Prezes Sądu Rejonowego pozwany przez Justyny N-S.

/ 18 odpowiedzi
Jak  informuje Ziemia Sochaczewska  Justyna N-S. pozwała Sędziego Jacka Woźnicę o naruszenie dóbr osobistych.
Czy to znaczy że novoosiecka bryczka straci swojego kierowcę? 

(2015/05/18 10:55)
No nie ma wątpliwości że sędzia Woźnica to ''najszlachetniejsza'' osoba w ty mieście patrząc przez pryzmat reszty urzędników państwowych i novoosieckich i na pewno jest a polityczny... Życzę szybkiego wybudowania nowej siedziby sądu może będzie dzięki temu oferował bardziej cywilizowane i ''szlachetne'' standardy obsługi obywateli od tego ciasnego grajdołka który obecnie zajmuje... A pro po standardów również życzę w tej dziedzinie poprawy jakości...

(2015/05/18 12:01)
Małolepszy nie był kierowcą on był bezwzględną nawigacją i wyrocznią sukcesu novoosieckiego... Bez niego Osiecki nigdy nie został by burmistrzem... 

(2015/05/18 12:04)
ze co? mowimy o tej samej osobie?? taka sama lipa jak pani ktora juz teraz dojezdza do pracy do warszawki co rano :)
poza tym jakbys wiedzial co to za typ to bys tak nie pisal.

(2015/05/18 12:25)
PiS w Sochaczewie od kilku lat pokazuje swoje prawdziwe oblicze... jak dojdzie do władzy żądzić będzie w całym kraju prokuratura i organa ścigania... na pewno bezstronne prawe i sprawiedliwe i ''nie PiSowskie''... 

(2015/05/18 12:35)
Panie Tadeuszu  tu nie mówimy  o Prezesie sądu jako  człowieku jako  urzędniku  Pisze  Pan  ,że jest apolityczny To niech Pan  najpierw sprawdzi jego żona  pełniła funkcje radnej  z jakiego stowarzyszenia się ubiegała .  Pan  Prezes Sądu Rejonowego  bardzo często  pokazywał  się   na uroczystościach  państwowych  min  powiatnaniu jednostki wojskowej  z Warszawy  Bemowa  do Bielic  koło  władzy naszej  stał   Prezes nie powinien być  z  miasta  naszego  lecz z innego  razem  prokuratura  i Sąd  w jednym  budynku  Dużo  urzędników ciekawe jakie wykształcenia mają   co pracują w Sadzie ....

(2015/05/18 13:40)
nepotyzm w tej jednostce nie jedno ma imie tylko tyle powiem.

(2015/05/18 14:44)
To ciekawe... to z jakiego ugrupowania startowała? taka informacja dała by dużo do myślenia...

(2015/05/18 14:54)
Zgadzam się z opinią że Prezes rejonowego sądu powinien być apolityczny i do tego z poza lokalnej koterii towarzysko urzędniczej. Powinien pochodzić z innego miasta i środowiska, powinna być również rotacja po 10 latach. W innym przypadku trudno o bezstronność czy apolityczność ?

(2015/05/18 15:50)
MowieJakJest

widze ze dales sie nabrac na te klamstwa co rozsiewal mecenasik. w tej chwili wlasnie ten sad istnieje w takiej formie jak po planach tzw "likwidacji" (slowo uzyte tylko i wylacznie do manipulacji - zadnych likwidacji sadow mialo nie byc, tylko likwidacja kasożernych stanowisk)

wymien co mozesz zalatwic w sochaczewie? i ile razy w roku tam chodzisz w tych sprawach? co ja mowie w roku? w ciagu ostatnich 5 lat!

tu masz sklad komitetu ktory walczyl o posadki kolesi:

Weź udział w demonstracji w obronie Sądu
a to jedyna zmiana jaka doczytalem sie w artykule co sie stanie po "likwidacji" sądu, cytuje z artykulu: "Tam też w całości przeniesiony zostanie Wydział Ksiąg Wieczystych"
przeciez to juz zostalo zlikwidowane, czytaj ponizej :)
http://www.sochaczew.pl/home/newsshow2/5235?title=Przez-internet-zamiast-w-urzedzie-Sprawdz-co-mozna-zalatwic-online&filterId=2&sochaczew
a świta zostala co? zrobili to co mieli zrobic z tym sadem ale stolki sa nadal dla ziomali, pare ladnych tysiaczkow przytulaja i kolesie w miescie zostali? a ciemnogrod po raz kolejny dal sie nabrac.

