Pozdrowienia dla śmieciaży z granatowej astry

/ 25 odpowiedzi
Witam, chciałbym pozdrowić dwóch młodych Panów z granatowej astry kombi o numerach WSC26YU, którzy jadąc 20.03.2014 w miejscowości Kożuszki Parcel przed światłami po konsumpcji Mcdonalda pozbyć się śmieci przez okno samochodu (szanuje fakt zachowania czystości w granatowym astrolocie) dobrze, że śmieci wyrzucili od strony kierowcy to inni kierowcy mieli możliwość sprawdzenia swojego refleksu (wielkie dzięki). Rozumiem fakt podekscytowania odwiedzinami tak wspaniałej restauracji, która de-facto nie dawno powstała. Rozumiem, że dla niektórych mieszkańców obrzeży Sochaczewa Mcdonald jest wykwintną restauracją, co nie upoważnia do wywalania śmieci gdzie popadnie. Oczywiście nie chce tym postem urazić osób które szanują naszą przyrodę  i zieleń :)

Jeszcze raz pozdrawiam chłopaków z astrolota, których śmieci wpadły centralnie pod mój samochód.
To musieli być rasowi "Krejzole", co po takiej akcji przybijali sobie piątkę że tak balansują na granicy prawa... ehhhh wiejskie kocmołuchy z wąsami pod paznokciem. Proponuję namierzyć to auto i namalować siuraka im na przedniej szybie... markerem... :)

(2014/03/21 13:14)
Może chcieli się podzielić i wśród resztek był niedojedzony wieśniak tfu wieśmac.
Tylko za daleko jechałeś i nie złapałeś.
Jakbyś jechał na zderzaku jak inne astroloty to byś zdążył złapać  ;)

(2014/03/21 13:15)
A ja pozdrawiam pana w kapeluszu który postawił swoje auto na chodniku przy ul Pokoju tarasując nim przejście pieszych. Tam jest monitoring można sprawdzić dodam tylko że to auto było wysokie, szerokie i czarne a właściciel gruby niski ale tego samego koloru co auto i w kapeluszu...:)

Karol

(2014/03/21 14:19)
Przyłączam się do pozdrowień - wszystkim idiotom, którzy parkują na przejściu dla pieszych naprzeciwko dworca PKP życzę dużo zdrowia (bo na rozum już za późno).

(2014/03/21 15:13)

(2014/03/21 16:36)
Zamiast alkotestów w pojazdach należało by obowiązkowo zamontować rejestratory obrazu i wtedy postępowanie takich "leszczy" mieli byśmy na filmiku i ktoś mógł by zrobić z tym porządek.

(2014/03/21 17:21)
no i własnie przez takich podobnych do opisanego zdarzenia wieśmaków mamy bałagan w mieście i ktoś inny się czepia że służby burmistrza nie sprzątają.

(2014/03/21 20:25)

KAT
Zamiast alkotestów w pojazdach należało by obowiązkowo zamontować rejestratory obrazu i wtedy postępowanie takich "leszczy" mieli byśmy na filmiku i ktoś mógł by zrobić z tym porządek.

no ta.najlepiej leciec na komede i podpier...c

(2014/03/21 22:11)
Kacie, jeżeli trafił byś na mnie wyrzucając śmieci w przydrożnym rowie to wcisnął bym ci je ......
Skoro nie przeszkadza ci syf to podaj adres i zaproś wszystkich troli niech przywożą te reklamóweczki do ciebie, no chyba, że sam wozisz je do lasów !!!

no ta.najlepiej leciec na komede i podpier...c

(2014/03/22 10:11)

KAT
moja wypowiedz dotyczy biegania na komede i podpier...
a nie wychowania i kultury osobistej ludzi wywalajacych smieci gdzie podpadnie

(2014/03/22 10:22)
A według mnie to jest obywatelski obowiązek.
Widzisz śmiecia który łamie prawo i sam sobie z tym śmieciem nie poradzisz to idziesz do odpowiedniej instytucji.

(2014/03/22 12:22)

KAT
wyjasnim zatem co według ciebie oznacza tak szeroko rozumiany obywatelski obowiązek.
np.czy w sytlacji kiedy jedzies autostrada 140 i ktos cie wyprzedzi to tez to zglaszasz na policjie ?

