Poseł Małecki - kolejna inicjatywa "Bitwa o kolej&

/ 97 odpowiedzi / 3 zdjęć
W 3 kadencji by powiedział że teraz nas wszystkich ograbi do reszty

(2012/11/26 19:36)
olaf  analizując Twoje wypowiedzi nasuwa mi się pytanie , czy Ty jesteś homoseksualistą , zaznaczam , że nie mam nic przeciwko takim zapatrywaniom i Pytanie drugie nie mające związku z pierwszym , czy Pan poseł Małecki to Twój kolega?

(2012/11/26 20:41)
Idź  się leczyć do psychiatry, homoseksualiści raczej nie lubią posła Małeckiego. Nie będę się tłumaczył tobie ani nikomu dlaczego piszę tak czy tak. Wolność słowa i przekonań. Wg. Konstytucji   w Polsce jest demokracja mimo wszelkich zamordystycznych starań twojego premierka który  już o nad niczym nie panuje.

(2012/11/27 09:18)
Olaf,

W Polsce jest demokracja ???, przecież twoi idole czyli Kaczyński, Macierewicz, Rydzyk, Hoffman, Błaszczak, ostatnio Braun, Pospieszalski, Staruch, Młodzież Wszechpolska, ONR itd. twierdzą że w Polsce panuje reżim !!!

(2012/11/27 10:04)
 Kim ty jesteś i powiedz czy ćpasz czy pijesz że nic nie kumasz z tego co piszę?. Demokracja niby jest , notabene  ten reżim został wybrany w demokratycznych wyborach , jakbyś znał historię to byś wiedział że również Adolf Hitler osiągnął władzę w sposób demokratyczny ale potem zaprowadził reżim z jego głównym hasłem"Kto nie z nami ten przeciwko nam" wasza opcja działa podobnie właśnie według tego hasełka typowe dla ludzi o POlszewickim rodowodzie. Ludzie opozycji to nie są moi idole aczkolwiek podzielam   pewną część ich poglądów.

(2012/11/27 11:53)
Olaf,

A jaki był ustrój za uwielbianego przez prawicę marszałka Piłsudskiego?

(2012/11/27 12:41)
 Piłsudski był socjalistą i to mnie teraz wkurza najbardziej że zamiast kapitalizmu gdzie podstawą jest poszanowanie dla własności i dbanie o to by mogli swój kapitał pomnażać tworzac przy tym jako przedsiębiorcy miejsca pracy,  mamy  jakiś Europejski modern socjal international a nie  mów mi że tu pisu bronię bo u nich też mnie wkurza ten pro socjalizm

(2012/11/27 20:04)

wielka bitwa o kolej..... wczoraj przeanalizowalem wszystkie polaczenie TLK w godzinach 15-20,,, wiecie ile pociagow nie bedzie sie zatrzymywalo po zmianie rozkladu: 1 slownie: JEDEN

pan posel malecki wraz z burmistrzem zrobili niezly show i teraz mamy jasnosc ze na pewno nie interesie pasazerow.

patetyczne hasla - bitwa o kolej, herbata dla podroznych jak przy jakis kleskach zywiolowych, dzis tvp warszawa... i w imie czego? czyzby....

JEDNEGO POCIAGU KTORY NIE BEDZIE SIE ZATRZYMYWAL?

sa jakies kosmetyczne zmiany w innych polaczeniach TLK jesli chodzi o godziny tzn minuty odjazdow ale takie cos jest co roku i co roku pan posel malecki czy burtmistrz takich szopek nie organizowali czemu??

czyzby dlatego ze akurat w tym roku mamy rok do wyborow do europarlamnetu?

jesli ludzie uswiadomia sobie to wszystko to cala ta BITWA O PKP zrobi sie posmiewiskiem dla naszego kochanego pana posla oraz burmistrza...

III wojna swiatowa o TLK w imie jednego pociagu hahahhahaah!

(2012/11/29 08:14)
Jeden, ale jak ważny dla wielu pasażerów.

(2012/11/29 08:42)

zgadza sie wazny dla tych co nim jezdza (chodzi o 16,05).. ja jestem jednym z nich ale sa laternatywy.. to nie wojna o byc albo nie byc.. to nie jest tak ze ludzie nie maja czym do pracy dojechac a z tej szopki tak to mozna wywnioskowac ze kasuja polaczenia a podrozni musza chodzic do wawy na piechote albo czekac po 3 godziny na pociag - a to jest nie prawda.

dodajmy: wazny dla 1/4 dojezdzajacych bo, pamietajmy, sa jeszcze inne pociagi ktorymi dojezdza mnostwo mieszkancow: 16,35, 17,30 i 19,00

(2012/11/29 10:49)
Dla wyjaśnienia to nie ma pociągu pośpiesznego który był o 16.00 i 16.36, teraz pierwszy TLK po godzinie 16 będzie o 16.50. I zgadzam się że jest to spory dyskomfort dla ludzi którzy kończą pracy o 15.30 i 16.00.

