Praca na ul.żeromskiego dla młodych ludzi

/ 27 odpowiedzi
Już dawno myślałam o tym żeby opisać tą sytuację. Według mnie ktoś powinien się bliżej tym zainteresować. Jednak piszę przede wszystkim po to, żeby ostrzec ambitnych młodych ludzi poszukujących pracy. Jak się okazało, już ktoś to zrobił przede mną, link na końcu posta.     Wiadomo, że z pracą jest lipa, możesz mieć mature, studia, certyfikaty, szkolenia, prawo jazdy i odbyte praktyki ale pracy nie widać. Jedyne co można zrobić to załapać się na chwile do jakiegoś sklepu w Sochaczewie, albo odrazu jechać do Błonia czy innych od Sochaczewa do Warszawy miejscach po drodze, na magazyny itd.
Na ul. Żeromskiego w sklepie z art. papierniczymi, zabawkami itd, szanowna Pani Axxxx, zatrudnia młode osoby na wyzysk gorszy niż w obozie pracy. Znęca się psychicznie, do tego nie płaci. Zostałam przyjęta na tydzień, powiedziano mi, że po tygodniu porozmawiamy o pieniądzach. Sytuacje przez ten tydzień bywały najróżniejsze. Byłam traktowana jak śmieć. Nie odeszłam pierwszego dnia, tylko dlatego że pracowała tam chwile wcześniej moja dobra koleżanka, więc jakby razem pracowałyśmy (o rozmowach w pracy nie było mowy). Chodziłam jak myszka w zegarku żeby się nie narazić. Zależało mi żeby dostać kase i spadać po tym tygodniu, więc nie chciałam wchodzić w żadne konflikty. Baba prawdopodobnie cierpi na przerost ego, albo zwyczajnie na schizofrenie. Opowiada rzeczy ze swojego prywatnego życia, skarży się na męża, wyzywa jego i krzyczy na dzieci. Obgaduje rodzinę i teściową. Mogłabym teraz wiele o niej napisać, bo historie życia też ma nieciekawą ale nie będę zniżać się do jej poziomu. W każdym razie, wiem, że sytuacja niektórych zmusza do podjęcia pracy na próbę w takich miejscach. Sama odbierałam tam CV od dziewczyny szukającej pracy, która miała magistra i jakieś kursy. Niewarto poniżać się, jak się okazało za ---->4zł z kawałkiem (jest to po ok.10 godzin dziennie, otwarcie sklepu plus godzina przed otwarciem i po otwarciu). Za tydzień pracy odstałam 200zł z kawałkiem. Zwolniła mnie w ten sposób, że podeszła do mnie kiedy wycierałam półki, rzuciła mi kwitek do podpisania. Jak zobaczyłam sume to mnie zatkało, ale to był też dzień w którym sama zadecydowałam że będzie ostatni w tym piekle, więc podpisałam bez słowa, zabrałam kase i wyszłam bez słowa. Praca tam polega przede wszystkim na tym że ciągle sprzątasz, nawet jeśli nie ma co. Nie daj boże zapytać ją co masz robić. Jeśli ci sie przyfarci to stoisz za kasa przy ktorej nie ma szans na chwile na odejscie, siku ani zjedzenie, nic. Kiedy ulozysz cala polke od gory do dołu, i niewazne ze robisz to dwa dni, ona potrafi wszystko zrzucic, bo nie podoba jej się półka. Wszystko jest wg jej WIDZIMISIE. A i jeśli już niesiesz CV to nie zakladaj szpilek, bo po wyjsciu, nadrze sie na męża ze niema prawa Cie zatrudniać bo jesteś zbyt seksi, albo ładna. Tego było więcej, wszystko wyżej z tego co ja osobiście widziałam, słyszałam, jak byłam traktowana. Od mojej "wypłaty" odliczyła mi - 13zł za durną paczke, której nie zabrał kurier, bo to była MOJA WINA.
Alkohole naprzeciw, są jej męża, ale to nieważne. Bo przecież babsko sie wtraca do wszystkiego. Też mogłabym przytoczyć historie z tamtego miejsca, ale nie chcę aby znajoma miala kłopoty jesli ktos nieodpowiedni przeczyta moj post, w każdym razie ABSURD. Ja moge podpisac sie imieniem i nazwiskiem jesli to konieczne :) Swoja droga ta wredna baba tez potrafi rozwalić ploty na swoje pracownice, też mam przykład.
I naprawdę. Naprawdę to miejsce to wyjątek, ja wiem, że w wielu miejscach są surowi i wymagający pracodawcy. Że jest duży przemiał ludzi. Ale to nie powód żeby krzyczeć na kogoś, zwracać się do niego w trzeciej osobie, mieć pretensje o co by się nie zrobiło. Obgadywać klientów, krzyczeć na ciebie przy nich, poniżać. Pracownik do wszystkiego. Atmosfera -101%.

http://forum.e-sochaczew.pl/forum,sklepy-z-niemila-obsluga-w-naszym-miescie,59316,25.html

Uważajcie gdzie sie zatrudniacie, nie dajcie sie zrobic w bambuko. Ona wie ze tam zawsze ktos przyjdzie, co tydzien ktos inny i ma posprzatane i na kim sie wyrzyć. Niedaj sie ponizać za murzyńskie grosze!!!!!! Na magazynie zarobisz ponad dwa razy tyle pieniedzy i beda Cie lepiej traktować.