(2014/03/22 13:19)
dobrze facet napisał, powinno się pozbierać, dogonić i wrzucić im to z powrotem do auta jeszcze w ryj dać.

(2014/03/22 15:15)
wyjasnim zatem co według ciebie oznacza tak szeroko rozumiany obywatelski obowiązek.
np.czy w sytlacji kiedy jedzies autostrada 140 i ktos cie wyprzedzi to tez to zglaszasz na policjie ?

Widzę że chyba ubodło kolegę.
Czyżby astrolot to koledzy?

(2014/03/22 15:34)

KAT
nie znam tych z astry i neguje takie zachowanie
smieci do lasu tez nie wywalam bo nie ma to sensu gdyz place za ich wywoz
(nie za m3 a za osobe wiec glupota jest wywalanie smieci gdzie popadnie )
 poprostu nie lubie konfitury

(2014/03/22 17:11)
W lesie w Kozłowie Biskupim jest tak samo, zatrzymują się samochodami jedzą, piją , a syf po sobie zostawią. Cała kupa toreb, butelek wala się po poboczu. Chamstwo i tyle, brak kultury, najlepiej wywalić , gdzie po padnie i mieć w samochodzie czysto. Ciekawe, czy jeden z drugim w domu też takie ma porządki, ludzie jak dzicz. Mamy trochę zieleni uszanujmy ją, bo niedługo nie zostanie nam nic.

(2014/03/22 18:40)
nie znam tych z astry i neguje takie zachowanie
smieci do lasu tez nie wywalam bo nie ma to sensu gdyz place za ich wywoz
(nie za m3 a za osobe wiec glupota jest wywalanie smieci gdzie popadnie )
 poprostu nie lubie konfitury

Podaj mi swój adres. Będę Ci rzucał śmieci. I ani waż się mnie zadenuncjować.

(2014/03/22 19:18)

KAT
chyba masz doswiadczenie w tym temacie
a moze  nie masz podpisanej umowy smieciowej i ze chcesz mi swoje smieci podrzucac
     wywala je na warszawska 23
i uwierz - napewno cie nie podpir...
a jak bedziesz moze kiedys przechodzil przez jezdnie w miejscu do tego nie wyznaczonym
to pozniej rowniez nie zapomnij wpasc na komede z prosba o mandat.

(2014/03/22 19:35)
Ka-cie, to o czym piszą tu internauci to nie inwigilacja ale normalny odruch w walce z "trolami", sorry ale to ty jesteś cały czas nakierowany negatywnie na tzw. donosicielstwo ale to twój problem i sam go musisz rozwiązać. Masz coś na sumieniu, że tak obawiasz się postawy obywatelskiej" ?

chyba masz doswiadczenie w tym temacie
a moze  nie masz podpisanej umowy smieciowej i ze chcesz mi swoje smieci podrzucac
i uwierz - napewno cie nie podpir...
a jak bedziesz moze kiedys przechodzil przez jezdnie w miejscu do tego nie wyznaczonym
to pozniej rowniez nie zapomnij wpasc na komede z prosba o mandat.

(2014/03/23 00:20)

(2014/03/23 10:08)
chyba masz doświadczenie w tym temacie
a możne  nie masz podpisanej umowy śmieciowej i ze chcesz mi swoje śmieci podrzucać
i uwierz - na pewno cie nie podpir...
a jak będziesz możne kiedyś przechodził przez jezdnie w miejscu do tego nie wyznaczonym
to później również nie zapomnij wpaść na Komeda z prośbą o mandat.

Błahahaha ;-) DOBRE!!!! KAT pozdrawiam i popieram!!!!!!

(2014/03/23 18:33)
zawsze twierdziłe,że jedzenie z MC-a ogłupia i bardziej niszczy szare komórki niż alkohol

(2014/03/25 15:20)
Kolejny nawiedzony.

(2014/03/25 16:14)
       Masz numer człowieku, widziałeś zdarzenie, dlaczego więc nie zgłosisz tego faktu tam gdzie trzeba tylko wylewasz żale na forum, a jeśli to cię tak bulwersuje to czy posprzątałeś po nich?

(2014/03/25 19:12)