Poseł Małecki - kolejna inicjatywa "Bitwa o kolej&

/ 97 odpowiedzi / 3 zdjęć
Co ty pleciesz? Jak na razie to Oni się do mordowania wzięli. W 1989r. w tym czasie byłem w monie i modliliśmy się tylko aby nie było takiego rozkazu  że Polak stanie przeciw Polakowi. .Wszak lepsze już od tego były Rejony

(2012/12/06 20:28)

po takich wypowiedziach to tobie by sie przydalo blizej zaprzyjaznic z kilkoma nabojami 5,56 mm

(2012/12/07 07:56)

(2012/12/07 08:57)

Ty  panko gito hipo harcerz, tylko bez takich wywodów. Nie popierasz peło a jedziesz po PISie , ciekawe najprawdopodobniej były komuch!. Ja robię to na co mam ochotę i żeby mi przynosiło dochody, notabene w tym mieście niema dobrych warunków do prowadzenia działalności, na razie.
 Mnie osobiście sposób działania prawicowej partii też się nie podoba, ale widocznie mają jakiś swój plan działania i  kulturalny człowiek myślący w sposób demokratyczny powinien to uszanować bez wyrażania takich głupkowatych aluzji jak Daniel przed chwilą i inni wcześniej.
 I   powinienem napisać na początku . To jak do q.. nędzy nie masz nic do powiedzenia na temat to się nie "wpier.. między wódkę a zakąskę".Papugi nikt tu nie potrzebuje!

(2012/12/07 17:11)
Olaf popieram Twoja wypowiedz

(2012/12/08 09:08)
Tak parafrazując przedmówcę/

Ty  Olaf, tylko bez takich wywodów. Nie popierasz PIS a jedziesz po PO , ciekawe najprawdopodobniej były komuch!. Ja robię to na co mam ochotę i żeby mi przynosiło dochody, notabene w tym mieście niema dobrych warunków do prowadzenia działalności, na razie.
 Mnie osobiście sposób działania PO też się nie podoba, ale widocznie mają jakiś swój plan działania i  kulturalny człowiek myślący w sposób demokratyczny powinien to uszanować bez wyrażania takich głupkowatych aluzji jak Olaf przed chwilą.
 I   powinienem napisać na początku . To jak do q.. nędzy nie masz nic do powiedzenia na temat to się nie "wpier.. między wódkę a zakąskę".Papugi nikt tu nie potrzebuje!

Nadal podoba Ci się ton Twojej własnej wypowiedzi?

(2012/12/08 09:28)

To jest właśnie retoryka PIS-u. Patrioci, katolicy, prawdziwi Polacy. Wy jesteście nacjonaliści. Niczym się nie różniący od tych co przejęli władze po 1945r. Ta sama retoryka.

Nacjonalizm jeszcze nikomu na zdrowie nie wyszedł.

Pozdrawiam

Daniel

(2012/12/08 13:06)
To jesteści właśnie wy , potraficie tylko kłamać i obrażać, retoryka konsomolców

(2012/12/08 21:23)
komsomołców

(2012/12/08 21:25)
Czy panowie muszą tak napierdalać, od bladego świtu?! Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?! Już możecie inteligentowi ***ać po uszach od brzasku! Żeby se czasem kałamaż nie pospał godzinkę dłużej kapkę od was, skoro zasnął dopiero nad ranem! I żeby się kompletnie spalił w blokach już na starcie! Grunt, że ****a inteligent załatwiony na dzień cały! Wrócić i napierdalać jak siąde do pracy! hhhhahaaaaaaaa

(2012/12/08 21:28)
Olaf,

Jakbyś nie zauważył to użyłem Twoich słów.

(2012/12/08 22:35)

panie burmistrzu wraz z przybocznym panem maleckim co z ta, pozwole sobie uzyc waszych patetycznych sforulowan: bitwa o kolej, walka o dzieci ktore musza wychowywac sie same bo rodzice nie moga wrocic z warszawy bo JEDEN pospiech sie nie zatrzymuje?

sa jacys ranni w tej bitwie? zwyciezyliscie? czy po prostu narobiliscie szumu, nawet p blaszczyk raz smignal zeby zaakcentowac swoja obecnosc i to wszystko?

zakladajac ze waszym celem bylo narobienie szumu to tak osiagneliscie cel.. ale zeby z ludzi debili robic, ze to wszystko w ich interesie to juz jest podle.. ale czego wymagac od PISowskich pieniaczy......

(2012/12/18 09:18)
Weź człowieku się utop i przestań perfidnie kłamać. To że w sobotę z Sochaczewa do Torunia jechało się ponad 4 godziny , to że nie można normalnie  dotrzeć do pracy i z pracy to tylko i wyłącznie zasługa waszego kretyna ministra, i to że Warszawa dzisiaj jest cała sparaliżowana komunikacyjnie z powodu opadów 12cm śniegu to zasługa pani Prezydent również z PO. Koło bałaganu zrobionego przez rząd nieudaczników  obecnego Premiera trzeba robić szum ,  notabene opozycja jest od tego aby pokazywać społeczeństwu błędy rządu i ten cały bajzel który zrobili.

(2012/12/18 09:49)

olaf.... dziekuje!! uswiadomiles mnie

do dzis myslalem ze pekajace szyny, zasypane zwrotnice, to ze pociagi sie spozniaja to wina PKP a to jednak premier macza w tym palce i rzad!!! jak czlowiek moze byc taki ograniczony zeby tego nie zauwazyc :P

(2012/12/18 10:08)
A to chyba Minister Nowak odpowiada za kolej , czy nie? Zresztą u was odpowiedzialności żadnej nigdy nie było.