Nie zgadzam się z akcją naszego posła i burmistrza i jego najwierniejszych pracowników, którzy znowu robią dużo dymu, szkoda że tak póżno. OBRAŻA MNIE TRAKTOWANIE JAKO IDIOTY KTÓRY NIC NIE WIE I NIC NIE ROZUMIE, aż nagle pojawi się nasz wybawca.

Przecież obydwaj wiedzą że zmiana rozkładu jazdy na kolei odbywa się co roku na początku grudnia i powinni interweniować przynajmniej w pażdzierniku. Ale zdaje się że nic nie zrobili, próbując teraz zamydlić nam oczy swoją naiwnością i niekompetencją.

(2012/11/29 11:14)
To cie obraża?  Dziwne,  takie traktowanie wobec ciebie głowonoga to swoiste wyróżnienie.

Akcja jest słuszna i bardzo potrzebna, idiotyczna wręcz debilna polityka liberałów doprowadziła  do tego iż większość Sochaczewian musi dojeżdżać do pracy , bez dobrego połączenia PKP nie jest to możliwe

(2012/11/29 11:23)
Olaf,

Czy zrozumiałeś temat ???
Przeczytaj od początku i jeszcze raz zapytaj się sam, czy zrozumiałem temat ???
Jeżeli nadal w głowie pustka, to wróć do poprzedniego sposobu ???
Jeżeli nadal nic, to zastanów się co dziś robiłeś, czytałeś nasz dziennik, słuchałaś radia maryja, czy może rozmyślałeś o swoich idolach kaczyńskim, macierewiczu itp.

Obudż się jeszcze nie jest za póżno !!! Podamy i Tobie ręke w chrześcijańskim geście pomocy bliżniemu.

Pamiętaj, w przypadku braku natychmiastowego leczenia, skutki mogą być nieodwracalne :)

(2012/11/29 11:38)

zgadzam sie z wszystkiefajnechlopaki

te dzialania bazuja na zalozeniach ze ludzie kupia ten kit ktory im sie wciska, czyli organizatorzy mysla ze spoleczenstwo jest zidiociałe i nie potrafi myslec samodzielnie tylko lyka ta paplanine ktora im sie wciska.

moim zdaniem to obraza bo to jest tak jawne ze az beszczelne

(2012/11/29 12:16)

do tego mialem okazje slyszec wypowiedz pana maleckiego dla tvp warszawa... gdzie uzywal slow: dragiczna sytuacja, niewyobrazalne utrudnienia..

panie posle... prosze nie robic z tego konca swiata - wprowadza pan tylko w blad opinie publiczna oraz buduje pan swiadomosc ze nie wiadomo co dzieje sie w tym sochaczewie...

a przypominam to tylko jeden pociag!

(2012/11/29 13:00)
Ryski , spustoszenie w twojej głowie już na dzień dzisiejszy jest nieodwracalne. Przyczyny mogą być różne :TVN, pranie mózgu na zebraniach partyjnych platformy, może wcześniej PZPR,  albo niskiej klasy materiał genetyczny z którego cie  ulepiono, ewentualnie inny powód  nie udactwo życiowe

Protest to protest, każdy ma prawo protestować i zbierać podpisy jeśli  dostrzega jakieś pole do działania , inicjatywy itp, nawet w najgłupszym proteście z hasłami jakimi chce. Dla mnie koniec na ten temat , z takimi idiotami niema sensu pisać

(2012/11/30 11:19)
Hahaha, widzę że przegrani dostają wścieklizny politycznej.  wam Żal D... ściska . Ewentualnie jak chcecie się wykazać dla Sochaczewa możecie umyć chodniki i znaki drogowe, bo chyba niektóre trochę zachlapane, przykurzone itd.

(2012/11/30 11:24)

Olaf

kazdy ma prawo ale nie w tak obludny i perfidny sposob. po pierwsze podszyli sie pod inicjatywe pasazerow. po drugie w oczy klamia z ta walka. posluchaj wypowiedzi p maleckiego.. "kasuja polaczenia" "Od 9 grudnia nie będzie już pociągów o 16.00 i 16.36 z Warszawy Centralnej" gowno prawda! jeden nie bedzie sie zatrzymywal a drugi jest przesuniety - masz przyklad jak malecki manipuluje informacja.

do tego dobrze wiedza ze nic nie zdzialaja - cala inicjatywa ma na celu tylko i wylacznie zrobic szum kolo postaci p burmistrza i p maleckiego.. gowno prawda ze troszcza sie o mieszkancow!

panie posle dla pana wiedzy. pociag 16,36 nie jest zlikwidowany tylko przesuniety - to po pierwsze.

po drugie dla pana lepszej orientacji w temacie - przewozy IC a w tym TLK sa to przewozy dalekobierzne. natomiast polaczenia lokalne obsluguja koleje mazowieckie. z pana wywiadu wynika kompletny brak wiedzy na ten temat. bije pan piane a powinien podziekowac IC ze do tej pory pociagi po tak krotkim odcinku wogole sie zatrzymywaly.

znalazl pan akcje w ktorej odniesc mozna spoleczny poklask, bije pan piane tak na prawde bez sensu - tylko o jeden pociag a do tego aby tylko uzyskac rozglos i to by bylo wszystko co ma ta akcja na celu.

