Prace remontowe na pierwszym odcinku Staszica.

/ 9 odpowiedzi / 3 zdjęć

W dniu dzisiejszym 18.12.2015 na ulicy Staszica na odcinku od ul. Warszawskiej do Pokoju ponownie prowadzone są prace remontowe nawierzchni asfaltowej. Droga dopuszczona do ruchu nie oddana do użytku 1 września 2015, a już coś jest nie hallo. Może ktoś oswieci nas mieszkańców co do zasadności prowadzonych prac. Grube miliony poszły na remont a tu już taki klops!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może sie studzianka zapadła :)

(2015/12/18 13:27)

Tu się wszystko zapada i nie ma na to prawa i żadnej sprawiedliwości ani też kontroli i nadzoru.

(2015/12/18 13:56)

i to chyba nie jedna
 :)

(2015/12/18 15:11)

Uwaga!!! Oprócz rozkuwania gotowej powierzchni ulicy wymienili też barierki na niższe. Ten sam typ, ale ok. 30cm niższe.

Uwaga nietrzeźwi!!!! Nie zataczać się, bo wyfikniecie przez barierkę na ulicę ;). 
Ja piernicze, ale odlotowa inwestycja :) :) :)

(2015/12/18 16:23)

Facet jednak z twoją bonią coś nie tak. Najpierw piszesz zbety że barierki za wysokie teraz piszesz wariactwa,że są za niskie. I chyba pisałeś w odlocie chore chore

(2015/12/18 16:53)

Już we wrześniu mieszkańcy sygnalizowali że stare studzienki są obsypywane tłuczniem i asfaltowane. Zamiast wymórować studzienki od nowa na solidnym betonowym fundamencie. Takie brakoróbstwo i nikt z władz nie reaguje, kiedy drobny złodziejaszek ukradnie coś w sklepie, to jest złodziejstwo, a  jak marnotrawi się w ten sposób publiczne pieniądze to specjalnie nikt się tym nie interesuje. Prokuratura milczy, nadzór nie widzi ? Tośmy czasów prawa doczekali . Słowem Ch.................. dupa i kamieni kupa ? 

(2015/12/18 17:24)

@adam11111

Gołębiu ty nasz szachowy. Nie wiesz co to sarkazm, nie wiesz, co to poczucie humoru, Potrafisz tylko to, co gołąb na szachownicy robi najlepiej.
Więc głęboko (ddokładnie tam, dokładnie tam) mam to, co o mnie myślisz. Odnieś się lepiej do radosnej twórczości inwestycyjnej i jakości nadzoru inwestora Drem Teamu Samorządu Wszechczasów nad "wzorcową" inwestycją.

(2015/12/19 10:20)

Brakoróbstwo, nieudolność, niechlujstwo w pilnowaniu inwestycji, a jednocześnie przekonanie o własnej nieomylności i nielyczenie się z opinią społeczną. To są zgrupsza symptomy choroby która trawi nasze miasto i powiat od dawna, nazywam to PISIOLONYM - MELEPETYZMEM. 

(2015/12/19 18:11)

powiem tylko tak. a nie mówiłem :) szary czlowiek nie znajacy sie na budowlance widzi nie doróbki a ci co to dobieraja nie widza zadnych problemow i jeszcze za to placa grube miliony? przeciez to kryminał.

(2015/12/20 20:09)