Poseł Małecki

/ 98 odpowiedzi
A poseł Małecki ma z tym jakiś związek?

Olaf załóż sobie oddzielny wątek o tytule:
"Olafa teorie różne"

(2012/10/29 10:23)
a gdzie Ty tu masz niewole wypowiadasz swoje zdanie więc to raczej wolny kraj . Olaf tak mocno jedziesz na PIS a tak gordliwie bronisz tragedni Smolenskiej , za czym a wlaściwie za kim Ty jesteś bo z Twoich wypowiedzi wynika że wszyscy są zli a Ty jeden jesteś ideaem

(2012/10/29 10:34)
W DNIU DZISIEJSZYM POSEŁ MAŁECKI ZGŁOSIŁ INTERPELACJA DO MIN. TRANSPORTU W TEMACIE MONTAŻU EKRANÓW PRZY TRASIE NR. 50 NA TERENIE SOCHACZEWA I GMIN OŚCIENNYCH. ZAPOMNIAŁ TYLKO DOPISAĆ ŻE ZAWDZIĘCZAMY TO POSŁOWI / MINISTROWI SZYSZCE Z PIS-U, KTÓRY TO WYDAŁ NAJOSTRZEJSZĄ DECYZJA ŚRODOWISKOWĄ W EUROPIE DZIĘKI TEMU MONTUJE SIĘ EKRANY WSZĘDZIE GDZIE CHOĆ MIN. PRZEKROCZONE SĄ NORMY CHAŁASU.

KOLEJNY UDANY POMYSŁ NASZEGO POSŁA. OBY TAK DALEJ.

PS. CZY ON MYSLI ŻE W SOCHACZEWIE NIE MA GAZET, TV CZY RADIA I LUDZIE NIC NIE WIEDZĄ ???

(2012/10/29 10:43)
Pewnie zapomniał

(2012/10/29 12:13)
Zawiść ludzka nie zna granic Rysiek, do budy, schowaj się i nie szczekaj.

(2012/10/29 12:16)
na ktory post nie zajrze p Olaf wszystko wiedzacy jedynie co robi to obraża innych . Wylecz sie z egoizmy i dopiero wyglaszaj swoje racje. moze krolem forum Cie oglosimy Olaf Wszechmocny Wszystko Wiedzacy

(2012/10/29 12:51)
 A dlaczego  nie czytasz tematów tylko jak zobaczysz Olaf to wchodzisz i czytasz, ja nikogo nie obrażam w rzeciwieństwie do ciebie a ty co zakochałaś się że tak za mną łazisz?

(2012/10/29 13:05)
zaskocze Cie bo je czytam i wchodze na te posty ktore mnie interesuja niestety wszedzie pojawiasz sie Ty Olaf Wszechwiedzacy Pan i wladzca forum , dla ktorego nie wazny jest temat liczy sie tylko to aby komus dokopac w slowach .

(2012/10/29 13:16)
przeczytaj swoje wypowiedzi a pózniej potwierdz ze nie obrarzasz widzisz tylko swoj czubek nosa mnie nie tykajcie ale ja na innych moge jechac przypomnij sobie jak rano jechales na Ryska i Blanki i jakiego slownictwa urzywales

(2012/10/29 13:22)
 No jak widać mamy podobne zainteresowania. Nikomu nie dokopuję i  ja się już przyzwyczaiłem i ty powinnaś że tu na forum to nie tylko ja ale też wiele innych osób używa dosyć ostrego języka  i chyba troche źle to odbierasz bo niema to nic wspólnego z obrażaniem. A przeczytaj sobie wcześniejsze posty Ryśka i Bianki   to wtedy powiesz kto pierwszy po kim jechał.

(2012/10/29 13:33)
dobra dajmy juz temu spokoj bo komentujemy posła a sami wychodzimy na osła obrażajac się nawzajem

(2012/10/29 13:40)
Wracając do tematu. W sejmie jest tak iż oprócz mównicy i debaty sejmowej obowiązuje jeszcze droga pisemna czyli składanie interpelacji. O tyle jest to lepsza forma kontaktu / zapytań/
iż każda interpelacja jest rejestrowana i odpowiadający na nią ma określony termin na odpowiedź.

(2012/10/29 14:15)
Olaf,

Jak zwykle nie zrozumiałeś tematu, wyguglowałeś sobie definicje, racząc nas h.g.w. czym.
Skup się przeczytaj jeszcze raz, jak nie dajesz rady to sobie odpuść i idż na spotkanie pisiorów, tam jest specyficzny humor, atmosfera i tematy.

(2012/10/29 14:40)
Sam nie dajesz rady, nie jestem tobą żebym latał na jakieś partyjne spotkania tak jak ty. Daruj sobie pisanie tych wypocin

(2012/10/29 15:00)
Za dużo wymagasz od polityków  a za mało od siebie , niedługo spadnie śnieg to będziesz mógł się wykazać przy odśnieżaniu.

(2012/10/29 15:02)
Śnieg spadł w sobote, jeszcze tego nie zauważyłeś ???
Co jest z toba nie tak ???

(2012/10/29 15:25)
Wiesz co. bujaj się.
Wszak niema nikogo kto by poza Ryśkiem  kto  zakłada bezsensowne wątki i wypowiada się tak bezsensownie jak ty.

a   nigdy nikogo nie obrażam tylko stwierdzam fakty, jeśli ktoś jest idiotą to go tak nazywam bo nigdy nie kłamię i brzydzę się kłamstwem.

(2012/10/29 17:17)
chłopaki-szklanka gorącego mleka,łyżka miodu i  łyżka masła-to cudo zmniejszy nawet wasze napięcie przedmiesiączkowe w obecnej pełni księżyca( chociaż ja preferuję piwo na ciepło z miodem i bez masła)-no ale ja jestem dorosły mężczyzna

(2012/10/29 18:02)
dołączajcie! najlepiej wysyłac wersję anglo.

http://www.pch24.pl/matka-boza-zniewazona--caly-swiat-protestuje,6812,i.html

(2012/10/30 13:04)
wrzucam próbkę moich lektur, to ja sanmarino :)) ktoś mnie jakąś nadprzyrodzoną mocą usunął z tego portalu, to tak tylko informuje dla porządku - old habits die hard, hew e najs łik :))

http://www.pch24.pl/rosjanie--niemcy--nie-tluczcie-nam-serwantek--,7139,i.html

(2012/11/03 15:43)
Po pierwsze nie umiesz kopiować i wklejać linków , ten jest źle skopiowany i się nie otwiera, po drugie nie pisz jak nie masz nic sensownego  lub bezsensownego do powiedzenia na temat, po trzecie po co ciągniecie ten wątek , nie macie innych spraw, np. jesienne porządki przed blokiem czy prywatną posesją zależy gdzie mieszkacie?

(2012/11/04 18:12)