Prezydent Polski Andrzej Duda: Domagamy się zmian w schronisku Azorek w Sochaczewie.

/ 27 odpowiedzi

No to, że w bardzo dyplomatyczny sposób odpowiedziałaś to nie ulega wątpliwości :))))) Sęk i problem w tym nutello30, że to zupełnie nie jest ten temat, o którym ja piszę. To, że się opowiadam po jednej ze stron nie oznacza, że nie jestem neutralny. Pisząc neutralny miałem na myśli nie związany z ani jedną ani drugą opcją. Tego wybacz, ale nie mogę powiedzieć o Tobie do czego przekonuje mnie fakt, że zarejestrowałaś się niedawno, zaraz po tym jak tylko pojawiły się informacje i posty o tej sprawie, dyskutujesz tylko w tej sprawie dość mocno broniąc schroniska. To oczywiście żadna "zbrodnia" ale w dyskusji w moim mniemaniu niestety stawia Cię jako osobę mało obiektywną. Wcale nie opieram sie na relacjach jednej ze stron bo skomentowałem również i oswiadczenie TOZu, z którego nic nie wynika i nie opieram się wcale jedynie na wpisach krytykujących schronisko. Nie krytykuję też schroniska tylko dziwi mnie nagły zwrot akcji i stanowiska osób, które do niedawna go krytykowały, na których informacjach i nie tylko ich się opierałem podpisując czy udostepniając petycję. Jak już gdzieś napisałem bardzo dobrze, że jest jakieś porozumienie (choć szczerze mówiąc nie nazwałbym tego porozumieniem) ale sposób w jaki do niego doszło jest delikatnie mówiąc dziwny i śmierdzący :) To jest jednak forum i ja nie namawiam nikgo tu do buntu i dalszego atakowania schroniska co poniekąd mi imputujesz tylko wyrażam swoja opinię na ten temat.

PS. Nigdzie nie porównałem posiedzenia sejmu do sytuacji w schronisku. Nie zawsze trzeba gdzieś być by na jego temat się wypowiadać.
Jeśli sąsiad ewidentnie leje żonę a żona mówi, że spadła ze schodów to ja nie muszę siedzieć z nimi w domu by na ten temat się wypowiedzieć.

(2016/08/31 12:16)

Szczawiu, to nie była dyplomatyczna wypowiedź, a jedynie zwyczajnie szczera. Czy to, że Ty wypowiadasz się prawie w każdym możliwym wątku oznacza, że jesteś osobą bardziej obiektywną i wiarygodną niż ja? Jakie ma znaczenie, kiedy ktoś się zalogował na forum? Dla przykładu - użytkowniczka Pati89 krytykująca schronisko zalogowała się na forum tego samego dnia, w którym napisała krytykujący post - jej jednak nie zarzuciłeś, że jest nieobiektywna. Rozumiem więc, że ja również byłabym obiektywna w Twoich oczach, jeśli napisałabym komentarz popierający Twoje stanowisko... Niestety mam inne zdanie, więc wg Ciebie już obiektywna nie jestem. Dla mnie z kolei obiektywny nie jesteś Ty, ponieważ nawet nie chcesz przyjechać osobiście do schroniska i sprawdzić, jak jest - opierasz się jedynie na wypowiedziach poszczególnych stron. Mało tego - czy spróbowałeś choć porozmawiać z pracownikami lub z wolontariuszami Azorka, by poznać ich "wersję"? Zapewne nie. 

W moim poście nie chodzi o to, by bronić schroniska - chodzi jedynie o zwrócenie uwagi na fakt, że w takich sprawach przed wydaniem osądu wypadałoby poznać wersje obu stron. Wiele osób niestety tego nie zrobiło, a szkoda. Ale może to kwestia charakteru, może po prostu jestem bardziej dociekliwa i półprawdy mi nie wystarczają ;)

ps. "Nigdzie nie porównałem posiedzenia sejmu do sytuacji w schronisku" - no niestety, ale porównałeś... ;)
Cytat: "Czy naprawdę muszę iść na posiedzenie parlamentarne by znać i wypowiadać się na temat działań rządu?"

(2016/09/08 21:18)