I jeszcze jedno. Nie mam na celu zrobić jakiejś ogromnej antyreklamy, jest mi obojętne co tam się teraz dzieje. Ja mam prace, nawet bliżej niż tam bo w Trojanowie, we wspaniałej firmie, pełen profesjonalizm, nie mówiąc o tym że świetni ludzie i płaca taka jak oczekiwałam. Po prostu szkoda mi, kiedy pomyślę, że ktoś młodszy ode mnie, zaraz po szkole może tak zrujnować sobie psychikę, a niewarto.
peace.
Up mam nadzieje ze to dotrze do was.

(2013/11/13 20:24)
Witam

Weronikanina
W 100% procentach zgadzam się z Twoim postem na temat Chrabianki z Warszawy,co jej sie tam nie ułożyło-postanowiła szukać szczęścia w Sochaczewie.Włascicielka nie ma za grosz szacunku do ludzi,zero poszanowania dla drugiej osoby.Bardzo się dziwię,że wogóle jeszcze ktokolwiek tam chodzi do pracy!!!ale z drugiej strony Panna bardzo  dobrze zna sytuację na sochaczewskim rynku i dosłowanie wie,że zawsze ktoś do niej przyjdzie pracować,tydzień,dwa,miesiąc i będzie się jakoś kręciło po bardzo małych kosztach i wyzysku!!!!!

Wydaje mi się,że osób wyzyskiwanych przez ową Panią jest bardzo dużo w Sochaczewie.
Chrabiance wydaje się,że ma pieniądze to może robić co chce w Sochaczewie i bezkarnie szykanować i ogłupiać ludzi...........
Mam nadzieję,że większość ludzi wkońcu spojrzy bardziej przychylniej na Pani zachowanie i oczywiścię przełoży się to na wiekszy obrót w Pani super-extra sklepie............

Pozdrawiam

(2013/11/13 21:11)
Witam,coraz częściej czytam o pracodawcy w tym sklepie,słyszałam już rok temu o tej pani sory,babie i zastanawiam się czy jakaś pracownica nie może złożyć oficjalnego zawiadomienia choćby do Państwowej Inspekcji Pracy.Jedna ich wizyta wystarczy żeby nakryła się kopytami.Ludzie zróbcie coś żeby jakoś przerwać tę chorą sytuację bo nie robiąc nic dajecie jej na takie zachowanie przyzwolenie.

(2013/11/14 13:42)
No proszę ile ciekawych rzeczy się można dowiedzieć.Trzeba było ją nagrać na dyktafon.....może by się baba nauczyła szacunku do pracowników.Zawsze mnie zastanawiało dlaczego tam co chwilę potrzebują pracownika ,a wiadome jest im większy przemiał tym bardziej podejrzane że coś nie gra..Zazwyczaj tam gdzie warunki pracy są wporzadku to pracownicy trzymaja sie latami przykład;sklep Bejbi,xxl,look at me nie pisząc juz te wszystkie LUXy-tam pracują babki od poczatku powstania sklepu.

(2013/11/16 12:33)
gówno. ona nie ma pieniedzy wszystko na sklepie jest na fv dlugoterminowych jak sie sprzeda to zaplaci. handlowcy, ktorzy przyjezdzaja to nie z nowym towarem tylko po kase ktora wisi i przy okazji odebrac dlug. pani rowniez z oplatami za swoj dom nie wyrabia. jak trzeba placic bo cos wylacza to jest szukanie pieniedzy na sile po kasach w sklepie papierniczym i alkoholowym plus wyciaganie z konta za platnosci kartami. wszystko jest na Arka formalnie bo pani Aneta miała jakies tam juz nie pamietam jakie problemy ze nie moglo to byc na nia ale ostatnie slowo naalezy do niej.jest to osoba rozwiazla 3 dzieci kazde z innym i nadchodzace rowniez nie wiadomo czyje. ale najlepiej jest obgadywac osoby przychodzace do pracy za darmo w zmechaconych swetrach i z tego powodu je zwalniac.
Jest to osoba ktora powinna podjac jakies leczenie psychiatryczne i seksuologiczne bo ten temat byl roznie czesto poruszany do osob ktorych w ogole nie zna :) 
Cham, świnia i swołocz.
Pozdrawiam :)

