prawo jazdy - zaświadczenia

/ 2 odpowiedzi
czy starostwo na prawdę nie wiedziało ,że lekarz  nie może wydawać zaswiadczeń ? co na to Wydział komunikacji ???kpina i żenada ...zmarnowane pieniądze !!!
Setki osób, które zdobyły prawo jazdy po 2012 roku, będą prawdopodobnie musiały zdawać egzamin raz jeszcze. Sławomir W. jeden z sochaczewskich lekarzy, mógł wystawiać zaświadczenia, nie mając do tego uprawnień. Policja prowadzi czynności w tej sprawie. Prokuratura zaś informuje, że prawa jazdy osób z zaświadczeniami od tego lekarza, mogą być nieważne.
Aniu, Aniu.... :) nic z tych rzeczy! Ewentualnie, te osoby będą musiały przejść BADANIA jeszcze raz. W żadnym wypadku nie ma tu mowy o powtórnym zdawaniu egzaminu :) To nie to samo co afera gdzieś w Polsce, w której Szkoła Nauki Jazdy wydawała blankiety uprawniające do egzaminu a sama uprawnień nie posiadała. Mówimy tu o badaniach lekarskich co nie ma związku z kursem na prawo jazdy. Jedynie mogą drżeć Ci, którzy tych badań nie przejdą ;) także NO STRESS o prawko!

(2014/01/30 14:46)
Oj tam, oj tam. Oni przecież nie są od tego, żeby patrzeć co i kiedy komu wygasa... Kawka z rańca, paznokietki, ryneczek w dzień targowy, imieninki kumpeli z roboty, śniadanko niczym Knoppers o w pół do 10 rano w Polsce... ewentualnie jakiś lewy przetarg - to są priorytety, a wszystkim tępym dzidom w przypadku przypału jak ten niniejszy powie się, że mają prawka nieważne - a co. Także tego... Zbierzcie się, obczajcie jakiegoś ogarniętego prawnika i pozewik zbiorowy. Ale co ja tam wiem...

(2014/01/30 14:53)