problem śmieci Chodaków

/ 19 odpowiedzi
Witam:
Pytanie do Pana Bogumiła Czubackiego:Czy zamierza Pan przywrócić śmieci w Chodakowie? Jeśli tak to ma Pan mój głos. Jeśli nie to co zamierza Pan zrobić z problemem śmieci w Sochaczewie jaki będziemy mieli za parę lat?
Pytanie do Pana Osieckiego:Wiemy że nie przywróci Pan śmieci w Chodakowie bo Pan stworzył uchwałę zakazującą firmom tam działania. Natomiast co zamierza Pan zrobić ze śmieciami w przyszłości? 
Zwracam Państwu uwagę i mieszkańcom Chodakowa przede wszystkim. Zapamiętajcie moje słowa: może jeszcze nie w tym roku ani w przyszłym ale za 2-3-4 lata śmieci w Sochaczewie będą jedną z droższych opłat w Polsce.
A to wszystko dzięki mieszkańcom Chodakowa. Dziękujemy że nas tak załatwiliście.

Czego ja się spodziewam, na pewno nie odpowiedzi bo obaj kandydaci są mocni jedynie w opluwaniu siebie nawzajem a nie w merytorycznej dyskusji i proponowaniu konkretnych rozwiązań. 
Dlatego moim skromnym zdaniem obaj kandydaci nie zasługują na głosy mieszkańców i powinno pozostać bezkrólewie aż się znajdzie konkretny kandydat.

A to wszystko dzięki mieszkańcom Chodakowa. Dziękujemy że nas tak załatwiliście.

JAK MOŻNA TAK POWIEDZIEĆ?

CHYBA TYLKO - (Beta L.)!

TO MOŻE ZAMIESZKASZ W CHODAKOWIE OBOK SORTOWNI I SKŁADOWISKA ŚMIECI?

MOŻE BĘDZIESZ WĄCHAŁ TEN SMRÓD I WDYCHAŁ DYM ZE SPALANYCH PO CICHU ŚMIECI, TLĄCY SIĘ WIECZORAMI I ZATRUWAJĄCY DZIECI GRAJĄCE W PIŁKĘ NA SĄSIEDNIM BOISKU?

KAŻDY WIDZI TYLKO KONIEC WŁASNEGO NOSA !

A CO MAMY DZIĘKI MIESZKAŃCOM SOCHACZEWA?

CHYBA TYLKO TO, ŻE DZIELNICA CHDAKÓW JEST ZANIEDBANA I CAŁKIEM ZAPOMNIANA!

(2014/11/28 11:16)
W prasie przeczytałem ostatnio artykuł o planowanej kompostowni w Chodakowie i ma to związek z wyborem Burmistrza. Ciekawe co o tym sądzicie ?

(2014/11/28 11:27)

A DLACZEGO NIE ZROBIĆ KOMPOSTOWNI NA BORYSZEWIE?

PIĘKNY TEREN PO CEGIELNI, PERYFERIE MIASTA.

(2014/11/28 11:56)
Tam bo byłej cegielni to śmieciowisko powinno powstać, żeby Osiecki przekonał się jak można przy czymś takim żyć.

(2014/11/28 12:26)
Prędzej to pali śmieciami twój chodakowski sąsiad bo przecież narzekanie też jest ciągłe że nie ma pracy w chodakowie i nie ma pieniędzy na wyngiel.

(2014/11/28 12:41)

A CO MAMY DZIĘKI MIESZKAŃCOM SOCHACZEWA?

CHYBA TYLKO TO, ŻE DZIELNICA CHDAKÓW JEST ZANIEDBANA I CAŁKIEM ZAPOMNIANA!

dzięki sochaczewowi macie budżet obywateslki więc już niedługo będziemy jeździć do was i odpoczywać w kiblach szkolnych świeżo wykafelkowanych.
jako spolecznosc ciągle stwarzająca problemy (ciagle narzekania ze tego nie mamy, tego nie chcemy, to nam przeszkadza, tu nam śmierdzi) sami jestescie sobie winni i nie dziwne jest że nikt nie chce u was nic robić. 

(2014/11/28 12:47)

Widać, że zawsze na forum znajdzie się jakiś prostak:

"dzięki sochaczewowi macie budżet obywateslki "

Najpierw zapoznaj się z definicją BO oraz zasadami jego realizacji.

Tak na marginesie, remont szkolnych toalet należy do zadań własnych gminy, ale pewnie nie wiesz co to oznacza ;-)

Poza tym, po napisaniu tekstu wysil szare komórki i chociaż raz przeczytaj to co napisałeś.

