POŻYCZKA CHWILÓWKA SOCHACZEW

/ 8 odpowiedzi
Chcę kredyt a wszędzie jakieś chwilówki o co z tym chodzi !!!???

Chwilówka to pożyczka np. na miesiąc na 15 dni zalezy od kwoty i instytucji finansowej chyba. Taka gdzie chyba nie sprawdzają Cie w BIKu nie potrzebują zaświadczenia o dochodach itp. Raczej takie gdzie płacisz spore koszta takiej pożyczki. Chyba tylko w SKOKach nie jest z nimi aż tak tragicznie, choć też nie we wszystkich SKOKach,

(2011/05/11 15:23)
aha to po chwilówkę np najlepiej do Skok-u iść ?

(2011/05/11 15:28)
A wie ktoś może czy warto iść do czegoś takiego jak Pośrednictwo Finansowe ? Bo sporo tego na Sochaczewie i ponoć mają różne Banki w ofertach ? Że zaletą ich jest podobno ,że nie trzeba wszędzie latać tylko u nich wszystko sprawdzą ....

(2011/05/11 15:31)
aha to po chwilówkę np najlepiej do Skok-u iść ?

zależy do którego :) u nas chyba dwa są choć może i jeden, bo niektórzy tego najsłynniejszego to już jak bank traktują, co mnie akurat nie dziwi.
Nie ma reguły, trzeba czytać oferty i patrzeć na koszta pożyczki nie tylko na oprocentowanie i łatwość załatwienia sprawy. SKOKi, banki w ogóle instytucje finansowe są różne i trzeba patrzeć na różne oferty, bo w jednym oprocentowanie sporo niższe a koszta dużo większe.
Co do konkretnego pośrednictwa finansowego to nie pomogę, bo znam jedną osobę, która się tym zajmuje i nie bierze za to pieniędzy, więc zawsze uderzam do niej. Jakby co polecam. Namiary na privie mogę dać. Gwoli wyjaśnienia nie jest to osoba ani z mojej rodziny ani nawet bliższych znajomków rodziny :) po prostu jestem z niej zadowolony :)

(2011/05/11 15:57)

Mam znajomego który często bierze chwilówki - a bo święta, a bo w samochodzie trzeba coś naprawić - powód zawsze się znajdzie.

(2017/04/14 05:53)

(2017/04/30 08:47)

Ja brałam chwilówkę online na WONGA.COM i na FILRUM.PL . Były to jednorazowe sytuacje gdzie spłaciłam zadłużenie w ciągu miesiąca i nie poniosłam żadnych dodtakowych kosztów - żadnej prowizji itp. 1000 pożyczony - 1000 zwrócony.

(2017/05/11 15:52)