Poseł Małecki - kolejna inicjatywa "Bitwa o kolej&

/ 97 odpowiedzi / 3 zdjęć
Nasz poseł w ponownie próbuje nas zainteresować swoją osobą, tym razem osób korzystających z PKP.
W swoim opisie sytuacji troche mija się z prawdą ale to nic, bo będzie zbierał podpisy pod inicjatywą przywrócenia części połączeń PKP razem z "przepracowującym" się burmistrzem Osieckim.

Zapomniał również dodać że to miasta płaci ( teraz już nie chce płacić) za postoje na stacjach pociągów pośpiesznych.

Troche populizmu, demagogii, myślenia że ludzie nie wiedzą.

Kiedy poseł Małecki zrobi coś dla miasta Sochaczewa !!!
rysiekfajnychlopak jak coś wie to niech pisze...

(2012/11/22 16:46)
jak coś wie? A to mu się zdarza? Niebywałe :P

(2012/11/22 20:47)

ze co bedzie robil??? chyba posmiewisko z siebie!

ludzie juz dawno sami zbieraja podpisy w pospiesznych i zadnej łachy od burmistrza nie chca

teraz on wyniesie nie na plecach ludzi ktorzy podjeli sami iniciatywe bo nie mogli liczyc na zadna pomoc. wiec niech nie pieprzya glupot o zbieraniu podpisow. to juz nieaktualne.

poza tym smiechu warte.. dwa lata dojezdzal i zna ciezar dojazdow.. hahaha..

(2012/11/23 08:03)
 No chyba nie bo  pewnie powinien wam zbudować autostradę z Iłowa przebiegającą koło wszystkich urzędów i instytucji prosto do dworca PKP a tam wielki Parking dla  mega wypasionych fur Bambrów.

(2012/11/23 08:51)

olaf.. zle mnie zrozumiales.. ja mam w dupie pomoc naszego panstwa.. juz dawno wiem ze jak sobie sam czegos nie zalatwie to nikt mi nie da - to nie szwecja. tu szary obywatel ma prawo jedno... placic podatki coraz bardziej wymyslne, zarabiac w PLN a placic w EUR, zamknac morde i nie narzekac.

i skoro tak jest to niech ta druga strona ma chociaz troche honoru i konkretnie w tej sytuacji nie biora na siebie czegos co ludzie juz dawno sami robia dzieki wlasnej inicjatywie.

(2012/11/23 09:20)
Akurat parking dla siebie obok urzędu, burmistrz załatwił i płaci za niego kilka tys. złotych miesięcznie mimo że obok są wolne miejsca parkingowe za free.
No ale przecież długi z kampanii wyborczej trzeba spłacić, szkoda że za nasze ....

Parking przy dworcu obiecał i co, parkingu nie ma i nie będzie ....

Co powinien napisać pismo razem ze starostwem i gminom i dołożyć kasy by pociągi pośpieszne zatrzymywały się w Sochaczewie, a nie udawać że coś się robi ....

(2012/11/23 10:38)
 Piszesz o rzeczach wiadomych i  udajesz że odkryłeś Amerykę. Burmistrz bardzo dużo tu robi, zdejm klapki z oczu.

(2012/11/23 13:57)
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

(2012/11/23 14:45)
z dzisiejszego przeglądu Joe Monstera

(2012/11/23 16:50)
Pośle , biedny robaczku, do kościoła, i daj spokój wszystkim. Albo może weź się i ożeń.

(2012/11/24 22:53)
Pośle , biedny robaczku, do kościoła, i daj spokój wszystkim. Albo może weź się i ożeń.

Nasz poseł tak jak jego prezes 

(2012/11/25 08:38)
Mirella a co  szukasz dobrze ustawionego kawalera czy staropanieństwo ci grozi?
Bujasz w obłokach chyba, zejdź na ziemię.