"jako spolecznosc ciągle stwarzająca problemy"- cóż za znawca społeczności lokalnych ;-) (tej definicji pewnie też nigdy nie słyszałeś).

W twoim tzw. Sochaczewie znajdują się co najmniej 2-3 lokalizacje, w których lepiej nie mieszkać i nie przebywać wieczorem.

Mieszkańcy Chodakowa nie boją się wieczorami spacerować po swojej dzielnicy.

Tylko gbur dzieli mieszkańców miasta ma tych lepszych i gorszych.

Obyś nigdy nie miał żadnej władzy w administracji lokalnej !

(2014/11/28 13:03)

Widać, że zawsze na forum znajdzie się jakiś prostak:

"dzięki sochaczewowi macie budżet obywateslki "

Najpierw zapoznaj się z definicją BO oraz zasadami jego realizacji.

Tak na marginesie, remont szkolnych toalet należy do zadań własnych gminy, ale pewnie nie wiesz co to oznacza ;-)

Poza tym, po napisaniu tekstu wysil szare komórki i chociaż raz przeczytaj to co napisałeś.

"jako spolecznosc ciągle stwarzająca problemy"- cóż za znawca społeczności lokalnych ;-) (tej definicji pewnie też nigdy nie słyszałeś).

W twoim tzw. Sochaczewie znajdują się co najmniej 2-3 lokalizacje, w których lepiej nie mieszkać i nie przebywać wieczorem.

Tylko gbur dzieli mieszkańców miasta ma tych lepszych i gorszych.

Obyś nigdy nie miał żadnej władzy w administracji lokalnej !

Bravo jesteś geniuszem, wspaniale mnie opisałes. Masz 100% racji. A tak serio to:
Czy ja gdziekolwiek podzieliłem społeczność na lepszą i gorszą?Hmm... Tego już w ogóle nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Czy ja napisałem że mieszkańcy Chodakowa boją się wieczorem spacerować po swojej dzielnicy?Czy ja gdziekolwiek napisałem że remont szkoły nie należy do zadań własnych gminy?Nie. Napisałem prawdę, która strasznie cię ukłuła w samo serce i niczym zraniona lwica rzuciłeś się w obronie swojej małej uroczej dzielnicy Chodaków obrażając mnie na lewo i prawo, nie uzywając żadnych konkretnych argumentów, które by nawiązywały do tematu.Więc pytanie teraz jest takie: kto tu jest prostakiem? Pewnie znowu napiszesz że ja. Tylko co ja Ci zrobiłem? :) ehh Chodaków...

(2014/11/28 13:31)

Troche jeszcze dołoże do pieca. Widać, że się nie boją, baa nawet więcej... Klepią się przyjacielsko nożami po klatkach piersiowych jak to było widać w ostatniego sylwestra.
To tyle o tym idealnym, rodzinnym i bajkowym świecie zwanym Chodaków.

(2014/11/28 13:49)

Przedstawiam ci tylko fakty.

Najpierw atakujesz dzielnicę i ich mieszkańców, a teraz starasz się gładko usprawiedliwić ;-)

(2014/11/28 14:08)

Przedstawiam ci tylko fakty.

Najpierw atakujesz dzielnicę i ich mieszkańców, a teraz starasz się gładko usprawiedliwić ;-)

Nigdzie nie widzę żebym się usprawiedliwiał. Pokazałem Ci tylko kto tu jest prostakiem.Dalej twierdzę że pewni mieszkańcy chodakowa srają do swojego ogródka i udają że sie nic nie dzieje.

(2014/11/28 14:21)
Jak znam Pana Szostaka to jak coś pisze to znaczy że wie, a jeśli pisze że za Osieckiego to może powstać w Chodakowie kompostownia to coś jest na rzeczy i ja mu wierzę.

(2014/11/28 16:38)
Jak znam Pana Szostaka to jak coś pisze to znaczy że wie, a jeśli pisze że za Osieckiego to może powstać w Chodakowie kompostownia to coś jest na rzeczy i ja mu wierzę.

Pisząc coś takiego powinieneś mieć na tyle odwagi, żeby napisać to pod własnym nazwiskiem.

(2014/11/28 18:12)

Z tego co p. Osiecki mówi nie jest to możliwe ze względów prawnych. A przecież mieszkańcy Chodakowa nie pozwolą na powrót śmieci na chemitex.

