praca mfo opinie

/ 2 odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś może wypowiedzieć sie na temat pracy w firmie mfo na stanowiskach operator, pomocnik operatora, mechanik? Czy warto podjąc tam prace? czy po 3 miesięcznym okresie próbnym zatrudniają na umowę o pracę? 

Ja pracowałem kiedyś jako operator/pomocnik operatora, ale krótko, bo to była moja taka przejsciowa praca, nie zamierzałem tam zostać na dłużej na tym stanowisku. Nie zaproponowali nic więcej, a znalazłem inną lepszą pracę więc odszedłem.

Praca OK, ludzie OK. Teraz to troszkę więcej sie zrobiło tych hal i najprawdopodobniej więcej ludzi. generalnie było OK.

(2018/02/16 09:10)

Witam Pani Moniko,

w pracy na stanowiskach, o które Pani pyta, ze względu na ciężkość pracy bardziej sprawdzają się mężczyźni. Mamy jednak nadzieję, że w przyszłości na produkcję będziemy mogli zatrudniać również kobiety. Jeśli chciałaby Pani zobaczyć jak wygląda praca w naszej firmie proszę wysłać CV. Zaprosimy Panią na spotkanie i oprowadzimy po produkcji jak każdą osobę, która zapraszana jest na spotkanie rekrutacyjne.

Czy warto jest podjąć pracę w naszej firmie? Na to pytanie myslę, że każdy pownienien sam sobie odpowiedzieć przepracowując jakiś czas w firmie. Mamy wielu pracowników, którzy są zadowoleni z pracy ale jak wszędzie są też osoby, którym coś przeszkadza.

Jeśli chodzi o umowy większość pracowników po 3 miesięcznym okresie próbnym zatrudnianych jest na umowy o pracę. Jeśli pracownik w okresie próbnym od samego początku angażuje się w pracę skracamy ten okres do 2 miesięcy.

(2018/02/21 09:03)