Prezent dla faceta

/ 55 odpowiedzi / 9 zdjęć
SWIETA ZBLIZAJA SIE WIELKIMI KROKAMI...............NO I CO ROKU POWTARZA SIE PROBLEM......''CO KUPIC MOJEMU MEZOWI?''  MOZE KTORYS Z PANOW MA FAJNY ORYGINALNY POMYSL..... ;)CHETNIE SIE Z NIM ZAPOZNAM
Ja tam cieszył bym się z FERRARI, może być czerwony ;)) !!

(2012/10/11 18:09)
wszystko zależy ile zamierzamy wydać na dany prezent,może być koszula ,kosmetyki,czy neseser, jakieś super nowe pióro czy długopis ,no nie wiem a może ferrari ,jak wspomniałem ważna jest tu zawartość portfela .

(2012/10/11 18:36)
pozwólcie że zacytuję J.Pietrzaka

ja to bym chciał w perspektywie
aby było jakoś tak
na śniadanie małe piwo
na kolację w drobny mak!
a poza tym w koszulkach przepięknych
dookoła panienki,panienki panienki

Justa28-spuść chłopa z łańcucha zafunduj mu dwa tygodnie w jakimś SPA,poszaleje i wróci , nie boj!

(2012/10/11 19:45)

a co pomysłów brak? czy  prezentów? 

a skąd mamy wiedzieć jaki to ma być prezent? zazwyczaj  powinien nawiązywać do hobby, charakteru, temperamentu, stylu, gustu, spełniający marzenia czyli ogółem powinien być wyjątkowy od wyjątkowej  osoby dla wyjątkowej osoby, taki bardzo osobisty .

(2012/10/11 20:04)
CHETNIE BYM GO SPUSCILA ZA LANCUCHA HA HA NO ALE COZ.TAK KOCHA SWOJA PANIA, ZE NIE ODDALA SIE ZA DALEKO.........KOSMETYKI, BIELIZNA, UBRANIA TO OKLEPANE I DOSTAWAL JUZ JE...........CO DO FERRARI,,,, MIAL OKAZJE OSTATNIO POJEZDZIC BO Z PRACY DOSTAWALI PREZENTY.......MIEDZY INNYMI TAKA PRZEJAZDZKE A NAWET ZABIEGI W SPA, ALE NIE SKORZYSTAL. CHYBA KUPIE DZIALKE ZIELSKA ZEBY SIE ZRELAKSOWAL HIHI

(2012/10/11 21:06)
do tego zapodaj wieszaczek na kurteczki i bedzie zadowolony :)

(2012/10/12 08:00)
Kacperskyy daj namiary gdzie można taki wieszak kupić. Dałeś mi niezłego pomysła :)

(2012/10/12 08:42)
woda sok,woda sok,może wyjść całkiem trzeźwy z imprezy

(2012/10/12 09:31)
a może lubi majsterkować?

(2012/10/12 09:34)
dla fana motoryzacji,a w pierwszej propozycji miało być wóda sok a nie woda sok,oczywiste http://toys4boys.joemonster.org/,można wybrać

(2012/10/12 09:50)
Panowie, dzięki za linki, proszę o więcej :)

(2012/10/12 10:25)

1. extra zegarek  (sportowy lub biznesowy ,  to zależy)

2. conajmniej 5 - letnia whisky 

3.bilet do SPA w malowniczej okolicy -

4. bilet do teatru  - dla dwojga  ( dając prezent coś zyskujesz :)  )

5.coś z biżuterii , na karczycho  albo ucho   , to zależy

6.extra skórzany  portfel (taki pasujący do zegarka,  i do wyjścia do teatru :)

7.jezeli pali , pudełko cygar kubańskich  ,  (na pewno będą pasowac do whisky:)

życzę powodzenia  :)

(2012/10/12 14:31)

8. wklad do tego portfela.. tak gdziez z 30 tysiecy bagsow :)

ja bym byl zadowolony :)

(2012/10/12 14:40)

8. wklad do tego portfela.. tak gdziez z 30 tysiecy bagsow :)

ja bym byl zadowolony :)

Na pewno  taki prezent  bedzie pasowac do wszystkiego :)

(2012/10/12 14:54)

1. extra zegarek  (sportowy lub biznesowy ,  to zależy)

Mam i nie noszę. Czas sprawdzam na komórce :)