(2012/11/25 11:40)
Olaf jak przeprowadzisz analizę to w Socho :
  1. chleb tańszy,
  2. woda też nawet średniej sumarycznej  nie trzyma bo droższa, a rządzi PIS

i nie możesz porównywać rok do roku, bo tak tylko robią mało inteligentni ludzie przecież na pewne wydarzenia działają poprzednie rządy :)

(2012/11/26 00:00)

lepiej tak bo jak pis wygra wybory to kazdemu kawalerowi beda rozdawac po kocie :D

(2012/11/26 08:01)
Nie rozmawiajcie z Olafem na temat statystyki bo już mu kiedyś zamieściłem to samo zestawienie, ale pokazujące dane także dla rządu PIS z uwzględnieniem większej ilości produktów i z odniesieniem do odpowiednich roczników statystycznych.
Statystyka to takie narzędzie że zawsze dane można tak zestawić aby oczerniały wybraną frakcję. :)

Oczywiście zarzucił mi manipulowanie danymi :)

(2012/11/26 10:28)
Liczby nie kłamią, a wy chcecie Sochaczewskiego raju kiedy w Polsce szaleje drożyzna, poniekąd mamy kryzys w całej UE, notabene Sochaczew ma  ograniczone źrdła dochodów w porównaniu do innych miast

(2012/11/26 13:17)

olaf nie wiem czy zauwazyles ale...sochaczew ma.. wszystko ograniczone w porownaniu z innymi miastami w regionie:)

z pozdrowieniami dla p burmistrza i jego poprzednika. gratuluje.

(2012/11/26 13:24)
 Nie wiem czy zauważyłeś ale spadek jaki otrzymaliśmy po prlu w postaci byłych zakładów CHemitex nie nadaje sie w chwili obecnej pod inwestycje a koszty rewitalizacji przekraczają wartość tego majątku

(2012/11/26 13:32)

(2012/11/26 13:33)
Jak mnie bawią zawsze wypowiedzi Olafa.

Jak burmistrzowi Sochaczewa coś nie wychodzi to kryzys i chemitex który został po PRL.
Jak za czasów PO coś nie wychodzi to już wina PO a nie kryzysu. A może to wina decyzji podjętych lub nie podjętych za czasów PIS?
Jak przedstawi mu się liczby z rocznika GUS to że zmanipulowane.
Jak sam przedstawi liczby znikąd to "liczby nie kłamią".
Normalnie jak z prezesem Kaczyńskim. Zapytaj o coś, a odwróci kota ogonem. ;)

(2012/11/26 14:08)
 Grzech akurat moje i twoje z tego samego źródła pochodzą. A wogóle co tu ma do rzeczy PIS czy PO, jedni i drudzy tyle samo warci . Nie zapominaj swego czasu kolalicja Uni Wolności i AWS, razem rozpieprzali gospodarkę. Niema obecnie większego znaczenia jak się będą nazywali bo to wciąż ci sami tylko przefarbwani ludzie. A o ile pamiętam kandydat PIS na Burmistrza nie uzyskał odpowiedniej liczby głosów aby nim zostać, kandydat PO nie przeszedł nawet do II tury, były Byrmistrz kandydował tak samo jak i ten z formacji niezależnej politycznie, to woli ścisłości.

(2012/11/26 14:44)

olaf .. o tym juz tez pisalem..

mielismy lewice, prawice, centrum, komune, kapitalistow nawet przedstawicieli wsi polskiej,, oprocz chinoli wszyscy juz byli.. wszyscy kradli i za kazdym razem sie nie podobalo wiec olaf zostawmy juz tych co sa moze jak sie na kradna wystarczajaco to znaczna robic cos dla rodakow :)

(2012/11/26 15:13)
W sensie że niby z nudów zaczną coś robić dla narodu?
Nie sądzę.

Że im się przeje w końcu przestaną zagarniać pod siebie?
Nie sądzę.

(2012/11/26 17:18)
prezydent Ungalagumby startował trzeci raz w wyborach-rodacy-przyznaję -pierwszą kadencję kradłem,tak,kradłem dla siebie,drugą kadencję kradłem,tak,kradłem dla rodziny i znajomych,a teraz jak mnie wybierzecie po raz trzeci będę służył Wam,wszystko co będę robił to dla Was! hura!

(2012/11/26 17:34)