DLACZEGO NIE WALCZYCIE O WSPOLNY BILET? 100% to by bardziej pomoglo w tej sytuacji mieszkancom. no bo medialnie to juz bylo i nie wzbudza juz emocji... PIS czepia sie tematow gdzie moga grac na emocjach i tyle.

zarzuca pan ze dla TLK pasazer jest nie najwazniejszy. jak to nie? IC dba zgodnie z zalozeniami spolki o pasazerow dalekobierznych i skraca im czas podrozy likwidujac postoj na stacjach co kilkadziesiat km. Jesli powiedzial by pan ze IC nie zalezy na pieniadzach - z tym bym sie zgodzil bo setki osob kupuja miesieczny na TLK. po tych zmianach wiekszosc wybierze koleje mazowieckie.

(2012/12/05 08:07)
Od 1989 r dla PO jedyną drogą reform i  rządzenia jako takiego jest likwidacja i wyprzedaż za bezcen mienia państwowego. Jak zwykle coś ci się nie podoba jak ktoś coś robi , co by nie robił to wrzeszczysz że PIS robi to dla poklasku itd. A s co robiły te sk.. yny co teraz rządzą gdy byli w opozycji? Może nie pamiętasz to ci powiem; To chamskie bydło  nie potrafi być nawet opozycją, zachowywali się w sposób tak obłudny, chamski i niegodziwy że nie mogę tu tego przytoczyć ze względu na pewne zasady i swoją wysoką kulturę osobistą. Jeden pociąg czy nie jeden , ale może być tak że ten jeden pociąg spowoduje iż ktoś nie będzie miał czym dojeżdżać do pracy, np, pielęgniarka pracująca w Warszawie   jadąc na nocny dyżur. To zawsze tak zaczyna się od jednego a kończy na zlikwidowaniu Stacji.  N Czy ty jesteś tak głupi,naiwny  czy ograniczony że nie widzisz tego że ci debile nie potrafią rządzić? Ja płace podatki i mnie jako obywatela wój obchodzi że Premier nie ma pieniędzy w Budżecie , ma tak robić i gospodarować aby dobrze podzielić te 286mld. a jak się nie nadaje do rządzenia bo się nie nadaje to niech idzie pracować do kopalni o ile do tego się nadaje ta nędzna kreatura
 Jak mówił Marszałek Piłsudski" Wam szczać kury prowadzać a nie politykę robić"

(2012/12/05 23:10)
Olaf,

Puk, puk czy zrozumiałeś temat, czy czytałeś wcześniejsze wpisy ???

Jak zwykle piszesz do wszystkich w chrześcijańskim geście pokoju :)

(2012/12/06 10:45)
W chrześcijaniśkim geście pokoju powinno się was wszystkich czerwonych skur..  postawić pod ścianą i rozstrzelać w 89r.

(2012/12/06 14:13)
Wtedy można by było mówić że mamy demokrację a tak teraz mamy gówno. Polskie wybory,?pseudowybory /odbywają się na Rosyjskich serwerach , wiadomo wasz góru W.Ilicz  głosił iż nie ważne kto daje głosy, ważne kto je liczy tak więc wynik mamy z góry ustalony, okragły stół tak więc był tylko zwykłą fikcją, a durny naród to kupił.

(2012/12/06 14:19)
Olaf,

Za taki "język miłości" chory psychicznie Twój ulubiony reżyser Braun ma zarzuty prokuratorskie, ulubiony poseł Macierewicz jest uznawany za nienormalnego, a ulubiona dziennikarka do tego "najbardziej obiektywna w Polsce" Stankiewicz, której słów nikt już nie chce komentować ma opinie jak dwaj panowie powyżej.
Od tej chwili Ciebie również oficjalnie umieszczam w tej grupie!!!

(2012/12/06 14:27)
Przykro mi że zamiary tego pana nie doszły do skutku i że między nimi ciebie tam nie było. Twoją listą możesz wiesz co sobie robić. Ty jak zwykle piszesz jakieś bzdury aby  nie pisać na temat , więc spadaj z tąd psycholu.  Lekarz najwidoczniej cie oszukuje i za słabe psychotropy przepisuje, zmień poradnię, chociaż w twoim przypadku to tylko modły Proboszcza lub amputacja mogą pomóc w co wątpię.

(2012/12/06 14:42)
Olaf,

Tak piszesz o tym miłosiernym mordowaniu wszystkich "czerwonych", a także tych których teraz uznajesz za czerwonych.
A nie zdajesz sobie sprawy że sporo ludzi których stawiasz pod tą ścianą miało wtedy kilka lat.
A może zdajesz sobie sprawę tylko sprawa Ci radość dzieciobójstwo.

Ciekawe czy sam byłbyś w stanie wziąć ten karabin w ręce i strzelić.

Miłosierdzie Chrześcijańskie według Ojca Rydzyka i kościoła Polskiego. Kto nie z nami ten przeciwko nam. Kula w łeb i do przodu.

(2012/12/06 15:30)