2. conajmniej 5 - letnia whisky 

whisky śmierdzi :)

3.bilet do SPA w malowniczej okolicy -

A co to ja jestem? baba?  ;)

4. bilet do teatru  - dla dwojga  ( dając prezent coś zyskujesz :)  )

Na mecz to bym zrozumiał. :)

5.coś z biżuterii , na karczycho  albo ucho   , to zależy

A co to ja jestem? baba? ;)

6.extra skórzany  portfel (taki pasujący do zegarka,  i do wyjścia do teatru :)

hmm. w praktyce facet nie korzysta z portfela bo nie ma torebki :) . Co najwyżej malutka saszetka na banknot + na karty bankowe i dokumenty.

7.jezeli pali , pudełko cygar kubańskich  ,  (na pewno będą pasowac do whisky:)

Palenie jest niezdrowe. A od cygar można się nabawić raka krtani i przełyku.

Jakiś kurs pilotażu może, albo paralotni?

(2012/10/12 15:35)
GRZECH,nie wiem czy justa 28 czy Katunia77  jest twoją nadzorczynią bo obie dziękują a Ty w poście 46000 wymieniasz wszystko i dziękujesz,to mam to mam, wydaje mnie się  że wypowiadają  się odnośnie prezentu i żona i kochanka,mocarz z Ciebie!

(2012/10/12 19:56)
GRZECH,nie wiem czy justa 28 czy Katunia77  jest twoją nadzorczynią bo obie dziękują a Ty w poście 46000 wymieniasz wszystko i dziękujesz,to mam to mam, wydaje mnie się  że wypowiadają  się odnośnie prezentu i żona i kochanka,mocarz z Ciebie!

Łoj tam, łoj tam Robroy czepiasz się szczegółów :)

(2012/10/12 21:06)
-BAJKA O KRÓLEWNIE ŚNIEŻCE-przychodzą krasnoludki z kopalni  i jeden mówi-ktoś pił z mojego kubeczka,drugi-ktoś jadł z mojej miseczki-trzeci ktoś wycierał się moim ręczniczkiem,czwarty-ktoś śpi w moim łóż.......,dobra chłopaki idziemy spać jutro jest ciężki dzień!

(2012/10/13 17:05)
grzech ale to atrybuty prawdziwego mezczyzny :) wuj ze nie lubisz whisky w towarzystwie tym zaimponujesz a nie jakas polska berbelucha.. zegarek czym drozszy tym lepszy.. choc te drogie wygladaja jak z bazaru :).. SPA jest trendy a trzeba byc trendy zeby jakas sarenke gdzies wyrwac :) z lancuchami to bym zbastowal ale za to gumka na reke modna kolor zolty w macdonaldsie w cenie zestawu a taka sama ale cocoszanell 450 PLN :) ale wprawne oko sarenki rozpozna :) noooo portfel kuuuuurde grzechu przeciez to podstawa.. wiesz.. sarenka mowi.. ale ty jestes niski nie w moim typie.. stajesz wtedy na wypchanym dularami portfelu i juz w oczach rosniech uuu :))

(2012/10/15 13:33)

dobra marka. jesli facet np chodzi w pracy "na elegancko" lub uzywa na codzien to na pewno bedzie zadowolony.

(2012/12/10 08:05)

Cena jak za koszulę MTM, a nie gotowca, bardzo dobra, a marka choć nowa, to przyzwoita.

Ewentualnie fajne eleganckie dodatki są w sklepie poszetka.com

Dla mężczyzny fajnym prezentem jest też jakościowo dobry scyzoryk albo nóż EDC (najlepiej folder, czyli składany) z dobrej stali - to ostatnie już od jakichś 35 zł (jeżeli ktoś umie sam w Chin ściągnąć, choć chyba na to za późno z uwagi na czas dostawy), koło 100-200 zł jakość naprawdę OK, a dalej to już sky is the limit...

(2012/12/10 12:06)
Doczytałem warunki - koszula to jednak gotowiec, a nie MTM, co trochę zmniejsza atrakcyjność...

(2012/12/10 12:16)
mój facet zawsze się cieszy, gdy dostaje kolejny ekstra zestaw kosmetyków. Zazwyczaj szukam w sieci jakiś ekskluzywnych zestawów - takich, których nie dostanie się w każdej jednej drogerii. Ostatnio był to drobny prezent na mikołajki z serii do golenia :)

(2012/12/16 20:33)