Poszukiwany architekt wnętrz

/ 5 odpowiedzi
Witam,

Razem z żoną szukamy kreatywnego architekta wnętrz, który pomógłby nam w wykończeniu i aranżacji naszego domu (okolice Sochaczewa). Czy macie Państwo jakieś doświadczenia z lokalnymi usługodawcami, słyszeliście o kimś działającym na naszym rynku? Będziemy wdzięczni za wszelkie propozycje, komentarze i opinie.
Pozdrawiam,
PF

Młody i kreatywny zespół projektantów z chęcią podejmie się zlecenia na kompleksowe zaprojektowanie wnętrz.. Projektujemy wnętrza prywatne, biurowe oraz komercyjne. Wykonujemy projekty koncepcyjne, wykonawcze oraz wizualizacje. Doradzamy w wyborze materiałów wykończeniowych oraz elementów dekoracyjnych.wytyczne elektryki, hydrauliki, detale.

(2011/04/05 12:13)
jeśli chodzi o kuchnie to polecam www.kukiełka.eu, p. Jarosław Kukieła

urządzam co prawda mieszkanie w Wwie, ale po obejrzeniu w rzeczywistości kilku prac p. Jarosława zdecydowałam się skorzystac z jego oferty. Strona internetowa nie oddaje w pełni oferty firmy, najlepiej kontaktowac sie bezpośrednio z właścicielem.

Powodzenia!

Wykańczanie mieszkania to naprawdę ciężka praca :))

(2011/04/06 00:05)
sanmarino @: wielkie dzięki, już zerkam na tę stronkę, co do urządzania, jesteśmy właściwie w trakcie tego procesu i to naprawdę ciężka sprawa, żeby nie spaprać nic ;-)

wystrojwnetrz @: dziękuję, napisałem Pani odpowiedź na skrzynkę wewnątrzportalową, proszę o odpowiedź albo podanie e-maila, tak będzie wygodniej

Pozdrawiam,
PF

(2011/04/06 10:20)
Witam,Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne, Proponuję moją pomoc. Jestem inż. arch. i zajmuję się kompleksową aranżacją wnętrz. Zachęcam do kontaktu mailowego, prześlę moją ofertę: wnetrza@rocketmail.comPozdrawiam,Magdalena K.

(2011/04/18 10:20)
Witam, Wysłałam Państwu wiadomość na skrzynkę. Jestem projektantką wnętrz, z wykształcenia architektem a także założycielką autorskiej Pracowni projektowania wnętrz. Zapraszam do kontaktu: 608 322 626 lub mailowo: kontakt@daart.pl

(2011/04/26 16:32)