(2012/12/18 10:41)
 I gdzie masz obfite opady śniegu? Jest normalna zima bez niespodzianek, kilkucentymetrowy śnieg i mróz -1.5 stanowi dla was problem jak zima stulecia, nie ośmieszaj się

(2012/12/18 10:47)
No tak za rządów pis-ów nawet zima sprzyjała wielkiemu, miłościwemu, podziwianemu przez wszystkich Jarosławowi. Pociągi jeżdziły punktualnie i co 5 min. zatrzymywały się TGV na stacji w Sochaczewie.

Olaf gamoniu,
sprawdz dlaczego coraz mniej pociągów zatrzymuje się na stacji w sochaczewie  - bo za każdy postój pociągu pośpiesznego na stacji ( nie docelowej przy przesiadkowej) płaci miasto, a jeżeli jak burmistrz miasta wycofał się z finansowania to pociągi się nie zatrzymują.

Udawanie że to nie jego wina jest delikatnie mówiąc słabe !!!
I dlaczego podpisów nie zbierali we wrześniu czy pażdzierniku kiedy można było jeszcze coś załatwić !!!

(2012/12/18 11:16)

podlapali temat od podroznych, malecki przycial w pospiechu ze zbieraja podpisy.. pomyslal: szitmadafaka.. dobry pomysl na promocje.. zrobmy szopke pod stacja teraz i tak nic nie da ale... uslysza o nas!

wszystkiefajnechlopaki - przyznaje racje

(2012/12/18 11:24)

masz racje.. niech robia co chca.. maja do tego prawo ale wiesz co przezywam? to ze wiele ludzi daje sie nabierac na takie cos, ze zeruja na bezmyslnosci i najwnosci ludzi... paradoksalnie mowia nam o zaufaniu o altruizmie a zmielą mozg, przetrzepią szarego czlowieka aby ugrac cos dla siebie...

takie sobie wykreowalismy elity....

(2012/12/18 12:03)
Takie sobie wykreowaliśmy, i to co napisałeś działa i odnosi się do wszystkich stron,opcji politycznych, notabene hasło Polskiej Partii Pracy brzmi: "Oni się kłócą a my walczymy"
 I ja apeluję z tego miejsca z okazji Świąt Bożego Narodzenia do twojego Premierunia i Prezesunia :" Wy skończcie wreszcie te wojnę Polsko Polską", czas zająć się ważniejszymi sprawami  , w Polsce jest tyle problemów i np. zgadzam się z tym co mówi Minister Boni że kluczem do większości problemów naszego kraju jest praca dla ludzi, bo praca to wartość dodana , to pkb to składki zdrowotne, społeczne,emerytalne itd, ale minister tylko mówi a co robi żeby tej pracy było więcej?. Co prawda rząd obiecał iż będzie próbował  ratować ewentualnie upadające firmy, trzymam za słowo niech tak się stanie.

(2012/12/18 16:17)

gdyby posel malecki wraz z burmistrzem nie patrzyli na sprawe tak egoistycznie to moze by zauwazyli o co w tym nie zatrzymywaniu sie w sochaczewie chodzi.

dwa pociagi ktore po zmianach nie zatrzymuja sie w warszawie jezdza puste. w tygodniu w jednym wagonie potrafi jechac tylko kilka osob. obawiam sie ze caly zamysl TLK to nie tylko zlikwidowanie postojow w sochaczewie ale mysle ze zlikwidowanie calego polaczenia.

trzeba spojrzec dalej niz socho: pociag TLK 16,05 z zacho przed zmianami zawalony do sochaczewa, lowicza, malo osob do kutna potem do konca pusty. nie oplaca sie utrzymywac linii gdzie oblozenie jest na 1/4 drogi. wymyslili wiec ze najpierw usuna maly problem kiluset ludzi z socho zeby sie nie burzyli a nastepnie z prozaicznego powodu NIERENTOWNOSCI bo tym pociagiem juz prawie nikt nie jezdzi - zamnka cale polaczenie.

dodam ze TLK nie moze realizowac polaczen lokalnych i nie ustawia pociagu na trasie WSCH - SOCH badz chocby LOWICZ

(2012/12/19 10:25)
kacpersky ty jesteś chyba nienormalny jakiś, jak pociągi mają nie jeździć puste skoro nie zatrzymują się na stacjach?, tym pociągiem akurat jeździło sporo ludzi wracających z pracy. Weź człowieku pomyśl zanim coś napiszesz.

(2012/12/19 11:22)
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Przez takich zdrajców tobie podobnych i  do  tej bandy którą POpierasz doszło do rozbiorów.

Idąc dalej waszym tokiem myślenia powiecie zaraz że Polskę trzeba zlikwidować bo jest nierentowna. Tylko kto do tego doprowadził, kto zrujnował i wyprzedał za bezcen całą gospodarkę,przemysł, banki itd? Odpowiem ci PO w poprzednich wcieleniach KLD , następnie Unia Wolności , teraz przepoczwarzyli się w PO cdn nie będzie. Następna kadencja to jakieś 3 rzędy w ławach sejmowych, jakaś kanapowa opozycja.
  Człowieku lecz się na nogi bo na głowę już za późno.

(2012/12/19 11:41)