PROMOCJA ZAMIAST NAPRAWY MOSTU ?

/ 6 odpowiedzi
Chciałbym przy okazji kolejnej tury wyborów na włodarza miasta przypomnieć, o straconych 4 latach, które moim zdaniem mogły być lepiej wykorzystane w celu poprawy stanu przepraw mostowych w Sochaczewie. Uważam że ekspertyza to za mało, w sytuacji stale pogarszającego się stanu mostu w ciągu ulicy Płockiej. Przecież, czy nie można było środków wydanych na promocję, przeznaczyć na wkład własny do dofinansowania z unii, remontu takiego mostu ? Postarać się o wsparcie, na przykład Wojewody, Marszałka czy właściwego Ministra. Dlaczego zabrakło woli współpracy w tej tak ważnej kwestii ? Oddałem w poprzednich wyborach swój głos na pana Osieckiego, licząc naiwnie że dotrzyma słowa, gdyż jako jedyny kandydat obiecywał naprawy i budowę mostów. Niestety przeliczyłem się i to sromotnie, tym razem nie powtórzę tego błędu. Oczekuję od nowego Burmistrza realnych działań, a nie promocji i dlatego nie obdarzę go już swoim zaufaniem.

Nawet tak banalnej naprawy i nie wymagającej wielkich nakładów, nie dało się zrobić dla ludzi.
A gospodarz zajęty był powiatem i promocją ? hm................lipa panie lipa. Jaki pan taki kram.

(2014/11/28 16:34)
jaho a sołdaty nie mogu zbudowac mostu?, u was ja widział wojsko jest na Belyce.  Chef on  garnitur  nosi on nie zbuduje ci jewo

(2014/11/28 21:53)
kobo,dobry,olaf,metro,subara cwks,bijesz rekordy szaleństwa.

(2014/11/29 09:31)
A Twoja wyobraźnia grubo odleciała... :))))

(2014/11/29 12:19)
Nie ośmieszaj się kobo.

(2014/11/29 13:38)
Chyba ktoś się denerwuje.......
Do widzenia, do poniedziałku, pa pa.............

(2014/11/29 15:35)