Prawdziwa twarz PiSu i prezesa

/ 7 odpowiedzi

Chcę Państwu przytoczyć za gazetą polską wypowiedź Prezesa PiSu 

 

MISTRZ PAI-MEI : Jest kwiecień 1998 r. Poseł niezrzeszony Jarosław Kaczyński udziela wywiadu „Gazecie Polskiej”. Kiedy pada pytanie o Radio Maryja, Kaczyński stwierdza: „Po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy pilnują tam jednak dość dobrze”. W odpowiedzi na kolejne pytanie idzie jeszcze dalej. Porównuje toruńską rozgłośnię do Targowicy: „Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. (...) Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna zwyczajna agentura”. 

Rozmowę przeprowadzają redaktor naczelny tygodnika Piotr Wierzbicki i Tomasz Sakiewicz, wtedy czołowy dziennikarz „Gazety Polskiej”.
Źródło: Gazeta Polska, 29 kwietnia 1998 r 

Ciekawe jak można szybko zmieniać twarz

 

Ja już pisałem kiedyś na tym forum co myślę o Kaczyńskim ale napiszę jescze raz.

Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany.

5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.

7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików?

Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał?

(2016/02/02 22:58)

To bardzo łatwe zagadki a odpowiedź sama ciśnie się na usta ale czy to dotrze do zaślepionych?

(2016/02/03 11:20)

mam nadzieję że takich twarzy jest jeszcze cala masa,nie tylko w PiS.

(2016/02/03 12:25)

Ale PIS jest bardzo chojny 500zł na dziecko i 20 mln złotych dla ojca Rydzyka. 

(2016/02/03 12:45)

 dragon36

Ale tu chodzi o główną twarz PiSu . A jak znasz inne to słuchamy . Tylko poprzyj to dowodami abyś nie znalazł się w sądzie.Bo teraz wszystko możliwe.

(2016/02/03 17:25)

ten Pan już nigdy nikogo......

(2016/02/03 17:34)

I co na to K.O.D. ? 

Tyle jadu na Kaczyńskiego i policja nie wpadła do autorów ?

Podobno wolność słowa jest zagrożona a tu proszę, jednak możecie wyrażać swoją opinię pomimo że jest nie przychylna frakcji rządzącej. 

Dziwne , prawda ? 

(2016/02/08 12:41)