Poszukiwany stolarz - meble kuchenne

/ 5 odpowiedzi
Tak jak w tytule, szukam dobrego stolarza ewentualnie firmy zajmującej sie robieniem mebli kuchennych na wymiar. Kogo polecacie, najlepiej z Sochaczewa i okolic.
Było już forum na temat mebli może je znajdź i tam poszukaj...ja zamawiałam meble w sklepie na  Batorego nie pamiętam nazwy ale obok jest sklep elektryczny. Meble wykonane były ok i ceny równiż były w miarę. 

(2013/02/28 14:45)
Na Batorego jest Pilarski Meble robią tylko na zamówienie. Meble fajne tez u nich zamawialiśmy z żoną meblle kuchenne i naprawde jesteśmy bardzo zadowoleni...o stolarzu żadnym nie słyszałem ale jeszcze na zamówienie meble to chyba robią na pokoju albo żeromskiego nie wiem co to za ulica ale na przeciwko warki chyba to jest i też na przeciwko straży .

(2013/02/28 15:30)
Witam,
prośba o opinie na temat zakładu "Meble Gałwa" z Radomska (przyjeżdzają na rynek w Sochaczewie). Czy może ktoś korzystał z usług tej firmy i może się wypowiedzieć na temat jakości mebli, jakości montażu, itd.

(2013/03/16 22:42)
=ja też brałam z Radomska firmę - stoją w piątki na rynku w Sochaczewie i nazywa się Meble Minecki - ja jestem z nich zadowolona - doradzają , nie wpchają nic na siłę - robią to co klient od nich oczekuje. i nie są drodzy

(2013/03/18 09:31)
My w lipcu robiliśmy kuchnie pod zabudowę w bloku i postanowiłam podzielić się opinią.
Zdecydowaliśmy się na firmę Pilarski Meble z ul. Batorego.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, panowie terminowi, sumienni, dokładni słuchają co chce klient!
Cena ustalona na początku przy podpisaniu umowy, nie ulegała zmianie mimo iż po drodze parę drobiazgów zmieniłam/dodałam. Pan montujący to złoty człowiek przykłada się do swojej pracy i stara się zrobić wszystko jak najlepiej :)
Jesteśmy zadowoleni i POLECAMY!

(2013/11/20 09:42)