(2013/11/16 16:35)
do -kasiachdx,pisze się "goowno",kultura obowiązuje,dalej-co znaczy że "ma troje dzieci ,każde z innym,nadchodzące też nie wiadomo z kim"(pod łóżkiem leżałaś?) ,i ostanie zdanie --"cham,świnia i swołocz"? ależ ta kobieta Tobie za skórę zalazła!!!!,dobieraj słowa,nawet jakby to ostatnie dziecko miało być z Twoim mężczyzną,swoją drogą co to za sklep? może się tam przejdę-reklama działa!!

(2013/11/16 19:46)
dla odprężenia (szczególnie chłopaków i mężczyznów),w 1,38 i parę ujęć dalej widać że Natalia zapodziała gdzieś stringi i inne majtasy,Natalia Oreiro,chłopczyca taka (pierwowzór ""Brzyduli Uli"",pół żołdu bym za nią dał, Utwór pochodzi z albumu "Natalia Oreiro" oraz serialu "Zbuntowany anioł".http://www.youtube.com/watch?v=gn2CnrxMEJ4&list=RDRvAhzaXa97g

(2013/11/16 21:07)
haha , natalia :) pod lozkiem nie lezalam i przescieradlem tez nie bylam bo nie musialam, gdyz ow dama sama sie tym pochwalila :) na dodatek skoro chcesz pominac fakt ze kazde dziecko ma z kim innym (napewno nie z moim facetem , moze z toba) to kazdy z jej partnerow - mezow bil ja i sie znecal.
Pani ktora uwaza sie za przedsiebiorcza, dorosla  i rozsadnie powazna tak sie nie zachowuje :)

(2013/11/16 21:25)
aha i tak zalazla mi za skore masz racje. jest pojebana blondyna (jak ci moj wulgaryzm przeszkadza to masz problem). Jezeli 216h przepracowanych w m-cu to dla ciebie norma i wyplata jest mniejsza niz 1000zl to szczerze wspolczuje. mysle ze wiecej nic dodawac nie musze, jednak nie ukrywam ze sprawia mi to wielka frajde tak przy okazji ;)

Sklep KUBUŚ Sochaczew, ul. Zeromskiego ( na przeciwko PLAY i Alkohole Exslusive )

Raz jeszcze serdecznie pozdrawiam pania Anete ;)

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=JRxRY4wzMmLLLM&tbnid=5DHPeEdm5YuIpM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.e-sochaczew.pl%2Fsochaczewianin%2C13178&ei=DN6HUv2tIcnX0QWm14GABA&bvm=bv.56643336,d.bGE&psig=AFQjCNE8rm8LPRVP6qtIBc5zmSdI-DeK3w&ust=1384722272450620
dzis pani wyglada inaczej, ale ten kurewski wzrok zostal do dzis ;)

(2013/11/16 22:07)
do kasiachdx-nie nerwuj sie,jakby mnie ktoś tak za skórę zaszedł też bym go obgadał,przestrzegł innych,takie młode wilki--wadery--widzisz jakich słów ja używam zamiast napisać -suki-?(sorry-bizneswoman),i  tak taką dosięgnie kiedyś ręka sprawiedliwości ludowej,amen,pozdrawiam

P/S-jeżeli ta osoba zatrudnia na staż i dotuje jej  to powiatowy urząd pracy i korzysta z tego luksusu cały czas(przyjmuje,wyrzuca,przyjmuje wyrzuca )kasiorę  bierze-- to nie wiem co te urzędniczki od harcerza robią? Pozdrawiam

(2013/11/16 22:39)

Robroy-czyl Olaf jak  wolisz

Wez przestan wypisywac te swoje glupoty,bo az szkoda gadac,wez czlowieku idz  sie leczyc,albo zamilcz na zawsze TROLU!!!!!!!!na  olafa  juz nikt nie odpisuje to  piszesz z  drogiego profilu......Żal mi ciebie lamusie-zagruszkowany,oczywiscie jak  jesteś  w stanie się spotkać to napisz na  priv ,chętnie sie ,,umówie"" z toba na piwo.Nie znasz sytuacji,ale jak  mozna swoje dyrdymaly wypisywac!!Laska z zeromskiego jest s.... wez sobie  jak taki znawca jestes,pojdz i zobacz jak naprawde jest,a nie p......to swoje glupoty!!!!

