Praca w Sochaczewie

/ 7 odpowiedzi / 2 zdjęć

Cześć,

kilka słów wyjaśnienia jest w zakładce o mnie, także do rzeczy :)

Poszukuję pracy i znalazłem ofertę w swoim zawodzie na terenie miasta: http://www.farmacjapraca.pl/oferta/magister-farmacji/apteka-w-sochaczewie-zatrudni-magistra-farmacji-sochaczew , Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej  słyszałem już, że wielu z mieszkańców pracuje w Warszawie, bo lepiej płacą. Jak to jest z tymi zarobkami? Proszę o opinie, nie tylko farmaceutów. 

Jestem nowy, więc liczę na ciepłe przyjęcie :)

Ale za dojad trzeba zapłacić... i to wcale nie mało, niezaleznie od tego, na jaki środek transportu się zdecydujesz.

Nie wiem, na jakim poziomie są wynagrodzenia w Sochaczewie, ja pracuję w Warszawie i nie powiem, zeby to były takie znów kokosy. Wszystko zależy - od branży, firmy i stanowiska. Powodzenia!

(2016/03/24 16:28)

Sochaczewianie pracują w WAW głównie dlatego, że w Sochaczewie nie ma pracy. Zarobki to raczej kwestia drugorzędna.

(2016/03/25 08:08)

TO CO DAJE ZATRUDNIENIE FARMACEUTOM

(2016/03/25 08:27)

Ile Ci proponują w Sochaczewie? bo w Warszawie dostaniesz koło 4tys.

(2016/03/25 09:05)

Netto czy brutto?

(2016/03/25 09:36)

jak ładnie poprosisz,na pewnop dostaniesz

(2016/03/26 08:51)

kilka slow o pracy w socho i warszawie
A) wiekszosc ludzi nie moze sie mylic :) dojezdza pół sochaczewa
B) w przeciwienstwie do warszawy w socho wiekszosc firm to małe gówna gdzie pracujesz u "pana albo pani prezes" gdzie zatrudnione jest pół rodziny, gówniane doswiadczenie w zarzadzaniu personelem i to czujesz na kazdym kroku,, brak profesjonalizmu
C) zarobki - WAW - wiekszych firmach nie uslyszysz: polowa teraz polowa pod stolem za 10 dni jak zdzisiek zaplaci fakture
D) wysokosc zarobkow - w sklepie w warszawie a w sklepie w sochaczewie - mysle ze nie pokryje kosztów dojazdu.
     ale praca w firmie na stanowisku np handlowca, specjakisty, kierownika... sorry w sochaczewie kierownik zarabia tyle co specjalista w warszawie - i
     tu kwestia kalkulacji co wolisz
E) na koszty tzw dojazdów spokojnie musisz dodac ok 400-500 pln, czyli jak w wawie dostajesz 1500 a w socho za to samo 1000 to nie oplaca sie
     dojezdzac. mowie o biletach i żarciu
F) kwestia awansu - patrz pkt B. w socho nikłe

(2016/03/29 10:21)