POŻYCZKA CHWILÓWKA SOCHACZEW

/ 10 odpowiedzi
Chcę kredyt a wszędzie jakieś chwilówki o co z tym chodzi !!!???

Chwilówka to pożyczka np. na miesiąc na 15 dni zalezy od kwoty i instytucji finansowej chyba. Taka gdzie chyba nie sprawdzają Cie w BIKu nie potrzebują zaświadczenia o dochodach itp. Raczej takie gdzie płacisz spore koszta takiej pożyczki. Chyba tylko w SKOKach nie jest z nimi aż tak tragicznie, choć też nie we wszystkich SKOKach,

(2011/05/11 15:23)
aha to po chwilówkę np najlepiej do Skok-u iść ?

(2011/05/11 15:28)
A wie ktoś może czy warto iść do czegoś takiego jak Pośrednictwo Finansowe ? Bo sporo tego na Sochaczewie i ponoć mają różne Banki w ofertach ? Że zaletą ich jest podobno ,że nie trzeba wszędzie latać tylko u nich wszystko sprawdzą ....

(2011/05/11 15:31)
aha to po chwilówkę np najlepiej do Skok-u iść ?

zależy do którego :) u nas chyba dwa są choć może i jeden, bo niektórzy tego najsłynniejszego to już jak bank traktują, co mnie akurat nie dziwi.
Nie ma reguły, trzeba czytać oferty i patrzeć na koszta pożyczki nie tylko na oprocentowanie i łatwość załatwienia sprawy. SKOKi, banki w ogóle instytucje finansowe są różne i trzeba patrzeć na różne oferty, bo w jednym oprocentowanie sporo niższe a koszta dużo większe.
Co do konkretnego pośrednictwa finansowego to nie pomogę, bo znam jedną osobę, która się tym zajmuje i nie bierze za to pieniędzy, więc zawsze uderzam do niej. Jakby co polecam. Namiary na privie mogę dać. Gwoli wyjaśnienia nie jest to osoba ani z mojej rodziny ani nawet bliższych znajomków rodziny :) po prostu jestem z niej zadowolony :)

(2011/05/11 15:57)

Mam znajomego który często bierze chwilówki - a bo święta, a bo w samochodzie trzeba coś naprawić - powód zawsze się znajdzie.

(2017/04/14 05:53)

(2017/04/30 08:47)

Ja brałam chwilówkę online na WONGA.COM i na FILRUM.PL . Były to jednorazowe sytuacje gdzie spłaciłam zadłużenie w ciągu miesiąca i nie poniosłam żadnych dodtakowych kosztów - żadnej prowizji itp. 1000 pożyczony - 1000 zwrócony.

(2017/05/11 15:52)
Ja to się zastanawiam jak się oplacają te wszystkie reklamowane darmowe pożyczki

(2018/04/02 10:16)
Jakoś im sie opłacają :) Tak naprawdę konkurencja na rynku pożyczek jest bardzo duża. Firm jest sporo. Aby się wyróżnić firmy oferują przeróżnego rodzaju promocje. Na przykład wspomniane darmowe pożyczki. Firm pożyczkowych prywatnych jest bardzo dużo. Warunki maja bardzo różne.
http://www.forum-kredytowe.pl/f150/
Warto jest jednak dopytać się o konkretną ofertę na forum o pożyczkach. Tak aby mieć pewnosć czy chce się w coś takiego pakować czy nie.

(2018/04/06 08:47)