyjących poniżej minimum  biologicznego gdzie w Konstytucji jest zapisane że państwo ma zagwarantować minimum socjalne osobom  pozostającym bez zatrudnienia nie ze swojej winy lecz przymuszonych sytuacją na rynku pracy. Język nienawiści. Gościu skończ te inwektywy i odwracanie prawdy . Sam jesteś Katem i nie rób z siebie ofiary i nie zachowuj się jak były ubek, a może nim byłeś i inaczej nie potrafisz. Oj  sorry , cholera znowu język nienawiści, ale nie potrafiłem tego inaczej ująć.

(2012/10/27 21:06)
Ludzie kurr. może czasem przesadzam ale jak rządzą te pożal się Bożę liberały to krew mnie zalewa.: "Nie chcem tak pisać ale muszem"

(2012/10/27 21:09)
Rysiek naukowcy udowodnili iż katastrofa była po co najmniej 2 wybuchach na pokładzie , samolot przeleciał 60 metrów nad ziemią i nie było nawet takiej możliwości aby zahaczył o brzozę
 Olaf-nagrania dla Ciebie nic nie znaczą? tam nie było wybuchów,szmata wybiórcza zamieściła tekst że niby mówili-"niech zobaczą jak lądują debeściak"i-nic takiego nie padło,mówili że ostatnimi słowami pilotów było "o jezus,o boże" ale niestety było "qrwa mać" i tylko automat gadał i brzęczał dzwonek,poza tym Twój idol Macierewicz był 30 km od miejsca i co? zjadł obiad (jak wszyscy) wsiadł w pociąg i do Polski przyjechał,a za pare dolców tubylcy by go koniami zawieźli,spieprzył z miejsca jak śmieć i już 376 teorii wymyślił na temat wypadków,a największy kał oddał jak pojechał do USA,łaził żebrał i nic,jak mu Obama drzwi otworzył to się głąb spytał-"jest Twój pan w domu?"

(2012/10/27 21:47)
robroy dobre kawały wymyślasz, a to czasem Komor Obamy sie pytał o Pana Domu , chyba ci się te kawały pomyliły?.
 Poza tym nie opieram sie na tezach Macierewicza tylko na badaniach naukowców. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie wierzę w to co ustalili Rosyjscy eksperci MAK  bo to tak wyszło iż   Rosjanie byli sędziami w swojej sprawie, powinno być śledztwo międzynarodowe , wszak  samolot który się rozbił był  też  jednym z wielu które są używane i zarejestrowane jako należące i latające w strukturach NATO. Niestety to tak wygląda jakby pewne grupy ludzi miały coś do ukrycia a śledztwo od początku do końca oddane w 100% Rosjanom bez udziału Polaków. Trochę dziwne

(2012/10/27 23:11)
Dla mnie też to wszystko jakieś dziwne. Katastrofa 96 osób ginie , sami niewygodni ludzie. Fala  dziwnych samobójstw też sami niewygodni logicznie rozumując ... tak to streszczę sam sobie dopowiedz resztę.

(2012/10/27 23:56)

To niema nic wspólnego ze Smoleńskiem ani z tematem Jacku

Jak to dobrze, że mamy tu na forum takich wzorowych użytkowników, którzy zawsze trzymają się tematu jak Olaf ;)

(2012/10/28 08:13)
No  ba :)

(2012/10/28 09:58)
A ja zwracam się z prośbą do moda żeby zamknąć ten temat. Niestety, jak zwykle dzięki jednemu osobnikowi, temat zboczył na bardzo drażliwy temat - katastrofę pod Smoleńskiem. Z tego co wiem to Poseł Małecki, którego notabene dotyczy ten post, nie miał z nią nic wspólnego. Używanie tragedii, która dotknęła wielu osób, żeby udowodnić swoje racje  jest co najmniej niesmaczne.
Więc jeszcze raz proszę o zamknięcie tego tematu.

(2012/10/28 10:05)

Olaf,

To nie są naukowcy, tylko spotkanie klubu pod egidą "szaleni 2010".

(2012/10/28 10:51)
 Z różnymi ludźmi tu rozmawiam nawet z Karolem jakoś się udało porozumieć ale dla ciebie Rysiek niema w słowniku kulturalnych słów  odpowiedniego wyrażenia aby odpowiednio obelżywie cię określić buszmenie.

Są chyba takie rzeczy jak zasady moralne, honor, etyka , prawda czy sprawiedliwość  i o to walczymy a nie  z kimś.

(2012/10/28 22:37)
To są dla was puste slogany, pisiory potrzebują walki, wojny i ofiar, układów itd. bez tego nie istniejecie.

(2012/10/29 09:42)