(2014/11/28 18:41)

http://sochaczew.pl/home/newsshow2/10913?title=Burmistrz-nie-ma-mowy-o-kompostowni-w-Chodakowie-filterId%3D1&sochaczew#.VHcm-j7TfmA.facebook

(2014/11/28 18:44)
"A to wszystko dzięki mieszkańcom Chodakowa. Dziękujemy że nas tak załatwiliście." Nas = tych lepszych z Socho?   "jako spolecznosc ciągle stwarzająca problemy..."   "Czy ja gdziekolwiek podzieliłem społeczność na lepszą i gorszą?"  "Dalej twierdzę że pewni mieszkańcy chodakowa srają do swojego ogródka i udają że sie nic nie dzieje."   Cóż za elokwencja.   Za co ty tak nienawidzisz tej dzielnicy? Może poznaj bardziej ich problemy z innego punktu widzenia niz czubek własnego nosa?

(2014/11/29 16:17)
"A to wszystko dzięki mieszkańcom Chodakowa. Dziękujemy że nas tak załatwiliście." Nas = tych lepszych z Socho?   "jako spolecznosc ciągle stwarzająca problemy..."   "Czy ja gdziekolwiek podzieliłem społeczność na lepszą i gorszą?"  "Dalej twierdzę że pewni mieszkańcy chodakowa srają do swojego ogródka i udają że sie nic nie dzieje."   Cóż za elokwencja.   Za co ty tak nienawidzisz tej dzielnicy? Może poznaj bardziej ich problemy z innego punktu widzenia niz czubek własnego nosa?

Oj GRACE daj już spokój. Dla Ciebie albo jestem prostakiem albo za mało elokwentny. Co ma do tego elokwencja? Bułkę przez bibułkę a gówno gołą ręką. Pisze jak jest, mam do tego prawo. Poza tym pożyjesz, zobaczysz i zrozumiesz o czym pisze...
To jest takie polskie żeby narzekać i narzekać. Najpierw narzekać że coś ma powstać w tym mieście (np. ul. Wodociągowa teraz), potem narzekać że nie ma dróg, inwestycji itp, potem narzekać że burmistrz nic nie robi. Jak ma się coś zmienić jak mieszkańcy ciągle narzekają. I wszystkie inwestycje które mogą przynieść pieniądze na rozwoj są blokowane przez nieudaczników którzy nie potrafią nic osiągnąć.
Zaraz będą komentarze że "no przecież może to powstać u ciebie na podwórku". Ależ oczywiście jeśli miałbym taką możliwość to jeszcze swój dom i działke bym sprzedał inwestorowi żeby swoj biznes rozszerzył. a za zysk ze sprzedaży kupilbym sobie drugi dom. proste? jak słońce. Tylko że nie w polsce... Bo w polsce sie narzeka. W polsce narzeka 10 osob a 40 tys mieszkancow bedzie poszkodowanych.
Jak chcesz podyskutować to napisz o tych "wielkich" problemach mieszkańców Chodakowa bo na pewno są one zdecydowanie poważniejsze niż mieszkańców sochaczewa, boryszewa czy innego mokasu.
Z wyrazami szacunku pozdrawiam Cię ciepło drogi GRACE.

(2014/11/29 20:32)

x2x
w Polsce a nie w polsce kretynie.
Strasznie boli cię ten Chodaków - po mordzie tu dostałeś czy może szanowna małżonka rogi ci tu przyprawiła?
Tak jak pisałeś - gdybyś miał możliwość to byś sprzedał inwestorowi dom i działkę (swoją drogą już to daje obraz jakie ty masz pojęcie o temacie śmieci). Natomiast nie masz takiej możliwości, nie stać cię na to, za to zajebiście swobodnie dysponujesz lokalizacjami innych.
Zarób gamoniu na dom, sprzedaj, kup drugi większy itd itd....................... czy ty czytasz co wypisujesz?

(2014/11/30 14:10)

Dzięki -  x2x ;-)

Widzę, ze sam zauważyłeś ile jadu w tym człowieku.

Jak widać, chętnie koleś sprzeda nieruchomość zamiast mieszkać przez płot z wysypiskiem czy sortownią ;-)

Tylko dlaczego tak się burzy, że mieszkańcy, których to dotyka protestują?

Nie ogląda TV, nie widzi jak takie miejsca oddziałują na środowisko i ludzi mieszkających obok?

Ślepy i głuchy na los innych ludzi.

(2014/12/01 09:19)