w artykule tez jest dobry przyklad manipulacji jaka stosuje UM: "po sądzie może przyjść czas na likwidację Prokuratury Rejonowej, Komendy Powiatowej Policji, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej a być może i samego powiatu"
jak to mowia w krauj: sad policja burmiszcze i mecenasi na jednym jada wozku :)

(2015/05/19 08:25)
''MowieJakJest'' niezależnie napisał: Sędzia to nie urzędnik, ale każdy normalny człowiek swoje poglądy ma tylko ze sedzia... po prostu nie moze ich uzewnetrzniac. To ze jego zona gdzies tam startowala nie powinno nas raczej interesowac to tak jakbys zajmujac stanowisko do ktorego doszedles dzieki latom zdobywania wiedzy i doswiadczenia zakazal swojej rodzinie jakiejs dzialalnosci w danej dziedzinie. Troche znam panstwa Woznicow i jak dla mnie nie ma miedzy nimi a osieckim zadnej chemii.

Szanowny ''MowieJakJest'' niezależnie... sugerujesz swoją wypowiedzią że w związku małżeńskim którego podstawą jest szacunek... więź emocjonalna... uczciwość... miłość... obopólne wspieranie... sugerujesz że kobiety nie mają wpływu na działalność i sukces zawodowy swoich mężów... że nie interesują się sukcesami swoich mężów... i nie starają się mężom pomagać... sugerujesz że kobiety nie chcą aby ich partnerzy z którymi związały życie za wszelką cenę odnieśli jak najbardziej widoczny dla wszystkich sukces aby cieszyć się z profitów i splendoru który przynoszą mężowie do domu ? Sugerujesz że żony tym gardzą i takie sprawy są im obojętne... :) 

(2015/05/19 09:56)
Pamiętajcie , ze ryba psuje się od głowy ....a w sadzie w Sochaczewie jest same kolesiostwo , licza sie układy i układziki . Prezes Wożnica tak sie chwali wprowadzeniem e-protokołu , sprzęt jest , ludzie przeszkoleni , nic tylko nagrywać rozprawy .
Może w wydziale karnym są nagrywane , jednak w rodzinnym zdecydowanie nie . Na szczęście brakuje zapisu w kodeksie cywilnym zabraniajacego nagrywanie audio i to jedyna metoda aby udowodnić "manipulacje" i braki obiektywizmu , braki zapisów niewygodnych w protokołach , i wiele wiele innych błędów , które maja wpływ na wyrok .
Jednak wtedy okaże się ze maja tak duże braki w wykształceniu ze mogą ich zamknąć szybciej niż niejednego przestępce .

(2015/05/19 10:12)
kacperskyy  Zgadzam się  tobą  i trudno nie podzielić tych argumentów .Wystarczy  jak  sprawa Pani Binkowskiej  ,której komornik zajmował  konto bez prawnie Sąd Rejonowy w Sochaczewie nie dopatrywał się przestępstwa Dopiero  kiedy poseł ziemi  naszej interwieniował  i Minister  Gowin zmienili decyzję . 

(2015/05/19 12:54)
 Jak  wiemy  Sądy powinny być niezawisłe i od dłuszego czasu można obserwować jak Prezes  Sądu Rejonowego w Sochaczewie p Jacek Wożnica ukazuje się na uroczystościach wraz z osobami publicznymi  politykami  na uroczystościach  ostatnio mile widziany zapraszany na25 lat Samorządu Terytorialnego w Mieście Sochaczew  wsród polityków lokalnych na   .Chciałem zapytać  czy Sąd  Prezes Sądu  z powagi pełniącego  urzędu orzekania spraw unikać   kontaktów  z władzą  lokalną  z różnych spotkań  wśród  urzędników   lokalnych  .Sądy powinny być  a polityczne .Zwróciłem zapytaniem się  do Ministra Sprawiedliwości by przyjrzał się pracy  lokalnego Sądu zobaczymy  na odpowiedz  Uważam  ,że Prezes Sądu nie powinien na uroczystościach tego typu  brać  udziału  uroczystościach stać koło polityków  naszego miasta .Po mających miejsce aferach urzędników byłego Starosty

(2015/06/13 22:07)