(2013/11/17 22:21)

Robroy-czyl Olaf jak  wolisz

Wez przestan wypisywac te swoje glupoty,bo az szkoda gadac,wez czlowieku idz  sie leczyc,albo zamilcz na zawsze TROLU!!!!!!!!na  olafa  juz nikt nie odpisuje to  piszesz z  drogiego profilu......Żal mi ciebie lamusie-zagruszkowany,oczywiscie jak  jesteś  w stanie się spotkać to napisz na  priv ,chętnie sie ,,umówie"" z toba na piwo.Nie znasz sytuacji,ale jak  mozna swoje dyrdymaly wypisywac!!Laska z zeromskiego jest s.... wez sobie  jak taki znawca jestes,pojdz i zobacz jak naprawde jest,a nie p......to swoje glupoty!!!!

robus przeciez tez bizmesmen-grajek co nazwe zespolow zmienia co rok - chyba w h.. zlecen ze musi co chwila zmieniac nazwy/sklad hihi

(2013/11/17 23:25)
Kowal...,masz wiadomość na priv.

(2013/11/18 06:34)
http://franczyzawpolsce.pl/aktualnosci/aktualnosci/3354-office-1-zawitao-do-sochaczewa

(2013/11/18 08:50)
to smutne 

(2013/11/18 15:49)
Jest bardzo dużo pokrzywdzonych osób przez tą osobę.Nie tylko pracowników ale także dostawców .Jej prostacka natura jest porażająca,praca z nią to dramat,jej odzywki są tak chamskie i tak tępe ,brak mi słów.Obgadywanie byłych pracownic to norma ,każda jest nie taka a co ona sobą reprezentuje?Wygląda jak baset na rencie,krótkie nóżynki osadzone na wielkim rzadkim dupsku ,ziksowane nóżki nastroszone resztki spalonych włosów i ten oddech ,rewelka.I co nadrabia obgadywaniem innych ,krytykowaniem,wyśmiewaniem się nie każdy jest idealny.Idealny pracownik do jej sklepów to taki ,który pracuje za nią ,płaci jej wierzytelności ze swojej kieszeni wysłuchuje jej zwierzeń i wymyślonych bajeczek ,robi jej kawę na zawołanie i na koniec miesiąca nie chce wypłaty albo przelewa ją na jej prywatne konto.Zakłamana manipulantka.Z wszystkim co jest tu opisane miałam styczność.Współczuję osobą ,które musiały przez to przejść .bo doświadczenie jest traumatyczne.Dodam że zakończenie dnia pracy jest obowiązkowo opóżniane przez tą osobę średnio ok 40 min.Dobra akcja była jak uciekała przez okno przed wierzycielem ,niezapomniane chwile,ale szarpanie w sklepie ekspedientki i wyzywanie jej to żenada.Podkładanie pieniędzy do kasy ,żeby wmówić dziewczyną że kombinują ,albo na odwrót zabieranie pieniędzy z kasy i potrącanie z wypłaty bo kradną.Kazanie ciężarnej pracownicy nosić ciężkie paczki i przygadywanie jej że jest za gruba.To fakty.

(2013/11/18 20:24)
haha przez okno :) bardzo ładna wypowiedz :) szkoda ze tam z pietra nie skakała. w kazdym razie widze, ze nie tylko mi zdarzylo sie potracenie z pensji

(2013/11/19 08:47)
Haha no Fakt Kasiahdx przeszłam przez to :D chyba nawet dużo dłużej niż Ty :) I potwierdzam, że wszystko to szczera prawda :D

(2013/11/19 11:39)
szukam jednej dziewczyny ktora byla swiadkiem jednej z sytuacji. pracowała tam tylko w weekendy i jak zobaczyla jak sie traktuje mnie twierdzila ze zaraz sie zwolni.. byłas tu  ?:)

(2013/11/19 13:33)
Ten sklep z art.papierniczymi jest w tym nowym budynku obok Play , tam gdzie kiedyś był sklep CCC ? a alkohole sa naprzeciwko Play pod salonem optycznym ?? Tak ??

(2013/11/19 22:31)
Dokładnie tak.To ten sklep.

(2013/11/19 22:44)
Naprzeciwko T-mobile, a nie Play.

(2013/11/20 14:58)

iks

Naprawdę tam kiedyś był sklep CCC?

(2013/11/20 17:26)
Tam był kiedyś sklep z butami ale nie CCC tylko Ambra.

(2013/11/20 19:25)
https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=iIzkcSmOzy-LXM&tbnid=s5k36cT8xY2EAM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Ffranchising.pl%2Fartykul%2F6533%2Ffull-service-dla-biura%2F&ei=9heNUvanKfOY0QW074DABQ&bvm=bv.56643336,d.bGE&psig=AFQjCNG4PlxCkoE3EN4lLbAAFCNlb7ODEQ&ust=1385064818867478

(2013/11/20 21:15)