Proboszcz A. Gałaj

/ 16 odpowiedzi
CZy to prawda, że ks. Gałaj od września odchodzi z parafii boryszew?
nie wiem czy to prawda, ale mam nadzieję że tak. Trzeba mieć tupet żeby na siłę trzymać się tam gdzie go nie chcą..

(2012/08/12 18:27)

Moim zdaniem ks. Gałaj jest porządnym proboszczem, tylko ludzka głupota i plotki rozszerzają tę aferę. Ludzie nawróćcie się!!!

(2012/08/12 21:50)
uuu zabrzmialo groznie :P

(2012/08/13 10:31)
Kochaj księdza swego !

(2012/08/13 18:19)
Toczą się rozmowy na ten temat w siedzibie Biskupa Diecezji Łowickiej

(2012/08/14 11:21)
Ten temat jest już bezsensu. Poczekajcie, a zobaczycie czy będzie, czy nie. Chociaż ja osobiście mam nadzieję, że jednak zostanie.

(2012/08/16 18:05)
Jak można go bronić ..... czy wiesz że nasz  ,, kochany  proboszcz '' wyłączał światło panią które tam pracowały  nie miały ciepłej wody a po za tym  kazał im siedzieć w piwnicy i tam jeść w lato to i może było dobre  ....  ale w zimę to karygodne .... po co burzył plebanię ..... dlaczego zniszczył caritas gdzie dzieci przychodziły z biednych rodzin... po  co wybudował tak dużą budowle przy kościele .... dlaczego wyrzucił  proboszcza Kwiatkowskiego  ..... ??? zastanów się na tym  ... byłeś / byłaś na jakim kolwiek spotkaniu  ??

(2012/08/18 15:49)

Zarzuty się powtarzają, były już obalane w poprzednim wątku.

1. Jakie panie? Nie rozumiem tej wypowiedzi.

2. Świetlica Caritas cały czas działała, jak nie było plebanii, to przy ul. ziemowita. Od marca przy kościele, dzieci przychodzą, są wychowawcy, wolontariusze. Jeśli nie wiesz jak jest, to nie oskarżaj!

(2012/08/18 16:57)
Słuchaj lepiej było  jak tu był caritas a nie na mieście  !!!!
Jak to jakie  panie ...  a co kurwa.... może kościół sam się sprzątał.... zapierdalał od rano do samego wieczora ..... za marne 50 zł  .....  a po za ty jak jesteś  taki / taka obeznana/ny to może wiesz że na naszego proboszcza przywiezła sochaczewska policja z Żyrardowa w samych slipkach  .... ja nie oskarżam tylko się wypowiadam .... każdy ma do tego prawo  !!!

(2012/08/19 10:29)
fajnego macie proboszcza .

(2012/08/19 11:10)

Owszem, fajnego :) A te posty wyżej to kłamstwa, tonący chwyta się brzytwy. A jak ty jesteś taka zorientowana, to skąd takie nowinki wytrzasnęłaś? POmyślcie nad następną petycją :P Bo tego jeszcze nikt nie słyszał.

(2012/08/19 12:05)
mówisz fajnego .... a  to czemu jest kościół zadłużony... jak proboszcz Kwiatkowski był to  nie  było żadnych zadłużeń .... a wiesz może dlaczego księża odeszli???  taki mądry jesteś  ..... chodzisz do kościoła i wiesz co się dzieje  ??? a dlaczego Ksiądz Sylwester był na niby zwolnieniu  ...  jeśli jesteś taki obczajony i wszystko wiedzący to powinieneś wiedzieć  .... dlaczego katechetka była na zwolnieniu  .... ??? a dlaczego jak Biskup przyjechał to proboszcz zamkną dziw przed nosem kościół ludziom  którzy chcieli z Biskupem  porozmawiać  ??? Ludzi potraktował jak śmieci  ???  wiesz może o tym  ???  ... 

(2012/08/19 13:19)
oczywiście z tym fajnym to był żart,sam słyszałem ze to cwaniaka kawał ,ja to mam w dupie nie chodzę nie daje na tace ,ale osobiście choć nie jestem z waszej parafii ,jestem po waszej stronie i powiadam pogonić go ,tylko czy to się uda bo kruk jak wiadomo krukowi oka nie wykole , od dawna wszystko co się działo w kościele było tuszowane i nie ujawniane i tak do dziś .Tylko ciemnota dla ludu .

(2012/08/19 15:06)

nie
Proboszcza juz jakiś czas nie ma w kościele, podejrzewam, że odejdzie... A łzy jego bliskiej znajomej i wyjście w połowie mszy, pewnie to potwierdzają. Czekajmy na oficjalną decyzję. Skończcie już ten cyrk z zarzucaniem, tłumaczeniem, wszsycy wiedzą jak jest. Mieliśmy takiego proboszcza, trudno, oby nowy był lepszy...

(2012/08/19 20:42)
Z całym szacunkiem, ale z tego, co widzę, temat dotyczy proboszcza A. Gałaja, a nie jego "bliskiej znajomej", więc czemu od nowa ten temat zostaje poruszony? Może łzy świadczą po prostu o wrażliwości danej osoby? Jeśli chodzi o proboszcza, sprawa wyjaśni się wkrótce, a dalsze spekulacje i wywody na jego temat sytuacji nie zmienią

(2012/08/19 23:17)

kra
nad głupotą trzeba się pochylić ,bo jest sprawą ludzką , lecz nie należy jej lekceważyć.........

(2012/08/20 09:13)