Prawdziwa cnota krytyk się nie boi, nieprawdziwa - krytyk nie dopuszcza

/ 18 odpowiedzi
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi, nieprawdziwa krytyk nie dopuszcza
Ćwierkają wróbelki, że portale inne niż sochaczew.pl zostały w urzędach zablokowane :) Nie ma też zgody na dystrybucję i czytanie na terenie urzędu lokalnych periodyków innych niż Ziemia Sochczewska. Tak na wszelki wypadek. Słuszną linię ma nasza "władza". Po co nam jakieś wywrotowe treści, siejące zamęt i nawiązujące retoryką do poprzedniego okresu, kiedy to opozycja "torpedowała" krytyką jedynie słuszne decyzje.
Teraz ma nie być opozycji, ma nie być krytyki, MUSI być jednomyślność i tak trwa mać ;)
A może Rada jednomyślnie powinna obwieścić panowanie nowego Kima :)))))
Po co w tej sytuacji Rada?Młode lata przypominają się sprawującym urząd.Ciekawe czy jednoosobowo spłacą zadłużenie miasta jakie poczynili.SFS z władzą nieomylną i niepodzielną.

(2015/02/17 13:54)
@plastek - Po co w tej sytuacji Rada?
A kto będzie klaskał? :)

(2015/02/17 14:03)
POzostała tylko  niezawodna stara klaka pełowska. Notabene ci wszyscy którzy ujadali przed wyborami i poruszali jakieś dziwne sprawy niby  to w trosce o miasto, np. jeden taki sprawę szaletu miejskiego i mostu rzekomo który już miał się zarwać jakoś nagle po wyborach ucichli, czyżby sprawy miasta już ich nie obchodzą? Raczej przypomną sobie o nich przed następnymi Wyborami Samorządowymi. I wszystko jasne hucpa i pieniactwo polityczne jak wcześniej pisałem przyświacało tym osobnikom jako główny i jedyny cel ich aktywności na forum. Sprawa zadłużenia, moim  jak dobrze pamiętam  Burmistrz te sprawy obszernie wyjaśniał w sposób niezwykle przejrzysty i klarowny  także  nawet  największy matoł matematyczny  powinien chyba zrozumieć.

(2015/02/17 15:03)
A to nie jest przypadkiem dyktatura? To jeszcze proszę zakazać wstępu na sesję mieszkańcom uuuuu ciemno to widzę...uuuuuu

Karol

(2015/02/17 15:04)
...kto mieczem wojuje... ;)

(2015/02/17 15:39)
...kto mieczem wojuje... ;)

Tego wybiorą ponownie bo znowu igrzyska urządzi w ostatnim roku :)

(2015/02/17 15:52)
...jeśli przez najbliższe dwa lata nie wyłoni się konkretny kandydat mogący zagrozić obecnemu burmistrzowi to prawdopodobnie igrzyska nie będą potrzebne...:(

(2015/02/17 16:02)
...no chyba że obecna władza przeholuje, a to jak widząc jest realne... ;)

(2015/02/17 16:02)

@Deluxe - jak zwykle nie na temat i z czapy :)))))

No i ten cudowny pean, że "Burmistrz te sprawy obszernie wyjaśniał w sposób niezwykle przejrzysty i klarowny". @Deluxe, przeszedłeś sam siebie.

Automatycznie, dobrowolnie i z wielką przyjemnością  klasyfikuję się do miana matoła matematycznego, bo wywody ekonomiczne obecnego Pana Burmistrza nijak do mnie nie docierają :))) 

I w tym miejscu powróćmy do tematu.

(2015/02/17 16:29)
 Problem w tym że ja nie wierzę w garbate aniołki.

Pamiętam dobrze ustrój Socjalistyczny na który składał się Socjalizm i zamordyzm, socjalizm mógłby zostać ostatecznie chociaż osobiście za nim nie przepadam byle by zlikwidować zamordyzm, stało się jednak odwrotnie zlikwidowano Socjalizm, zostawiono zamordyzm który POpierają zwolennicy nieistniejącej PZPR.
 wbienko może przydałyby się korepetycje z matematyki?
 Burmistrz zapodał obszerny artykuł w którym wyjaśnił na co ile z tych pieniędzy zostanie przeznaczone. Jeżeli nie czytałeś to pisz że nie wiesz a nie że jest inaczej.

(2015/02/17 17:23)
@DeluxeA po co mi, matołowi matematycznemu, korepetycje? I tak nic nie zrozumiem, szkoda czasu.Zapodany przez burmistrza artykuł dot. budżetu jest tylko dla orłów, a ja biedny wróbel jestem.
 Aaaa, to mówisz jeszcze, że w kraju zamordyzm mamy? Głupotę wszechobecną widzę, ale kto kogo "za mordę" trzyma? - Nie widzę. No może ograniczenie w urzędach dostępu do innych portali i lokalnej prasy faktycznie jest pewną formą zamordyzmu. Ale co twoje mityczne samo-zło-po ma z tym wspólnego?

(2015/02/17 21:37)
 No a co nie strzelała Policja do górników?
  Nie szykanowano kibiców, nie obrażano opozycji?

(2015/02/17 22:29)
Blokady stron włączone są normalną praktyką w firmach. Wg mnie lepiej zrobić blokady niż pilnować urzędników. Można w ten sposób lepiej wykorzystać czas pracy urzędnika na pracę. Mam nadzieję, że Facebooka i pudelka też zablokowali ;) bo najwięcej czasu urzędniczego ucieka tutaj... 

(2015/02/19 21:00)
 Byłoby, ale jak znam życie blokady na pasjansa nie mają  pozakładanej :P

(2015/02/20 16:24)
grzebie cnota cnocie a wkoło bezrobocie.

(2015/02/21 10:37)
grzebie cnota cnocie a wkoło bezrobocie.

(2015/02/21 10:37)
A co to ma do tematu, bezrobocie jest wpisane w ten ustrój więc było jest i będzie.

(2015/02/21 11:15)