Projektant Wnętrz Sochaczew okolica

/ 2 odpowiedzi
Poszukuję projektanta wnętrz, który zaprojektuje wnętrze domu. Najlepiej żeby był z Sochaczewa lub z okolic. Możecie kogoś polecić sprawdzonego z doświadczeniem?
"...Poszukuję projektanta wnętrz, który zaprojektuje wnętrze domu. Najlepiej żeby był z Sochaczewa lub z okolic. Możecie kogoś polecić sprawdzonego z doświadczeniem?..."
Witam,zdaje się że p. Beata jest w stanie Ci pomóc, prowadzi swoją pracownie w Sochaczewie, Beata Szustkiewicz BEA CREART Pracownia Kobieca Kreatywność 668153827

(2014/06/02 11:47)
Witam, jestem architektem i chętnie podejmę sie zlecenia.
Poniżej przesylam link do mojego portfolio, ktory zobrazuje odrobine jakość moich projektów. 
http://bazylos.wix.com/bbazylinski#!projekty/ckiy

Jestem w stanie Pani zaproponowac 40-45 zl/m2Cena podana przeze mnie obejmie całościowy projekt, w skład ktorego wchodzą wizualizacje wszystkich pomieszczeń, ogólna koncepcja styl i aranżacja,rysunki techniczne, układ hydrauliki, układ elektryki, projekty szczegółowe mebli, dobór materialow oraz kolorystyki wg probnikow ,liste zakupów wraz z cenami ( choć osobiście wolę poświecić czas klientowi podczas zakupów, aby pomóc w wyborze - w cenie projektu)
Dodatkowo istnieje możliwość wykonania mebli z projektu na specjalne zamówienie przez sumiennego i starannego a przede wszystkim niedrogiego stolarza , z którym współpracuje.
Pracuje głównie na rynku warszawskim i okolice, łódzkim, poznańskim, krakowskim.
Zapraszam do współpracyBartek z ŁodziBazylos@o2.pl

(2014/06/09 20:13)